Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Lauri_L

Panasonic NCR18650PD 10A

Recommended Posts

Taskulambid.eu lattu on jõudnud Panasonic NCR18650PD 10A akud http://www.taskulambid.eu/18650pd-panasonic.html.

 

Jagaksime suitsumeestele prooviks mõned eksemplarid katsetamiseks ning asjaliku tagasiside saamiseks. Eriti teretulnud oleks asjalik ülevaade E-sigareti foorumi "Ülevaated" teemasse.

 

Kellel huvi pakkumisest osa võtta, siis ühendust saab tel: 56 89 39 19 või [email protected].

 

 

Parimat,

Lauri_L

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm, kõik mu sahtlist/poolast tulevad akud on ilma kaitsmeta.

Pole vaja põdeda, e-suitsud ise on kaitsmeks vahel ja ei lase ampreid liiga kõrgeks ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korralik kaup on. Ma ostsin nende käest. Kimun eevikuga ca 400-450 matsu päevas, keskmiselt 7,5w ja saan kaks tööpäeva ühe akuga.

Teise päeva löpuks saab otsa. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

minu viga arvasin et poolast tulevad ncr18650A, mis siis on kaitsmega

Nop, NCR18650B on ;)

NCR18650 - 2900mAh

NCR18650A - 3100mAh

NCR18650B - 3400mAh

 

See kas aku on kaitseta või kaitsega, button-top või flat-top, selles tähises ei kajastu.

 

to matakass;

Pane oma kontaktid meilile ja organiseerime sulle korraliku alega aku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silwerile:

AW 18350 IMR akud on tõepoolest palju positiivset tagasisidet saanud. Samas tuleb tõdeda, et ka nende hinnaklass on suhteliselt krõbe. Meie maaletoodavast julgeksin soovitada Xtari just müüki paisatud 18350IMR 850mAh akut: http://www.taskulambid.eu/xtar-18350-850-imr.html

Esimesi eksemplare on meile oodata septembris. Kindlasti annan teada, kui kohal on ja et võib ostma tulla. Usun, et korraldame siinses seltskonnas ka väikese testikampaania, et oleks kõigile teada, millega tegu on.

 

KeeruPulk:

Meil käes, võtan ühendust.

 

 

Paneks hetkel akude tasuta jagamise lukku. Teema jätame ikka avatuks juhuks, kui kellelgi peaks küsimusi või ettepanekuid tekkima. Meeldiv, et niivõrd lühikese ajaga sellises koguses tagasisidet tuli. Hetke seisuga e-sigareti foorumlastele 10 akut broneeritud. Võtan veelkord kõigi soovijatega ühendust ja lepime kokku akude kohaletoimetamises.

 

Parimat,

Lauri_L

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem liigitaks ka ennast sinna matakass'i kategooriasse, akut oleks anyway vaja niiet niisama saamine tunduks veidi liiast :)

ps: tegelikult oleks kahte vaja, sellepärast ei hakkagi tasuta lootma...

 

-- 19 Aug 2013 22:36 --

 

Näe jäingi hiljaks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korralikest 18350 akudest, hea hinnaga loomulikult :P, oleks isegi huvitatud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem liigitaks ka ennast sinna matakass'i kategooriasse, akut oleks anyway vaja niiet niisama saamine tunduks veidi liiast :)

ps: tegelikult oleks kahte vaja, sellepärast ei hakkagi tasuta lootma...

 

-- 19 Aug 2013 22:36 --

 

Näe jäingi hiljaks :)

Tere Simp.

 

Pane kontaktid meilile, võtan ühendust :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii täna sain siis endaoma kätte Hr Lauri tõi ilusti mulle ära tööjuurde . Läheb nüüd testimiseks evikuga esialgu ja paar mõttet on veel ka endal varuks .Ehk on kellegil veel mingeid huvitavaid mõtteid testimiseks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii täna sain siis endaoma kätte Hr Lauri tõi ilusti mulle ära tööjuurde . Läheb nüüd testimiseks evikuga esialgu ja paar mõttet on veel ka endal varuks .Ehk on kellegil veel mingeid huvitavaid mõtteid testimiseks .

katseta kaua taskulapm töötab järjest (Y)

krt sel pole ju kaitset, siis vist ei saa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehk on kellegil veel mingeid huvitavaid mõtteid testimiseks .

