Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

:mrgreen:(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sain hääle tagasi (Y) kuid need krt antibiootikumid võtsid pasa lahti :(

kindel et mitte paar tilka nikotiini ei joonud? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna pihta mida tähendab "more is less". RDA toimetab ilusti ja tuju kuidagi parem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

24. juulil tellitud IPV2 jõudmine sorteerimiskeskusesse tekitab kahetisi tundeid. UK-st nagu liiga kaua aga samas saan ilmselt homme oma esimese mõistliku võimsusega reguleeritava seadme, see teeb päeva päikeseliseks küll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tellisid juba nn "vana" mudeli   :roll:

 

IPV3

 

:!:   ei jõua nendega võidu ikka joosta  (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaa, juba tahaks 100w seadet.  

Ostan sult selle vana 50w-se siis kahe kümbiga ära ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma arvan, et 50w on okei, mida krdit sa 100W peaksid tegema hakkama :D okei, tõesti on erinevad inimesed ja soovid, kuid ma olen ise kindel, et 50w proovin paar korda ja siis rohkem sinna ülesse ei roni :D, popsutan oma 15Wga edasi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma arvan, et 50w on okei, mida krdit sa 100W peaksid tegema hakkama :D okei, tõesti on erinevad inimesed ja soovid, kuid ma olen ise kindel, et 50w proovin paar korda ja siis rohkem sinna ülesse ei roni :D, popsutan oma 15Wga edasi

Njah ma olen ka siuke natuke hull vaper .... ~35W peal igapäevaselt ... olen ka palju kõrgemat proovinud ja asi läheb liiga kuumaks ja kuivaks. 40W ja sealt üles on natuke paremaid atomaizereid vaja .... mitme kambriga vms.. et kuumust alla saada. See on minu arvamus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täitus täna 6 kuud ilma tavasuitsuta :)

Pole kordagi olnud isegi mitte mõtet, et uuesti alustada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh sa tuhat ja tuline!

Ma olin kui pimedusega löödud enne drip-tipe. Kayfun hingab nüüd hoopis vabamalt.
Lisaks sain Nemesise ning kick'i kätte, Magma RDAst rääkimata. Nemesist annab ikka paika keerata-sättida aga IClear 30Si paneb oma airflow controlleriga palju vabamalt hingama kui Vamo seda teha suudab (510 keerme kaudu võtab õhku ju).
Magma RDAst ei räägigi, tsiteerides klassikat siis walci Papa Smurfi mekk on nüüd: "Õige magus." (Kevadest, Toots ja Kiir Lati Pac'i pudeli kallal.) 
Mõne mahvi tegin, värskelt keeratud 1,2 oomise mähisega, läks likku tagasi, õli mekk oli man. See uus jupstükk vajab harjutamist veel.


Projektiautole sain esi-taga klaasid kah ette, viimati omas ta neid poole kümnendi eest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...