Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

IPV 4S saabus. Läheb aurutamiseks. Kogenumad võivad kogemusi jagada, milliste setingutega ja milliste traatidega rda-d kasutate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

IPV 4S saabus. Läheb aurutamiseks. Kogenumad võivad kogemusi jagada, milliste setingutega ja milliste traatidega rda-d kasutate?

420F 20J, subtank mini koos nikkli coiliga, mille takistus sõltub siis keeramisest, enamvähem nii 0.11-0.15 vahel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on nii hea meel, et eesti majandus perse lendab. 

Selle tähistamiseks ehe näide - eestist saab tammevaadi kätte 100+ eur. Poolast alates 60eur ja ameerikast tuleb koos transpordiga hinnad alates 65...70eur ja üles (vaat ise alates 45eur).  Ei saa nagu eesti ja ameerika palkasid ka nagu võrrelda. Hea baananivabariik ikka. Ühe vaadi müügiga peab rikkaks saama (Y) Edu neile igastähes, mina saadan oma raha küll mujale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, mulle meenub, et mul emal on samasugune asi kuskil olemas. Kui järgmine kord näen teda siis küsin üle - päris kindlasti ei kasuta ta seda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, mulle meenub, et mul emal on samasugune asi kuskil olemas. Kui järgmine kord näen teda siis küsin üle - päris kindlasti ei kasuta ta seda :)

Vohh (Y)

 

Ma ilmselt ameerikast ei hakka tellima. See poola firma tundub päris mõistlik ja samuti hinnad. 1-3L vaadid on orienteeruvalt 50...55eur + transport eesti on 10eur 10kg ja kuni 30kg on 15eur.

 

Aga eesti puumeistrid võivad oma vaadid sinna samusesse suruda ja jättagi laagerduma (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nõup, sel on 4 korda suuremad mahlakanalid kui lemo2-l     (psühho)

See ise ka 4x suurem kui Lemo2 :D Ilge jurakas on.

 

Tehasecoilide võrdlus - pilt pole minu oma, aga kõrval tunduvad olevat ego one'i ja subtanki coilid.

 

32971-167a6e7b326fc3db057314115768da4e.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...