Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

Vana nokia avab alati pudeleid, kuna aga mu vana nokia pesumassinas otsa sai, olin sunnitud õlle jms joomise maha jätma, äärmisel juhul saan purki villitud märjukest juua. Kuu aega pool-tarka  LG kasutamist : ekraan ei tunne puudutusi enam, nii ära kriibitud, tagumine korpus kobrutab värvi maha. Ei tea, mis lahusti vms taskusse sattunud, LG ei pooldanud igastahes. Viskab juba aegajalt teine ka lampi pildi kotti.   Igatsen nokiat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna 0.32mm kanthal A1-st dualcoil -- 0.59Ω. Traadi mittesobivuse osas võtan sõnad tagasi :)

Auru temperatuur ei häiri, olen vist harjunud. Tegelikult ütleks, et ikkagi jahe. Kui lasta kiirelt, siis läheb huulik küll kuumaks.

 

Inimesed vaatavad kergelt kahtlustavalt.

(Y)

 

Ma saan kaifaris single coil 1,9ohm ka huuliku kuumaks. Pole üldse probleemiks.

 

Palju kokkupuutepinda saavutad dualcoil 0,32mm traadiga? Kas saad rohkem, kui nätieks singlecoil 1,0-1,5ohm? Ma ise pakun, et 0,1x0,4mm traadiga mul isegi parem kokkupuutepind vedelikuga, mis peaks tähendama seda, et saan samade vattide juures parema tulemuse prolly. Kuigi kasutegur ilmselt jääb suht olematute kilda :D

Eile õhtul kell 23:12 sain imeilusa tütre isaks. Jeeei. Kuigi väga hirmus kogemus oli :D Tulemus siiski hea!

Õnnitlused. Plikad on ägedad. Isside lapsed :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene alles. Sünnituse käigus sain naisest aru et ka viimane :D

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene alles. Sünnituse käigus sain naisest aru et ka viimane :D

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

seda nad arvavad .... aga aasta pärast aga on teised mõtted juba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene alles. Sünnituse käigus sain naisest aru et ka viimane :D

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Ma olin samas olukorras 6 kuud tagasi :D

Nüüdseks mõtlen juba, et võiks üks isegi veel tulla, kuid naisel vist läheb kauem toibumisega :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marc55- tervelt aasta püsib naine ühe mõttega? :o Sul küll erandlik eksemplar :D

eks see aeg sõltub ikka sellest, kas raskelt või kergelt tuli kodanik ilmale ;)

Mul 3 järglast - kogemusi nagu piaks olema  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

eks see aeg sõltub ikka sellest, kas raskelt või kergelt tuli kodanik ilmale ;)

Mul 3 järglast - kogemusi nagu piaks olema   :D

Mu naisel käis kiiresti, tuhad hakkasid, siis ma vaatasin kodus veel seepi, ytlesin, et oodaku 10min veel, siis lähme.  (relv)

23 haiglasse, 01 juba olemas. teist korda mina palatisse enam ei roni, oleks arstile äärepealt virutanud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene alles. Sünnituse käigus sain naisest aru et ka viimane :D

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Õnnitlen! Statistika järgi on keskmisel Eesti mehel 1,64 last naise kohta, nii et ära heida meelt, kõik alles algab :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu naisel käis kiiresti, tuhad hakkasid, siis ma vaatasin kodus veel seepi, ytlesin, et oodaku 10min veel, siis lähme.  (relv)

23 haiglasse, 01 juba olemas. teist korda mina palatisse enam ei roni, oleks arstile äärepealt virutanud

Mul esimesega olid samad lood, läksin ikka kuramuse endast välja selle ämmaemanda peale ja vist ütlesin talle ka paar korda päris sitasti :)

 

Eile õhtul kell 23:12 sain imeilusa tütre isaks. Jeeei. Kuigi väga hirmus kogemus oli :D Tulemus siiski hea!

Selle kohta võiks öelda, et sul naine sai imeilusa tütre emaks, see et sina isaks said on su naise väide ainult :P

Suured õnned ka minu poolt!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene alles. Sünnituse käigus sain naisest aru et ka viimane :D

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Irw. See on normaalne. Oleks pigem erand, kui peale esimest kohe järgmisest unistama hakataks. Mõne kuu pärast võib juba teine laul olla (kui palju aega kulub, sõltub eelkõige bioloogilise kella seierite asendist).

Palju kokkupuutepinda saavutad dualcoil 0,32mm traadiga? Kas saad rohkem, kui nätieks singlecoil 1,0-1,5ohm? Ma ise pakun, et 0,1x0,4mm traadiga mul isegi parem kokkupuutepind vedelikuga, mis peaks tähendama seda, et saan samade vattide juures parema tulemuse prolly. Kuigi kasutegur ilmselt jääb suht olematute kilda :D

Kui nüüd steamengine'it uskuda, siis selle järgi on mul pinda kokku ca. 120 ruutmillimeetrit. Sama traadiga single coil 1-1.5 oomi oleks vastavalt 0.96-153 ruutmillimeetrit. Kas seda küsisid? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tänud kõigile õnnesoovidele. nu 0,64 last aint teha siis veel, ei tohiks raske olla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

lund sadas (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...