Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

https://www.elion.ee/infoportaal/uudised#

Seoses klientidele teenuste kasutamiseks paremate võimaluste loomisega muutuvad alates 1. jaanuarist 2014 internetikiirused erakliendi eKodu nendel internetiteenustel, mida Elion pakub fiiberoptilisel (valguskaabli) võrgul. Tõstame üleslaadimiskiiruse allalaadimiskiirusega samale tasemele:

 

Internetiühendus kiirusega kuni 50/10 Mbit/s muutub kiiruseks kuni 50/50 Mbit/s;

Internetiühendus kiirusega kuni 100/20 Mbit/s muutub kiiruseks kuni 100/100 Mbit/s.

(psühho)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai omale Logitech Force Feedback GT rool muretsetud. Uuena poes mingi 150-160€, soome Tori.fi-st sain 50 euriga ja komplekt nagu uus, ainult kast puudus (Y) Tuleb tunnistada, et ikka kohe teine tera rallimängudel. Positiivne viis kuidas siin merel külmi talve õhtupoolikuid mööda saata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Töölt koju jõudes avastasin, et olin kõik oma torud tööle jätnud (facep) , nagu sõltlasele kohane hakkasin siis kodus kohe närviliselt alternatiivi otsima ja leidsingi sahtlist http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... -cigarette selle ning täis paagiga t3 clearo :) Nüüd olen küll ketis arvuti küljes kuid (esiga) . Vahel kulub ikka marjaks ära sahtlisse seisma jäänud kraam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna, esmakordselt tabas kuller, et peaks koputama! Imekombel sain paki kätte esimesel väljastamiskatsel oma kodus ja ei pidanudki kuhugi ronima! :D boonusena sai irvitada naabri koera üle, kes muidu igati rahulik ja sõbralik loom aga kuller suutis ta ikka närvi ajada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse


×