Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

Siis tõesti sitt klearo, sest 40kraadi juures peaks ka täispauk VG vedelik olema iga clearo jaoks täitsa tarbitav ju....

Lemo2 ja kanger mini, mõlemad nusperdavad... aga kuidagi saab hakkama, vedelik nagu vesi, 70vg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemo2 ja kanger mini, mõlemad nusperdavad... aga kuidagi saab hakkama, vedelik nagu vesi, 70vg

No kurja, mul kuu aega tagasi samade temperatuuride juures polnud clearodega muud probleemi, kui mägedes sõites rõhuvahedest tingitud lekkimised. Muidugi mu vedelikud ka 50/50 VG/PG suhtega, aga see ei muuda pointi. Ju sa ikka midagi ise valesti teinud ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul pisike karbike, rein vist nägi. Seal vähemalt 100 coili jaoks tavaari, kida krt sa nii vähe traati ja vatti võtsid kaasa?  (facep)

Mul läbipaistev kilekott + vanakooli kruvikate-tangide komplekt selleks. Ka ca 50...150 coili vabalt. =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma just tahtsin soovitada, et äkki teed coili takistusele nö reseti ehk paned uuesti baastakistuse paika. Äkki tegid seda Eestis külma ilmaga ja nüüd +40 kraadi juures tekib sellega probleeme? Mis modiga sul see oli muide?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vähem ringe coilile ja õhemalt vatti, töötab, bulgaarias tegusõna kordi 3 tk ja muutsin takistust aga ei toiminud, nüüd sain igatahes tööle

cabda88417d30201a57569016dfc43c0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natuke higi ja pisaraid ning vana arm on taas elus. Uus klaas saabus FT'st Squape R kloonile :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uus telefon  tegi päikseliseks   (relv)

Lisaks nädal puhkus homsest  (osa läheb vinguviiulisse, sest sitt suussailm tulekul     :twisted:  )

Mis telefon see peab olema, mis päeva päikeseliseks teeb? Ostaks ka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minuarust seal viimsis aind poed ongi, iga ringtee ja ristmiku juures.

Seda küll, aga tekkis juurde juustupood kus ma ka päris tihti klient, hesburger ja subway kui kokata ei viitsi ja baby back kui palgapäeval rahaga midagi teha pole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avati viimsi keskus, lõpuks ka mõni suurem pood kodulähedal

Käisin ka, hea mõnus pirakas. Nüüd ainult load tegema sest viimsi vahemaad (N)

Ps: spezz tee pesa sinna pliis, viimsis jõukas raffas, püsid vee peal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...