Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

Sain oma G!2 kätte, päris kõva on 120w-ga ce4-st skysmoke tubakavedelikku tõmmata.

Aprill või tegelt ka said kätte?.... kui jah siis jaga arvamust... pilte jne....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelt, hakkas kaupa saabuma, kunas Ringvaate võttegrupp käis saadet tegemas ja EP töötajad olid sunnitud ennast liigutama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaanuari algusepoolel kuskil, ma ei viitsi isegi otsida, mitmendal jaanuaril raha maksin :D

Ära uhkusta, ma sain sellel aastal paki kätte, millel 17track näitas Delivered (93 days). Maksmisest alates läks üle 100 päeva ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keerasin Kaifarisse dual nano coili, tuli kokku 0,55 oomi.

Wizard Evolved pole seni pirtsutama hakanud ;)

Mitu w? Ja kuidas tulemus meeldib?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehh, naisevend tuli tequilaga ja sidrunitega külla... aikurivaim. Homme hommikul vaja veel töövestlusele kah minna... :) Elu on ilus! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ehh, töö sain omale ja ostsin omale preemiaks nitecore intellicharge i4 :) akud röömsalt laevad, õhtul saab teise satsi laadima panna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehh, naisevend tuli tequilaga ja sidrunitega külla... aikurivaim. Homme hommikul vaja veel töövestlusele kah minna... :) Elu on ilus! :)

 

ehh, töö sain omale ja ostsin omale preemiaks nitecore intellicharge i4 :) akud röömsalt laevad, õhtul saab teise satsi laadima panna :)

 

See tegi mu päeva ka rõõmsaks

 

(Y) Tubli :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis gaas see oli, mida pidi blow torchi sisse ostma? Mis märgistusega?

Flammable (psühho)

 

hehehehehe :D Minu päev röömus nüüd :)

 

 

edit: samuti teeb röömu, et naisevend hüppas 3 prae ja pitsaga meile, oli tasuta saanud 2 praadi ja pitsa selleeest, et eelmine kord unustati pihvid ja viinerid juurde panna... Ainuke praad, mille eest maksma pidi, selle maksis ka üks sõber kinni... niiet.... ärge õelge, et tasuta lõunaid pole olemas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajasin täna grilli maal välja sai ka ostetud 5kg liha mis mõnusalt jõhkras tuules ja külmas sai ära tehtud ja söödud .Sai ka peale libistatud sassi ,peaks mainima et kuradi hea oli .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...