Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

https://www.elion.ee/infoportaal/uudised#

Seoses klientidele teenuste kasutamiseks paremate võimaluste loomisega muutuvad alates 1. jaanuarist 2014 internetikiirused erakliendi eKodu nendel internetiteenustel, mida Elion pakub fiiberoptilisel (valguskaabli) võrgul. Tõstame üleslaadimiskiiruse allalaadimiskiirusega samale tasemele:

 

Internetiühendus kiirusega kuni 50/10 Mbit/s muutub kiiruseks kuni 50/50 Mbit/s;

Internetiühendus kiirusega kuni 100/20 Mbit/s muutub kiiruseks kuni 100/100 Mbit/s.

(psühho)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halleluuja! Elagu elion, oi krt, mul endal ju 6/1...

Aga õhtu teeb rõõmsaks rummikoks ja jõulupreemia...mis sest, et ka sealt maksud maha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai omale Logitech Force Feedback GT rool muretsetud. Uuena poes mingi 150-160€, soome Tori.fi-st sain 50 euriga ja komplekt nagu uus, ainult kast puudus (Y) Tuleb tunnistada, et ikka kohe teine tera rallimängudel. Positiivne viis kuidas siin merel külmi talve õhtupoolikuid mööda saata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

krdi elion on igasse majja minu maja ümber fiiberoptika pannud ja siia ei raatsi ühte cat5 kaablit vedada 10m

tee avaldus ja vii ise, kui jutt on tõesti 10-st meetrist (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Töölt koju jõudes avastasin, et olin kõik oma torud tööle jätnud (facep) , nagu sõltlasele kohane hakkasin siis kodus kohe närviliselt alternatiivi otsima ja leidsingi sahtlist http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... -cigarette selle ning täis paagiga t3 clearo :) Nüüd olen küll ketis arvuti küljes kuid (esiga) . Vahel kulub ikka marjaks ära sahtlisse seisma jäänud kraam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna, esmakordselt tabas kuller, et peaks koputama! Imekombel sain paki kätte esimesel väljastamiskatsel oma kodus ja ei pidanudki kuhugi ronima! :D boonusena sai irvitada naabri koera üle, kes muidu igati rahulik ja sõbralik loom aga kuller suutis ta ikka närvi ajada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

õhtul tuleb viimane 12 tundi vastu pidada ja siis järgmine tööpäev alles 07.01. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

termomeeter näitas õues +7 (Y)

 

-- 17 Dets 2013 07:42 --

 

õhtul tuleb viimane 12 tundi vastu pidada ja siis järgmine tööpäev alles 07.01. :D

Vara rõõmustad- palju pühasid=vähe tööpäevi=väiksem sissetulek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuldsed sõnad militarist. Endalgi oli nats moss moss, kui vaid 1 riiklikpüha pakuti. Sa,as saab perega seeaasta olla.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

eile õhtul kurtsin, et kõrvaklapid läksid pekki, nii muuseas mainisin x teemas, et kasutaja xiios võiks AT-st klapid osta ja mulle need tuua.

 

14.50 oli ta kohal, klapid kilekotis 8-)

tegi järgmised 6 päeva kohe rõõmsamaks, tänud talle (Y)(esiga)(õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sõbra sünnal käidud ,terves kehas terve viin ja elu on ilus!jummala hea,et lund ei ole ,ei pea rookima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...