Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Aspire Nautilus

Recommended Posts

Oehhhhh. Niikauaks siis seda saigi. 

 

Mingi nädal tagasi hakkasid kõik coilid kärsakat andma. Sain täna spezzi käest uued kätte ja sama kala ikka. Töötab vaid nii kui õhuauk kinni panna ja imeda natukene et vedeliku ülesse tõmbaks, Paar mahvi ja jälle kärsakas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oehhhhh. Niikauaks siis seda saigi. 

 

Mingi nädal tagasi hakkasid kõik coilid kärsakat andma. Sain täna spezzi käest uued kätte ja sama kala ikka. Töötab vaid nii kui õhuauk kinni panna ja imeda natukene et vedeliku ülesse tõmbaks, Paar mahvi ja jälle kärsakas.

proovinud teise modi-aku otsas oled? coil takistust näitab õiget?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu nelja kuulise Nautiluse kasutamise põhjal see väga üle 10W ei kannatagi, suht kindel mats et peale kolmandat järjestikkust mahvi sai kärsaka. Ise tõmbasin kuskil 8W juures seda nii vana evicuga, kui ka supremega.

 

Need uued Nautiluse BVC coilid pidavat rohkem watte taluma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vedelikku tuleb vähe peale liiga :(

 

Kui näiteks 7w-ga tõmbad, kas ikka lööb kärsakat? Pigem kahtlustan seda, et sul wattid liiga kõrged ja coil ei suuda vedelikku nii kiiresti peale imeda, kui ära jõuab küpsetada. Kui ta sul on juba korralikku kärsatamist saanud, siis enam sellest maitsest lahti ei saa. Seljuhul uus coil sisse ja hakata madalamate wattide proovima, kas ikka ei tule vedelikku peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ka siin paar päeva katsetanud, no ei saa mina korraliku tossu...vahetasin coili ja ikka ei midagi. Kasutan siis vamoga 8w-9,5w maitse nagu ok. Milles probleem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis Coil sees on? Kas originaal või bvc? Ma soovitan proovida bvc ja 15w. Mul mechi otsas KICKIGA 15w ja tossab korralikult

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ka siin paar päeva katsetanud, no ei saa mina korraliku tossu...vahetasin coili ja ikka ei midagi. Kasutan siis vamoga 8w-9,5w maitse nagu ok. Milles probleem?

Kui maitset on aga auru vähe, siis võib asi vedelikus olla. Proovi suurema VG sisaldusega vedelikku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma eeldan, et proovisid ikka 15 watiga? Kas coili praginat on kuulda kui nupule vajutad? 15w peaks ta suht hästi pragisema.

 

Vedeliku kohta niipalju, et mul hetkel Liqua 70pg/30vg ja tossab kenasti. Traditional Tobacco segatud vanillaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kui Coil uus, siis tilguta sinna otse paar tilka vedelikku. Siis ei pea ootama, et vedelik paagist coili imenduks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oled proovinud kõikide õhuaukudega? Ei teagi enam mida veel soovitada. Kas ei ole piisavalt õhku v on Coil jama. Kasutad originaal driptip-i?

Mul pole teisi paake, millega võrrelda aga videosi vaadates tossab mul normaalselt.

Grimmgreen oma videos muidugi puhub mingeid meetriseid pilvi välja :) mul nii hästi ikka ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Näen et sul on neid vamosid 2tk ja spinner2 ka. Kas kõikidega käitub ühtemoodi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile sai testitud igat pidi..mõlema vamoga tulemus sama, spinnefiga pole veel proovinud. Proovisin ka enamus vedelikud läbi. Maitse on ok, kurgulaks ok aga tossu ikkagi vähe.

 

Proovisin ka spinneriga kuid ei saanud tulemust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tossukogust saad võrrelda siit:

 

Mul suht samamoodi, vahest isegi veits paremini. Kui sul akud laetud ja uus Coil sees ja ikka tossu kogus videoga võrreldes näiteks poole väiksem, siis tundub, et Coil vigane vbl. Ma ise ei oska tõesti rohkem midagi arvata asjast.

 

Edit: kui uue coili sisse panid, siis kas tilgutasid sinna otse natuke mahla sisse? Vbl esimesed paar kuiva mahvi rikkusid coili ära. Lihtsalt lambimõte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tuleb ikka kõvasti vähem. Nii, vahetasin uuesti coili ja tilgutasin mahla..paar mahvi ja tossu tuli korralikult. Nüüd jälle sama :s

 

Ja enam ei pragise 15w juures..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. Kui ei pragise siis tähendab, et Coil on parajalt mahlaga varustatud ja peaks olema ok.

Mina võtan seda nii: kui pragiseb valjult, siis asi töötab ehk aku ja Coil ok .

Kui pragiseb nii, et kuuled seda ainult kõrva juures hoides , siis on täpselt paras.

Ja kui ei pragise üldse, siis kas aku tühi, Coil peetis või coil üle ujunud mahlast ja viimase juhul hakkab lurisema.

See vali pragin kaob ära kui tõmbad mõned mahvid, ehk Coil saab mahla ja hakkab vaiksemalt häälitsema.

Proovi mängida õhuaukudega. Alusta väiksematest ja liigu suuremate poole. Nii on kindel, et Coil saab piisavalt mahla peale.

Kui toss jälle vähemaks jääb, siis pane sõrmega õhuauk kinni ja tõmba paar mahvi kuivalt ilma nupule vajutamisega ja siis proovi edasi tavaliselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...