Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Maku

Bobas Bounty Retsept

Recommended Posts

Mul seda väga palju kahjuks ei ole, kuna sai Usast tellitud 2 eri 10ml kontsentraati ja mõlemad juba tühjad. Kokku tuli mõlemaid jooke nii 70ml ringis ja mõtlemist kasutaja walcile juba 10ml pudelid reserveeritud. Kui kuskil tallinna ringis ringled siis ehk mõtleks miskit võib-olla välja ka.

 

Oleks pidanud kurat kohe tellima Usast rohkem, sest post maksis tohutult mitte kontsentraat ise. Ei tulnud ka kohe selle peale ja see rohkem nagu proovi sats. Kui jook sai/on hea siis tellib järgmine kord korraga rohkem. Aroomid on veel tugevad ja ootan kui mahl veidi lahtud ja laagerdub, siis saaks maista ka seda........sügeleb küll juba hirmsasti.

 

PS: Seda esimest klooni leiaks küll soovi korral.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole veel proovinud, aroomid on päris tugevad veel ja olen lasknud seista neil. Eks mõnepäeva päevast teen proovi. Kaldun arvama, et gorilla läks aiataha, kuna ma ei tellinud õiget Banana NutBreadi ja eri tootjatel võivad need maitsed olla täiesti erinevad. Ma vahepeal tellisin nö originaal Gorilla ja klooniga võrreldes on täiesti erinevad aroomid :( .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorilla ei meeldi mulle ja tõenäoliselt vale nutbread rikkus asja ära aga boba's on huvitav ja äädika jätaks uues satsis välja. Mandli maitse on domineeriv ja iseenesest ei ole paha mahl, päris huvitav sai. Sai nüüd hunnik kontsentraate tellitud ja teen uue satsi ja näis mis välja tuleb.

Lisan siia uue Gorilla Juice retsepti ka, mille koostisosad on euroopast kättesaadavad kõigile huvilistele.

 

30 % Black cigar - vapingzone

30 % Black Honey Tobacco - PA

30 % Banana Nut Bread - PA

10 % Sweetener - PA

15% valmis kontsentraati läheb 100% VG baasile.

PA=The Perfumers Apprentice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siin mainitud esimene bobase kloon tõesti hea ,segasin valmis ja oli vaja ju kohe proovida ,iga päevaga läheb paremaks ,enne nädala möödumist saab 30ml juba otsa .Peab hakkama uut segama . Siiani kõigist proovitud vedelikest parim .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kena kuulda, et inimestele meeldib....mulle ka meeldib see esimene versioon ;)

Ja lisaks veel üks väga kiidetud retsept:

 

Boba's Bounty kontsentraat, Kloon #8

25 % Tobacco blend - PA

20 % Cinnamon Danish Swirl - Capella

10 % Almond oil - LorAnn

15 % Cherry - Canvape PFS

20 % Graham Cracker - Capella

10 % Cotton Candy - LorAnn

 

15% kontsentraadist läheb baasiga segamisele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kus kohast kõige parem tellida oleks esimese bobase koostisosi? 28 Vapes Later tundub mingiks ajaks suletud olevat.

Saab üldse kusagilt praegusel hetkel ühe tellimusega kõik koostisosad või peab eri kohtadest tellima hakkama? 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kena kuulda, et inimestele meeldib....mulle ka meeldib see esimene versioon ;)

Ja lisaks veel üks väga kiidetud retsept:

 

Boba's Bounty kontsentraat, Kloon #8

25 % Tobacco blend - PA

20 % Cinnamon Danish Swirl - Capella

10 % Almond oil - LorAnn

15 % Cherry - Canvape PFS

20 % Graham Cracker - Capella

10 % Cotton Candy - LorAnn

 

15% kontsentraadist läheb baasiga segamisele.

kus kohast neid tellida saab???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskab keegi soovitada poodi, mis müüb PA Absinthe maitset ja Eestisse müüb? Ei leia kuskilt, Aromavape ja Liberty-Flights Eestisse ei müü, 28vapeslater on kinni pannud enda poekese ja e-plyny's ja 123liquidsis pole seda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võid vaadata veel näiteks http://www.chefsvapour.co.uk või http://flaywer.de/en/ või http://www.svapoweb.it/en/Perfumers-App ... oncentrate .....neid kohti on tegelt palju aga ma ei oska öelda kuidas transpordiga eesti on.

 

-- 17 Jaan 2014 17:16 --

 

Tegin mõned päevad tagasi uued kokteilid aga veel vara öelda kuidas maitsevad (lamp)

 

Boba's Bounty kontsentraat, Kloon #8

25 % Tobacco blend - PA

20 % Cinnamon Danish Swirl - Capella

10 % Almond oil - LorAnn

15 % Cherry - Canvape PFS......Seda ei saanud kuskilt ja asendasin selle Wild Cherry - Flavor Westiga

20 % Graham Cracker - Capella

10 % Cotton Candy - LorAnn

 

Boba's Bounty kontsentraat, Kloon #7

6 % Black cigar - vapingzone

3 % Cinnamon Danish Swirl - Capella

3 % Almond oil - LorAnn

1.065 % Coconut - Capella

1.065 % Graham Cracker - Capella

0.87 % Valge veini äädikas või õunaäädikas

 

Gorilla Juice kontsentraat

30 % Black cigar - vapingzone

30 % Black Honey Tobacco - PA

30 % Banana Nut Bread - PA

10 % Sweetener - PA

 

Kõik need joogid tiksuvad kappis ja ootavad küpsemisaja täitumist. Lootus on suur igal juhul ja esimene versioon on juba kergelt ära tüüdanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ei meeldi mulle need ühe maitse valmis joogid ja need igavad. Retsepti joogid on huvitavamad ja kunagi ei tea mida neist oodata :)

Eks kogu see mahla teema ongi selline pikkaajaline testimine, et leida mingisugused omad mahlad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ei meeldi mulle need ühe maitse valmis joogid ja need igavad. Retsepti joogid on huvitavamad ja kunagi ei tea mida neist oodata :)

Eks kogu see mahla teema ongi selline pikkaajaline testimine, et leida mingisugused omad mahlad.

See vist võimatu. Pole küll Sinu toodetud võlumahla saanud aga siiani on kõik valmis ja oma segatud joogid varem või hiljem üle visanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama siin. Eks neist kõigist saab koplakas ette mingiaeg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii na väidavad aga ostetav kaup näeb välja selline:

Posted Image

Pakendatud nende endi pudelitesse ja pudeli etiketil kirjas "ToscanaMall.com", seega kahtlane kas on ikka originaal.

Gorilla Juice mahl peaks olema AlienVisioni oma ja Boba'se ostsin nende endi rubriigist. Sest antud hetkel kui tellisin oli AlienVisioni Bobas läbi müüdud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aiaiaiai, reedeks äkki, kui hästi läheb, peaks kohal olema, eks siis näha ole, mis jama seekord saadetakse.

Õnneks eelmine kord sai bobas prize ostetud, saab vähemalt millegagi võrrelda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...