Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Jxbot

Mida arvate Paul Saare vedelikest

Recommended Posts

mingi maasikas/metsmaasikas oli päris hea. ostaks veelgi, aga ilmselgelt hind on kallis, vähemalt mulle, 5€ oli vist pudel.

leidsin ka 4.20 http://www.paulsaar.ee/

 

rakveres on pood olemas, aga ma pole kunagi sinna sattunud, laadalt ostsin kunagi yhe pudeli

kui keegi rakveres mulle 4€-st vähem soovib pakkuda, siis võtaks kyll erinevaid prooviks, saatke aga PS (Y)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käisin Rakveres seal poes nikotiini vedelik olemas 5 euri pudel

võiks sama hinnaga anda nagu kodukal.

Midagi head ka räägiti, näiteks et poola joogid on sitad ja neil ainult kvaliteetsed :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need Paul Saare vedelikud on soomes üsna pop kaup tava tarbijate seas.

Siin 0mg määr ja poes nätsulettidelt võid endale osta 500 mahvise pulga või siis mingi ego-t taolise pulga.

Vedelikke on ainult väiksemates poodides ja mingites ajalehe kioskites.(va r-kiosk)

Ostsin Arbuusi vedeliku (10ml 8€) , maitse on ikka üli lahja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sattunud sinna Rakvere poodi päris mitu korda. Hinnad suht krõbedad, samas Paulsaare vedelikud päris head. Samuti nende http://www.paulsaar.ee/stardikomplekt/e ... i-komplekt palju parem Skysmoke omast. Clearo annab maitset paremini edasi ja kestab palju kauem. Septembri keskel ostsin 2 tk ja teine kestab siiani! Plaanis proovida seda uuemat varianti ka mis ilma niitideta. Viimati kui käisin, siis olid need otsas. Sügisel oli tal veel nikotiiniga vedelikke ka saada. Kuidas nüüd, ei oska öelda. Ise proovisin kohvi, piparmündi ja tubakas. Kohvi oma ummistas clearot, kuid maitsed olid kõigil head.

Kuid kuna hind on krõbe, 7 euri 10ml, siis eelistan ikka Spezzi ja Liquat. Hind võib-olla muutunud tänaseks päevaks. Vana kipub küll peale suruma odavamaid Inawerat, kuid see poola värk ei sobi mulle üldse. Minu meelest jube crap! Sorry!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostsin Arbuusi vedeliku (10ml 8€) , maitse on ikka üli lahja.

Ma lappan selle papi eest vähemalt 100ml korraliku nikoga mehu valmis. Natuke kallis tundub...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Balta jaamas on neil ka vist mingi putka. Käisin Soomes nende poes ja sain nii tüdruku jutust aru, et nende raud ei istu kokku tavalise eGo/510 süsteemiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei istu jah. Aku poolel on krae oluliselt kõrgem ja keerme poolest lähevad clearod otsa aga keskmised kontaktid kokku ei ulatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

0mg muidugi ja konsumis ka saada. hirmuäratav kahe maitse valik on isegi...

 

Sent from my Nexus 7 using Forum Fiend v1.1.5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei istu jah. Aku poolel on krae oluliselt kõrgem ja keerme poolest lähevad clearod otsa aga keskmised kontaktid kokku ei ulatu.

Oleks hea teada,nende keermete vms nimetust (kui ego on CE4). Mul olemas ka mingi vahetükk, millega saab CE4 PS aku otsa ajada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...