Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

Ei jõua kokku lugedagi (Y)

Õnneks laps kaasas ja ei olegi võimalust kiusatusele järele anda :)

 

EDIT: Kell on 9:37 ja õues juba 27 kraadi (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eila kaesin hoovi pealt et jäävabast kohast hakkab rabarberit välja pressima... Varsti saab haput kaigast pureda nii et nägu pahupidi pias. Millegipärast oli õue viisakalt laotud puuriit ümber sadanud kah- ületegemise rõõm
Maakate värk. Seda kõike saab  Edgargradis ainult ropu raha eest osta!

Edit: Muutsin natuke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu rabarberid suutsid koerad talvel välja kaevata. Nad ei viitsinud kevadet ära oodata vist. Aga nüüd istutan rabarberi asemel sea maha. Sealiha on vähe parem kui see hapu pulk. Sügiseks peaks peenra pääl kõlkuma sea rümbad, sellised kuldsed ja ruigavad, mmmmmm.

 

Aga mina sain endale täna nohu. Südame teeb rõõmsaks see, et vähemalt sain midagi. Mulle meeldib kui tasuta antakse, ei jää ilma vähemalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingil imelisel kombel see aasta pole mulle keegi midagi tasuta andnud (relv)

 

naine ka tasuta ei anna...siis küll sitasti :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uued kõrvaklappid teeb nii mõnegi asja jälle nauditavaks ja pealegi sain piinast lahti, sest ei saanud mõttet neist peast viimasel ajal. Lõpuks siis saabus seekord võimalus nad ära osta, ikkagi pea aastaaega oodatud seda hetke. Mudeliks siis sennheiseri digi wifi klappid RS170. Pettusin siiski õige pisut, kui lugesin pakendilt Made In China, miskit pole enam püha. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uued kõrvaklappid teeb nii mõnegi asja jälle nauditavaks ja pealegi sain piinast lahti, sest ei saanud mõttet neist peast viimasel ajal. Lõpuks siis saabus seekord võimalus nad ära osta, ikkagi pea aastaaega oodatud seda hetke. Mudeliks siis sennheiseri digi wifi klappid RS170. Pettusin siiski õige pisut, kui lugesin pakendilt Made In China, miskit pole enam püha. 

Olen ka neid pikka aega nillinud. Miks just 170, mitte 180. Ja kuidas tunduvad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Norin natuke tähte.... kui jalgrattale "hääled sisse saab", siis peab selle hooldusesse tagasi viima, korras ratas ei tohiks sõites häält teha(kui just ise kella ei anna) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole halba ilma, on halb riietus! Lahjalt esinete, mul vokk talvel kuskil kuu ainult seisis muidu iga päevaselt kasutuses. Koi nagu olen, ei raatsi naastrehve osta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesus, ilusa ilmaga on kaks ratast ilma mootorita ka täiesti piisav kui sa selle tööleminemise käigus ühtalsi ka poodi kaupa juurde ei vii ;)

60km edasi-tagasi+ 9h tööd...., hmmmm i don't think so  :D

Poole lühem, siis isegi sõidaks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ka neid pikka aega nillinud. Miks just 170, mitte 180. Ja kuidas tunduvad?

180 on lahtised ja juhtmega ühed mul on juba kodus(sennheiserid lahtised), aga neid saan kasutada ainult siis, kui keegi telekat ei vaata. Hakkavad segama(heli levib välja), 170 on kinnised ja heli ei levi klappides välja, usun et muidugi 180 oleks muusika kuulamiseks paremad, aga võrreldes analoog raadioklappe 170ga, siis on vahe ikkagi meeletu. Ok bassi annab natuke juurde(juhtmega omadele jääb selles osas alla), aga kuna on surround kah juures, siis on täitsa meeldiv kuulata, eriti soolosid ja üldse meloodilisi lugusid. Pettusin vähe teleka helis, aga see teleka viga(arvuti helikaart suudab rohkemat). Igaljuhul suur samm edasi juhtmeta klappides, eelmistel analoogides läks vist pool helikvaliteedist kaduma. Ütleme nii, et kui sa kedagi ei sega siis osta 180, aga 170 käib küll, Pole mingit sahinat, küll ütleks, et digiklappidele ei meeldi vaikus või siis vähese helindusega filmid, siis jääb kuulda pinin või kaob saatejaamaga ühendus korraks, aga üldjuhul ei ole see probleemiks. Tülikas on muidugi nuppude asetus kõrvaklappide juures, aga panin kohe alguses need põhja ja helikõvadust sättin arvutist. Ühendatud on nad võimu tagantotsast, sest reaalset võimendust need ei kannata, hakkavad pragisema, mu vennal on 160 mudel ja täpselt sama lugu, aga siin on ka see teema, et need klappid ei vaja tegelt võimendust, müra teevad meeletult. Üldiselt ütleks, et ei kahetse ostu. Poleks uskunud mis saasta ennem kuulasin.    

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...