Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Spezz

Kangertech Protank II

Recommended Posts

No mul veel natukene kiusatus on aga ilmselt tõmban oma STV'd edasi :)

Sõber andis proovida mõned nädalad tagasi protank2'e ja tundus täiesti mõistlik (niipalju kui rumm lubas aru saada asjadest :D ) aga seda külma auru panin ise samuti tähele (mulle bottomcoilid ei ole kunagi meeldinud eriti) aga samas maitse oli okei ning aur samamoodi.

sa nii kadunud olnud, mõtlesin, et jätsid asja maha peale kurgu jama (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult aegajalt tsekin ikka mis toimub ja kas midagi uut on. Tavapläru pole kordagi teinud ja evic teenib hästi (eile ostsin uue headuniti lõpuks).

Niisama ei viitsi lihtsalt möla ajada aga see nüüd kisub veits offtopicuks siin.

 

Protank2 juurde tagasitulles - mulle meeldiks see välimus :D

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge siis. Lihtsalt ei leidnud kuskilt coile kuhu on juurde kirjutatud, et need coilid sobivad ka Evod-le :) . Tänud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge siis. Lihtsalt ei leidnud kuskilt coile kuhu on juurde kirjutatud, et need coilid sobivad ka Evod-le :) . Tänud!

EVOD, Protank ja Unitank kasutavad samu coile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kust leiab plastik huuliku Protank II-le mida kõik kiidavad (psühho) ? Nimelt huuliku tihend läks katki, tihendit leida üsna keeruline... :roll:

 

Tänud ! (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tavaline 510 driptip, vivi noval, Rda'del, ja paljudel muudel eemaldatavate huulikutega vidinatel see sama ja sobib. Võib ette tulla väikeseid lõhkusid, aga üldjuhul sobivad omavahel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul vedeles üks üle ja kuna sain mr. walc'i käest head ja paremat ja teistes muu sodi otsustasin käiku lasta...fail. muidugi sees enda tehtud pikk süda ja 1.5ohm nano (28gauge, 14 wrap, cotton). seade vamo. nagu imeks raseda tissi, vedeliku tuleb suhu aga õhku kohe mite. mis ma valesti teen?

 

EDIT: nemesise otsas töötab bueno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul vedeles üks üle ja kuna sain mr. walc'i käest head ja paremat ja teistes muu sodi otsustasin käiku lasta...fail. muidugi sees enda tehtud pikk süda ja 1.5ohm nano (28gauge, 14 wrap, cotton). seade vamo. nagu imeks raseda tissi, vedeliku tuleb suhu aga õhku kohe mite. mis ma valesti teen?

 

EDIT: nemesise otsas töötab bueno.

Keerasid Vamo otsas õhuaugud clearol kinni. Kas see keeratud coil on laia või kitsa center piniga? Vanema tüübi evodi coilidel on see laiem keskmine klemm, uuematel on kitsam. Ma olen ise ka laiematega protanki vaakumisse imenud, õhku läbi ei tule, samas uuema tüübi coiliga pole veel probleemi olnud

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma väga väsinud ja pist off, homme vaatan üle. edit will follow. midagi sellist ma ise oletasin ka. torkasin kasutusse mingi muu asja coili, mitte neid mis pro kahega kaasas tulid. järeldasin sellest natuke, et vale muuv. vihale ajab se KT juba, nahui vaja iga uue asjaga selle koili kallal nokida... (ullike)(facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vihale ajab se KT juba, nahui vaja iga uue asjaga selle koili kallal nokida... (ullike)(facep)

Irw, selle nimi on tootearendus ja toote täiustamine ;). Üldiselt positiivne nähtus, kuid mõnikord ajab närvi küll (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelt selle nimi on ahnus, teeme ikka midagi, et vanad ei sobiks ja naad ostavad veel. Isegi Phil saatis neile sõnumi, et slow the fuck down Kanger! Ma homme jebin sellega ja annan teada kuidas ja kas saan tööle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nonii. Täpselt aasta sai kasutatud Vivi STVd ja kui viimane coil läbi läks (kestis pea kolm kuud! 200 puffi päevas) siis mötlesin, et on tagumine aeg midagi uut proovida.

Päevake olen nüd protank2e kasutanud ja esialgu väga rahul. Harjumatult külm aga ei ole hullu. Ainult ühe flavor wicki pidin eemaldama kuna muidu andis liiga tihti isegi 6,5w peal kärsakat ja ei tossand ka päris nii nagu tahtsin.

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...