Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Hypercaine

E-sigareti kirbe maitse ja akujuhe lahti

Recommended Posts

Tere.

Ostsin endale umbes kuu tagasi e-go T sigareti, maksis 35€. Olin eelnevalt uurinud hoolikalt e-sigarettide kohta, et kuidas täita, puhastada jne, kaasaantud juhendi lugesin ka mitu-mitu korda läbi ja tegin asjad endale arusaadavaks.

Kallasin siis vedeliku aurustajasse, jälgisin et vedelik voolaks mööda ääri ning ootasin. Hiljem tõmbasin paar mahvi, mis ei olnud küll päris need õiged (olin eelnevalt e-sigaretti teinud) ja oli tunda kirbe maitset. Mõtlesin, et ilmselt uus ja pole "sisseelanud" end veel ja tõmbasin siiski uuesti, et ehk läheb ära.. kuid ei, maitse oli ikka päris rõve.

Järgmine päev ostsin uue vedeliku (eelnev oli kirss), milleks oli õun. Uut vedelikku tõmmates oli sama maitse ja uurisin sellekohta, öeldi et aurustaja läbi. No kui läbi siis läbi.

Igastahes ma ei saa aru, miks see läbi läks, kui ma ise veel jälgisin, et vedelik õigesti jookseks? Milles viga oli?

Paar päeva hiljem tundsin, et e-sigaret nagu justkui logiseks ja pidevalt tuli aku ligidal olev "ava", oeh ma ei oska seletada.. See koht, kus on need juhtmed ja pistikud. Ma hoidsin sigaretti kotikeses ja nii, et keegi seda ei muljuks ja et ta saaks vabalt olla, aga ikkagi kippus lahti tulema. Lõpuks tuli ta täielikult ning must peenike juhe tuli lahti, st et e-sigaret ei toimi üldse enam ja mina seda enam näppida ei julge, äkki saan litaka ka sealt. Muidu üldiselt tean, kuhu juhe kinnituma peab, aga ta ei jää sinna kinnigi.

Jutu point on see, et miks sigaret selliseid asju teeb, seda enam, et ostsin selle poest, mitte ei tellinud kellegilt tundmatult. Garantiid ka kaasas pole, mis on väga jama..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea poe nime, ausalt, sest mu elukaaslane ostis selle. Ja garantiid lihtsalt ei antud.

Ilmselt sain vigase jah, aga ei tea, kas tasub uus osta, pärast on jälle mingine jama sellega. Sööb raha lihtsalt..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea poe nime, ausalt, sest mu elukaaslane ostis selle. Ja garantiid lihtsalt ei antud.

Ilmselt sain vigase jah, aga ei tea, kas tasub uus osta, pärast on jälle mingine jama sellega. Sööb raha lihtsalt..

et nagu wtf sealt siis yldse osta, tänapäeval ei tohi õhku ka garantiita müüa. (täpsustan: pretensiooni esitamise aeg 2 aastat)

isegi siin foorumis peaks kõigilt garantii saama.

kylasta mõnda myyjat, spezzi sahtlit näiteks, kyll sulle midagi leitakse (Y)

m-spezzi-sahtel-t65.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khmm, lihtsalt kobiseks, et esigareti puhul pole vist ühtki osa mis kaks aastat kesta võiks...

leian, et max paar nädalat on ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khmm, lihtsalt kobiseks, et esigareti puhul pole vist ühtki osa mis kaks aastat kesta võiks...

leian, et max paar nädalat on ok

Ming wtf väidete päevad on e-suitsu foorumis?

Iga päev keegi tuleb imelise avaldusega välja (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khmm, lihtsalt kobiseks, et esigareti puhul pole vist ühtki osa mis kaks aastat kesta võiks...

leian, et max paar nädalat on ok

See ei muuda seda fakti et seaduse järgi on Sul õigus kahe aasta jooksul pretensioon esitada. Kas see ka rahuldatakse on muidugi omaette teema.

 

Tegelikult on veel nii et sõna "garantii" ei tohi üldse kasutada kui see ei anna tarbijale lisaõigusi mida seadus ette ei näe.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

See 2 aastat on veel kuidagi jagatud esimeseks 6. kuuks ja siis ülejäänuks, vahe vist oli selles kumb pool maksab kontrolli. :D ei tea , kas sai ka arusaadavalt kirjutatud. :D

Garantiiks( pretensiooni esitamiseks) peaks aitama ostutšekist, Küsi tšekk kinkijalt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Garantii != pretensiooni esitamise aeg

"Garantii ehk müügigarantii on müüja, varasema müüja või tootja (müügigarantii andja) lubadus müüdud asi garantiis või reklaamis ettenähtud tingimustel tasuta või tasu eest välja vahetada, parandada või tagada muul viisil asja vastavus garantiis või reklaamis ettenähtud tingimustele, millega antakse asjale seaduses sätestatust soodsam seisund (VÕS § 230).

Lihtsamalt öeldes on garantii andmine vabatahtlik, garantii peab olema midagi enamat kui kahe aasta jooksul kaubal tootmisdefektide parandamine, tehtud töö parandamine või toote asendamine."

Share this post


Link to post
Share on other sites

palju meil siin ikka selliseid poode on kes "ego T" junni müüvad? :lol: sea aga sammud tõnismäele, neil peaks garantii täitsa olemas olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See 2 aastat on veel kuidagi jagatud esimeseks 6. kuuks ja siis ülejäänuks, vahe vist oli selles kumb pool maksab kontrolli. :D ei tea , kas sai ka arusaadavalt kirjutatud. :D

Garantiiks( pretensiooni esitamiseks) peaks aitama ostutšekist, Küsi tšekk kinkijalt

Jah, esimese kuue kuu jooksul eeldatakse et toode oli juba ostu hetkel vigane ja vastupidise tõendamiseks tellib ekspertiisi müüja omal kulul (kui ta teisiti arvab).

Peale kuute kuud peab põhimõtteliselt ostja omal kulul tõendama et toode praak on ja tema pole seda rikkunud (kui müüja seda nõuab).

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...