Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

18350 akud

Recommended Posts

Ma ei saa ise ka aru mis valemiga, aga ma saan ühe AW 18350 700mAh akuga ProVari's 24h hakkama :|

iTaste SVD'ga kulus ööpäevas umbes 2,5 EFest 800mah akut. Need EFest'id olid praeguseks muidugi väsinud ka juba, seega päris aus võrdlus ei ole. Aga ma ei saa aru kas ma olen tõesti nii palju vähem tõmbama hakanud või milles asi on. Vedelikku ei lähe nagu vähem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa ise ka aru mis valemiga, aga ma saan ühe AW 18350 700mAh akuga ProVari's 24h hakkama :|

iTaste SVD'ga kulus ööpäevas umbes 2,5 EFest 800mah akut. Need EFest'id olid praeguseks muidugi väsinud ka juba, seega päris aus võrdlus ei ole. Aga ma ei saa aru kas ma olen tõesti nii palju vähem tõmbama hakanud või milles asi on. Vedelikku ei lähe nagu vähem.

Ju sa tirid miski viie watiga. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul vahet pole, mis nimeline, ikka 2,5-3 akut

Sama siin. Eks kodus (nö komandeeringus) on mod nina ees koguaeg ja hetkel on lõppemas kolmas aku. Seega päev õhtal ja 3 akut. Pole paha (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ainuke, mida nyyd kahetsen, et ei ostnud i4 laadijat. Samas juurde ka ei viitsi osta.

Kui keegi tahab i2 vs i4 teha, andke teada , väike komp juurde (Y)

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ainuke, mida nyyd kahetsen, et ei ostnud i4 laadijat. Samas juurde ka ei viitsi osta.

Kui keegi tahab i2 vs i4 teha, andke teada , väike komp juurde (Y)

:lol:
Mis naerad, jumala reaalne ju, et keegi võib tahta varustust kompaktsemaks saada (ullike):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tööpäeva vedas kaifariga 1tk kenasti õhtusse.... (vamo)...

veab ka kaks päeva lõdvalt kui ei tõmba :D

tegelikult kulub neid väikseid junne( olenemata sellest mis kirjasid kannavad ja kes on tootja) normaalse tõmbamise juures 2,5tk päevas.

...mõned meist teevad tööd ka (tõmbamise v. vedamise) vahepeal (relv):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ainuke, mida nyyd kahetsen, et ei ostnud i4 laadijat. Samas juurde ka ei viitsi osta.

Kui keegi tahab i2 vs i4 teha, andke teada , väike komp juurde (Y)

:lol:
Mis naerad, jumala reaalne ju, et keegi võib tahta varustust kompaktsemaks saada (ullike):)
Nalja tegi see, et ise astusin sama reha otsa... ostes i2'e... aga kui onu murphi seadused 2-3 korda töötasid (alati kui kuhugi minek olid akud tühjad ja kahest august vähe jms.) vahetasin ka enda i2'e i4'a vastu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parem kaks I2 kui üks I4. Ja võib-olla hoopis Xtar XP4 näiteks. Etem on see, et toiteplokk eraldi ja ei soojenda laadijat ennast (ehk seeläbi akusid). Nitecore põhipuudus minu jaoks oli akude soojendamine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe... :P:P:P ostsin kohe i4, ettenägelikult. aga kuna ma ei istu pulk nina all kogu aeg siis on sellest palju, i2 oleks piisav olnud. vähemalt minu praeguse veipimise juures. eks tulevik näitab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lauri, aga miks siis on üldjuhul nii, et e-sigari sees hakkavad akud juba kuskil seal 3.6-3.2 köhima? Piisavalt pinget ei tule enam välja? Köhimise all ma mõtlen seda, et auru kogus ja maitse hakkavad kaduma.

Koormuse all, st hetkel kui "vedelikku" aurustatakse, langeb pinge akus suure võimsustarbe tõttu järsult. Aparaat aga mõõdab pinget normaalolekus (tühijooksul?). Ka aurustamise protsessis on pinge pidevalt muutuv väärtus.

 

Taskulampidega sama asi. Kui lamp ei tööta, siis pinge indikaator näitab väärtust X volti, kui aga lambi lükkad töösse, siis display-l pinge langeb koheselt paar ühikut.

 

Olen akude tehnilises pooles suht (facep), seega vabandan ette kui millegagi puusse panin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lauri, aga miks siis on üldjuhul nii, et e-sigari sees hakkavad akud juba kuskil seal 3.6-3.2 köhima? Piisavalt pinget ei tule enam välja? Köhimise all ma mõtlen seda, et auru kogus ja maitse hakkavad kaduma.

Koormuse all, st hetkel kui "vedelikku" aurustatakse, langeb pinge akus suure võimsustarbe tõttu järsult. Aparaat aga mõõdab pinget normaalolekus (tühijooksul?). Ka aurustamise protsessis on pinge pidevalt muutuv väärtus.

 

Taskulampidega sama asi. Kui lamp ei tööta, siis pinge indikaator näitab väärtust X volti, kui aga lambi lükkad töösse, siis display-l pinge langeb koheselt paar ühikut.

 

Olen akude tehnilises pooles suht (facep), seega vabandan ette kui millegagi puusse panin.

Just. kinnitad seda mida enda väikses peas lahti mõtlesin.

Regullitavad modid annavad ise märku millal vaja laadida, lihtne. Mehaanilised, tunde järgi. Mehaanilise mehed teavad mida ma räägin. Ja see jääbki kuskile nii 3.6-3.4 olenevalt torusta ja selle voltage dropist.

 

Lauri, aga kas se on aku eluiga vähendav kui neid nö. tühjaks ei lase? Kunagi räägiti nt. mobla akude kohta seda, et eluiga pikeneb kui alati aku tühjaks lobiseda enne laadimist. Muidugi akud on praegu odav nagu leib, mina väga ei mõtle kuidas laen aga huvitav on siiski. (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liitium akud peaksid kõige õnnelikumad olema oma nominaalpinge juures. Täiesti täis või tühjana hoiustamine ei ole neile tervislik. Mälu effekt on neil ka olematu, seega ei ole mitte mingit head õhjust neid liiga tühjaks kasutada, see on pigem kahjulik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liitium akud peaksid kõige õnnelikumad olema oma nominaalpinge juures. Täiesti täis või tühjana hoiustamine ei ole neile tervislik. Mälu effekt on neil ka olematu, seega ei ole mitte mingit head õhjust neid liiga tühjaks kasutada, see on pigem kahjulik.

word. asi selge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai kurwa, Posted Image

Alates 10´ndast minutist:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=GydspmjzTjA

Millal saadaval tuleb? Ja umbes, mis hinnaskaalasse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millal saadaval tuleb? Ja umbes, mis hinnaskaalasse?

Saadaval mitte väga kauges tulevikus, hinnaskaala mõistlik (minu meelest vähemalt) :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...