Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
StenPr

Kuidas ise segada e-vedelikku?

Recommended Posts

Äkki keegi hea inimene seletab lahti, mida mul selleks vaja on, et ise vedelikke segada.

Tean, et foorumis on vedelike segamisest palju juttu, aga suht keeruline see kõik. :roll:

Juurde võiks lisada kasvõi lingid peleoni lehelt, et mida vaja on. :)

Palju ise segades 10ml hind tuleb umbes? :roll:

Ette tänades, Sten.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleneb kangusest mis hinnaks tuleb, minu puhul tuleb ca 60 senti 10ml, sellega saan kolm päeva läbi, siis ütleks, et kulutused pea olematud, aga mul nüüd 6mg segu kah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Näiteks võtan Spezzi sahtlist 30ml Liqua (70PG/30VG) vedelikku. Selle hind 12€ Sinna lisan siis 15ml 0mg 100% VG-d ( http://e-smoker24.com/Baas_VG_Bio_Inawera ) Kokku tuleb siis 45ml 12mg (45PG/55VG) vedelikku ja hinnaks ca. 12.80€. Sellest saan ma u. 2 nädalat. Muidu läks 2 plokki analoogi selle ajaga. Nii et hinna võit on ca. 100€

Ja samuti meeldib mulle võrrelda mahvidega. Ühe analoogi tõmbasin keskmiselt 10ne mahviga. Seega kahe nädalaga ca. 4000 mahvi. Nüüd teen päevas ca 100 - 150 mahvi, mis annab tulemuseks ca 2250 mahvi. Negatiivset on ikka suht võimatu leida sellest teemast.

 

-- 19 Okt 2013 11:35 --

 

Baas + konsentraat näide ka. Praegu ongi kasutuses oma segatud inawera vaarikas ( (Y) ) Vahekorras 10ml 38mg 100% PG, 20 ml 0mg 100% VG + 36 tilka(1,2ml) konsentraati. Kokku siis 31,2 ml 12,7mg 33PG/67VG. 10ml hinnaks tuleb 3.20€ Põhimõttleiselt sama, mis eelpool toodud segul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hind - oleneb algmaterjalidest. Hinnad kõiguvad 2-3x olenevalt firmast ja edasimüüja kasumimarginaalist. Soovitama ei hakkaks, sest ühele ema, teisele tütar...

 

Mis vaja: google "mixing e-liquid"

 

10ml hind oleneb kõik sellest, et kui palju sa algmaterjalidele kulutad + pakend ja töövahendid soovitatavalt, näiteks süstal+nõel. Peamine hinnatekitaja joogi juures on nikotiin e. kõik oleneb sellest, kas hakkad tarbima näiteks 6mg või 26mg jooki.

 

Saab ka baas purki ja maitset silma järgi peale...aga ei soovitaks. Kui ise tegutsed, siis pane alati iga partii kirja...sa kunagi ei tea, millal see HEA jook valmis sai ja mis sa lõpuks sinna toppisid.

 

Algmaterjalid saad kõik ka Eestist kätte. Alustamiseks mõistlik. Poed eestis tabist leiad kindlasti kõik esmavajaliku ka kohalikust repertuaarist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Müügiks ma neid segama kindlasti ei hakka, lihtsalt hakkas huvitama, et võiks ise proovida segada ja katsetada. Tühju pudeleid on piisavalt, kuhu sisse neid meisterdada. Lihtsalt keegi võiks lingid ka juurde lisada, mida vaja. Eesti lehtedel nii PG vedelik, VG vedelik, kui ka maitsestajad olemas. Kuid nikotiini neis ju pole. Tahaks ikka nikotiiniga teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanguse arvutamiseks võiks keegi targem teha mingi exeli tabeli või midagi. Näiteks ühes veerus on erinevad stock kangused ja teise sisestad soovitud kanguse. Automaatselt arvutaks välja vahekorra. Noh või midagi sellist. Ma ise suht tume nende valemite koostamisel, aga oleks suureks abiks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanguse arvutamiseks võiks keegi targem teha mingi exeli tabeli või midagi. Näiteks ühes veerus on erinevad stock kangused ja teise sisestad soovitud kanguse. Automaatselt arvutaks välja vahekorra. Noh või midagi sellist. Ma ise suht tume nende valemite koostamisel, aga oleks suureks abiks.

.... olen ise segamisel seda http://www.todmuller.com/ejuice/ejuice.php

kunagi Spezzi poolt lingitud tabelit kasutanud ....ja hätta pole jäänud ;) ja elus kah veel (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtne tabel, kui sa ei soovi mängida kahe tingimusega - nikotiin ja VG/PG suhe...

 

Ise kasutan sellist, kus mängin erinevate baaside ja nikotiiniga (3 baasi + konsentraat). Kui kellegil eraldi soovi, siis ps. Ma kuskile netti ei viitsi upitada.

 

Ps. Ei laida tabelit. Tabel mugav kasutada :)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaa valikut on, et mine või lolliks. Kuskilt pole veel leidnud sellist lihtsat, kus saaks lihtsalt lahjendada. Näiteks, kui palju panna 0 juurde et 18 saaks näiteks 15.

Share this post


Link to post
Share on other sites

skriimsilm.

Kui sa räägid ainult nikotiini jälgimisest, siis see ei ole üldse raske. Pole vaja ühtegi tabelit või programmi.

 

Näiteks....sul on 18mg baas ja 0mg baas. Sinu südamesoov on saada esimene kord 7mg segu. Selleks teed sa hämmastava tehte "7 JAGATUD 18" ja saadki teada, et 0,39 osa pead sa panema 18mg segu ja ülejäänud 0mg. Antud nikotiinikoguse juures on see 1-0,39=0,61 osa. Kogu tehtav jook on siis 1.

 

Nüüd edasine oleneb kõik su tehtava koguse suurusest. Kui teed 3ml segu, siis 3*0,39 ja saadki teada, kui mitu ml tuleb 18mg baasi lisada.

Ülejäänud osa tuleb siis 0mg lisada.

10ml juures teed sarnase tehte ja saad suuremad kogused lihtsalt. Nikotiini kogus joogis tuleb ikka sama.

 

Milleks antud olukorras eraldi programmi on vaja - ma ei mõista.

 

Kui sa soovid mängida VG ja PG osakaaluga ning siis teha custom nikotiiniga vedelik, siis seda peast teha on tõesti tüütu ja raske ning kuna sa siiski mängid nikotiiniga, siis pole mõtet peast teha. Excel hästi lihtsalt abiks :)

 

(õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul käib kõik silma järgi- pooleks, veerand juurde jne. Pole vahet kas tulemus on 12mg asemel 10mg või 13mg kangusega. Milleks jebida (psühho) ,100ml 36mg baasile 100ml nulli juurde ja tuleb 2x100ml 18mg mahla. 100ml 18mg veel 100ml nulli ja saab 2x100ml 9mg vedelikku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Androidile on mittu appi selle jaoks, mõni parem mõni sitem. Leiab Google Play poest. Suurem osa tasuta.

 

g;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Näiteks, kui palju panna 0 juurde et 18 saaks näiteks 15.

loogika aitab ka, 15/18 = 0.833 ehk paned juurde 17,78 protsenti algelisest mahust

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...