Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

Ma olen kah kaalujälgia. Peab koguaeg jälgima, et jumala eest jälgima et vähemaks ei jääks! Muidu lõpuks selline kribu et...mis sa teed või kus sa paned...

 

mul sama jama....arst vaatab mind sellise kriitilise pilguga koguaeg...jõulude aeg oli kah peaaegu nulliring

Share this post


Link to post
Share on other sites

terve nädalavahetuse ja eilse päeva mõtlesin, et mille kuradipärast saan kõrbemaitset. Aspire coilidega nagu ennem ei saanud, kui täna nägin, et ülevalt hakkab tihend lahti tulema paagil, siis vaatasin ka alumist ja heureka, olen suutnud raudselt kraanikausist selle alla lasta, niisiis pidi kannatama vana sony-ericsonni kõrvaklappide juhe. Esialgu ajab asja ära, ei leki ega midagi, vähemasti enam ei anna kärsakat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile oli üks VTC5 aku lootusetult tühjas saanud. Mõtlesin, et annan auto akulaadijaga hetkeks ühe suraka, et pisut voolu sisse võtaks. Mõeldud, tehtud ja tulemuseks viskas akulaadija korra sädeme välja ja lakkas toimimast. VTC5 panin laadijasse ja laadis ilusti täis, aga tundus, et akulaadija peab uue ostma. Täna selgus, et akulaadijal läks läbi vaid kaitse.

Positiivne on see kohe kahes mõttes.... kaitse oli 15A, kui see hetkega läbi põles, siis tõenäoliselt oli loll mõte üldse auto akulaadijat kasutada ja kaitsme läbipõlemine hoidis hullema ära ja teiseks see, et ei pea poodi uue akulaadija järele minema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loll lugu.... pistsin laadijasse ja läksin magama. Hommikul avastasin, et olin valet pidi laadijasse pannud. Laadijal on küll kaitse tagurpidi sissepanemise vastu, aga ju siis mingi vool sealt ikka läbi läheb ja ühest ööst piisas, et täiesti tühjaks tõmmata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polnd ca pool aastat õlut joonud, täna võtsin ühe, pole vigagi (Y)

Õlu hea jah.... vaata, kui rohkem kui üks võtad, et siruli ei tõmba ennast kui pole nii kaua võtnud.... :D:P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...