Pane mingi coili külge 6V/10W halogeenpirn, ei pea ennast koomasse imema (psühho)

Ja kes see viitsib iga 10 sekundi tagant nuppu vajutada? Enamusel e-sigarettidel ju 10 sek kaitse peal, v.a. meh. modid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jahh, ega sellega nii kiiresti ei saagi,, see võtab ikka natuke aega kui tahad asjast sotti saada, mina saan võrrelda samsungi akuga, kuna mul teisi pole olnud, aga asi seegi, ma laadisin täis, panin meh modi sisse STV modi otsa ja vaatab kaua vastu peab, poolteist paaki on tõmmatud, mingeid anomaaliaid märgata ei ole, võimu küll veel, eks paistab, mitu paagitäit välja veab (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle aku mõte ongi toita just suure võimsustarbega seadmeid. Meilt on neid ostetud peamiselt mehaanilistesse tööriistadesse, kust saadakse mingi jõumoment. Sellises olukorras pole tavalise NCR18650A(B) akuga midagi teha. Koormad aku lihtsalt üle ja tulemuseks on välk/pauk (psühho). Teine kasutusala on HID lambid, mis vajavad käivituseks suurt pinget (ballast 23000V) ning mille väljundvõimsused ulatuvad 60W-ni.

 

Niipalju kui olen e-sigarettidest aru saanud, siis on tihti vajalik suur võimsustarve. Sellepärast kasutataksegi IMR akusid, mis iseenesest on aga väiksema mahutavusega. Kuna aga 18650PD on võrdlemisi suure mahutavusega ning suure koormustaluvusega aku, siis peaks see suutma suure võimsustarbega e-sigaretti toimetada kauem, ilma et esineksid tööd segavad ehk tühjenemisest tingitud ilmingud. Kui koormused on väikesed, siis peaks vähemalt teoorias edulisemalt toimetama tavaline 18650A(B) aku.

 

Ise testisime NCR18650PD järgmiselt:

4 akut paralleelis, seade töötas ballastilt, seega omas sisseehitatud kaitset (aku tühjenedes lükkas toite maha)

konstantne 24W - tööaeg 1h 20min

konstantne 42W - tööaeg 1h 12min

konstantne 60W - tööaeg 17min

 

Sama test sama seadmega, kasutades NCR18650B 3400 kaitseta akut (ei teostanud mina)

konstantne 24W - tööaeg 1h 5min

konstantne 42W - tööaeg 59min

konstantne 60W - tööaeg 10min

 

Samas, kui koormata samu akusid ökonoomse LED elemendiga, siis PD aku silmnähtavaid eeliseid ei paku. Ajalisi teste ei jaksa teha, sest LED on võimeline ühelt selliselt akult töötama kümneid päevi (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korralik Cree LED peaks ju suht ruttu ühe akuga hakkama saama?

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korralik Cree LED peaks ju suht ruttu ühe akuga hakkama saama?

Jutt õige. Madalatel koormustel on lihtsalt maru tülikas asja katsetada. Sellest ka teema, et saab asjalikud tulemused ja võrdlused just e-sigarettides kasutamisel, mis peaksid mulle võimalike testvahendite LED ja HID vahele jääma.

 

Minu postis toodud võrdluse eesmärk oli tõestada, et mõningal juhul (kuid mitte alati) ei maksa mitte aku mahutavus, vaid koormustaluvus. Ja muidugi, kui kasutada suure võimsuse juures vastavaid võimalusi pakkuvaid akusid, siis on väiksem võimalus, et jääd näppudest ilma.

 

Simp tegi juba täitsa asjaliku võrdluse siin: http://foorum.e-suits.eu/panasonic-ncr18650pd-vordluses-ncr18650b-t666.html, loodame et tuleb lisa. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parandage mind kui ma eksin aga kas need akud mitte ei kogu ennast kui neid ei tarbita .Kui se peaks nii olema siis kuiv tühjaksjooksutamine on suht mõttetu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...