Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

BOOM... (relv) ja täituski aasta analoogita.... (Y):lol:(esiga)(õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfari soetasin juba Spezzilt :D Nano kiti veel ei ole jõudnud muretseda. :( Kurat seda nemmi nii vähe siin eestis müüakse. :cry:

Nano kit ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keerasin just oma elu esimese coili. Sihtisin 1.3ohmi, evicu järgi tuli 4.4ohmi :D (0.3 Kanthal A1)

Töölt koju saab siis hakkan coile kruttima nii et sädemeid lendab :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keerasin just oma elu esimese coili. Sihtisin 1.3ohmi, evicu järgi tuli 4.4ohmi :D (0.3 Kanthal A1)

Töölt koju saab siis hakkan coile kruttima nii et sädemeid lendab :D

Kusagil paha ühendus vist, sest 4.4 oomi saamiseks tuleks selle traadiga teha oma 25 keerdu (2mm sisediameetri korral), mis ei tundu eriti reaalne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nüüd miski 5-6 coili kruttinud, ohmid saan paika aga mul vist mingi vale vatt. Jube vati maitse on juures ja lurisema hakkab. Tegemist siis Squape rbaga. Sellel pole seda airflow controlit ja võtab oma õhu 510 august. Viskasin praegu nurka ära, sest jube närvi ajas lõpuks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nüüd miski 5-6 coili kruttinud, ohmid saan paika aga mul vist mingi vale vatt. Jube vati maitse on juures ja lurisema hakkab. Tegemist siis Squape rbaga. Sellel pole seda airflow controlit ja võtab oma õhu 510 august. Viskasin praegu nurka ära, sest jube närvi ajas lõpuks :D

Vaata et, vatti liiga palju ei pane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deck sellel paistab suht porr olevat õhuaugu suhtes olevat. Hakkabki kergimini lurisema, kunas kui liiga üleujutab wicki, siis ülejäänu voolab õhuaugust välja. Wicki suhtes, arvan, et liiga palju ehk vatti. Proovi silicaga, ehk parem. Imelik build sellel.

Miks soetasid? Meeldis välimus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Välimuselt on ta vinge jah.

Siine kasutaja Maku soovitas seda, ta ise on väga rahul nagu ma aru sain. Ma arvan ma ise kobakäpp alles.

Maku kasutab ka vatti, nii et viga siiski minus.

Ma koju jõuan siis pane pildi ka oma buildist. Squape kohta veel nii palju, et õhuvõtu pean raudselt üle puurima, muidu klooni kohta keermed ja ehituskvaliteet on täiesti arvestatavad.

 

Edit : Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deck porr?! Kuule vana see parim deck. Coili kinnitamine on 3x kergem, kui kaifaril. Õhuauk on tegelikult tüpselt sama, mis kaifaril ja selle mõttes ei ole mingit vahet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub vähemalt. Mahl peab tõusma pea samale tasemele õhuavaga ja leke tekke võimalus suurem?

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile õhtal käis naise sugulane meil külas, oli siis tema nii õhinas et sai oma e-sigari kätte :-D , kuna ma olin parasjagu teises toas keerasin kayfarile uut coili ,ei näinud ma kohe milline tal on see pulgake. Kui maabusin siis suurde tuppa mingi 5 mintsa hiljem, märkasin et tal taevasuitsu jublakad, kahjuks hakkasin kõvasti muigama :-D tutvustasin sis enda piipu ja andsin ka proovida pani ta enda oma selle peale laualt taskusse ja ei suhelnud enam minuga terve õhtu, proovisin isegi natukene seletada talle kui kasutuld kuna ta oli solvunud. Kahju aga mul oli vähemalt hea õhtu. B-)

 

Sent from my LT18i using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teemavaliku ja loo sõnastuse taustal minule üheselt selge küll pole, mispidi selle väärikusega tegelikult oli. (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtsalt oli pilk tema kui hea tehnoloogia kasutajal surnud :-D Ja saatsin talle mõned lingid kust saab paremat kraami. ;-)

 

Sent from my LT18i using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin "lõpnud" lenovo aku lahti ja leidsin 8 toimivat celli. :D

Posted Image

Elektroonika suri vist igavusse, sest eriti weari tal polnd, ehkki laadima ei hakanud.

 

Ja see oli mu esimene "sisukas" post siin foorumis

 

praeguseks kuu aega suitsuvaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui jutt juba sellele läks siis 12 tundi ilma tavaliseta vaid :(

 

Mul nüüd juba 1,5 päeva ilma. Loodan, et suudan selle va 3 päevase ära raiuda, siis vast korras ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...