Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

Käisin raftingul, best ever 16 km (Y)

Sai korra ikka korralikult ümber käidud, tyr kui lahe rsk, käsi sõudmisest valus, aga igat seni väärt.

Asukoht ja vaated ikka wow. (esiga)(õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Y) Olen ise kah mõelnud kas kopteri peale (paneks kaamera külge) või RC laevale.

Aga kui naine ütleb, et tahab uusi kingi ja lapsed (mängu) hobust, siis jääb mulle vaid unistus :D

Ehk tulevikus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

see kopterivärk minujaoks polegi nii huvitav. kopteril patakad 3-5 minutiga tühjad, kui kaamera ka veel küljes, siis veel kiiremini. Ja niipisike kaamera, mida kopter jaksaks vedada on kas kehva kvaliteediga või roppkallis. Paadimõte mul endal lapsest peale. vanasti sai juba penoplastist ja mikromootoritest ja pudelikorkidest igast aluseid :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laeval peaks olema ka kandevõimsust rohkem. Video stream n. läparisse või tahvlisse ja IR´iga lahingut pidama (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laeval peaks olema ka kandevõimsust rohkem. Video stream n. läparisse või tahvlisse ja IR´iga lahingut pidama (psühho)

Kurat, nii kevadine ilm ja siis selline jutt kah veel... Peab uut hobi tõesti hakkama üles võtma? Raha niigi tahab igalepoole ära kaduda....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kokkuvõtteks saab õelda, et Mehed ei kasva kunagi suureks, lapsemeelsus säilib, mängasjad muutuvad kallimaks!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poolest päevast sai vedelik otsa ja piinlesin nii et jube isegi korraks vaatasin analoogi poole :( aga õnneks suutsin ei õelda. Tellisin Spezzilt siis vedelikud ära ja ei jõudnud oodata kuni kell piisavalt palju saaks ja helistasin talle, aga kurjam ta oli tööl. :cry: Piinlesin edasi kuni praeguseni ja NÜÜD Spezz you make my day!!! Sain asjad kätte ja süda rahul.

Sorry et sind täna suht varakuld tüütasin. (relv):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poolest päevast sai vedelik otsa ja piinlesin nii et jube isegi korraks vaatasin analoogi poole :( aga õnneks suutsin ei õelda. Tellisin Spezzilt siis vedelikud ära ja ei jõudnud oodata kuni kell piisavalt palju saaks ja helistasin talle, aga kurjam ta oli tööl. :cry: Piinlesin edasi kuni praeguseni ja NÜÜD Spezz you make my day!!! Sain asjad kätte ja süda rahul.

Sorry et sind täna suht varakuld tüütasin. (relv):D

Ei ole hullu, lihtsalt tööl ei saa sellega tegeleda (Y);)

Ja tubli, et analoogi ei proovinud - ehkki see oleks nagunii üsna kohutavalt maitsenud :P

 

-- 22 Apr 2014 20:34 --

 

http://valimised.err.ee/v/euro_2014/kan ... 0005515ebf :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas mõni e-auru ka mainib.. lubab toetada? Sa spezz niigunii suurest igavusest kõik need videod läbi vaadanud.. kanna ette :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas mõni e-auru ka mainib.. lubab toetada? Sa spezz niigunii suurest igavusest kõik need videod läbi vaadanud.. kanna ette :D.

Õnneks/kahjuks on see ainus, mida vaatasin :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nädal aega analoogita teeb tuju heaks.. õnneks pole kordagi isutanud ka :) Täna korra tekkis paanika kui mõlemad akud tühjaks olid saanud, aga õnneks oli mehkal evic taskus, mis päästis murdumisest.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tubli töö :)

Mine võta prooviks üks mahv analoogi ja saad kohe maitsest aru, mis jälkus see on :D

Ise kunagi puht huvi pärast proovisin - väga kohutav ikka oli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei taha :D Mulle juba hakkab see hais kohutavalt vastu kui unemployer kõrval peaks suitsetama või siis kohe peale suitsu autosse tuleb istub koos selle analoogi aroomiga (öäk)

 

Btw Spezz, suured tänud sulle, et oled aidanud meid sellel "raskel" teekonnal "püha tõeni", mis ühel meist on veidi kergemini läinud kui teisel :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei taha :D Mulle juba hakkab see hais kohutavalt vastu kui unemployer kõrval peaks suitsetama või siis kohe peale suitsu autosse tuleb istub koos selle analoogi aroomiga (öäk)

 

Btw Spezz, suured tänud sulle, et oled aidanud meid sellel "raskel" teekonnal "püha tõeni", mis ühel meist on veidi kergemini läinud kui teisel :P

(Y);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...