Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Aspire Nautilus

Recommended Posts

Nautiluse sisse tuleks võtta BVC coilid ja hakkab kenasti asi tööle.

 

Edit: rullisin ettepoole teemat ja märkasin, et on bvc coil sees juba?
Pagan, aga siis peaks kenasti töötama ju küll. Ehk on ebaõnnestunud BVC coil? Mitmes sees on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi praak BVC coili otsa on sattunud? Võrdlesin viimati ostetud isendeid vanematega ja füüsiliselt mingit vahet ei näe.

Uued lurisevad ja lekivad. Mahla tuleb niipalju peale, et nuppu vajutades viskab tilga otsast välja. Õhuaukudel on pidevalt tilk sees. Võtad lahti, kuivatad ära paned kokku. Viis minutit hiljem jälle tilk lendab ja luriseb. Viimane kord lahti võttes oli kontakti lohk mahla täis.

 

Temperatuurivahe talvisel ajal sisse ja välja liikudes: arvasin ise ka, aga panin ühe vanast partiist coili sisse ja sellega enam ei lurise. Arvasin juba, et mingi tihend kadunud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi praak BVC coili otsa on sattunud? Võrdlesin viimati ostetud isendeid vanematega ja füüsiliselt mingit vahet ei näe.

Uued lurisevad ja lekivad. Mahla tuleb niipalju peale, et nuppu vajutades viskab tilga otsast välja. Õhuaukudel on pidevalt tilk sees. Võtad lahti, kuivatad ära paned kokku. Viis minutit hiljem jälle tilk lendab ja luriseb. Viimane kord lahti võttes oli kontakti lohk mahla täis.

 

Temperatuurivahe talvisel ajal sisse ja välja liikudes: arvasin ise ka, aga panin ühe vanast partiist coili sisse ja sellega enam ei lurise. Arvasin juba, et mingi tihend kadunud.

Mul täpsel sama jama. 4 uut coili ja köik hakkasid kohe lekkima.  V6tsin tuttava nautilusest coili ja nii toimis. Läks taas vana hea vision stv otsa .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kaks mure selle MINI crearoga. Esimene on vedelik õhutorus , see ei teki kohe aga kui ööseks tagurpidi jätta saad hommikul suutäie mahla. Võtan tiptipi ära , see on alt märg ja õhutorust jookseb natuke kui raputada. Proovisin ka tihedamaid vedelikke 50/50 PGVG aga tulemus suht sama. Teine probleem on täitmisega , nimelt lahti keerates tuleb pidevalt põhi coili küljest lahti ja coil jääb õhutoru otsa kinni. Ühe coili pidin ära lõhkuma kuna ei saanud teda kätte , nüüd on järgmine seal kinni ja kasutan ajutiselt teist crearot. Otsisin netist ka , ei tundu levinud probleemid olevat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mahla lekkimises võib süüdistada äkki coili. Olen ise kohanud ka probleemi, kus coil jääb kinni posti külge. Aga eks seal ka ehk coili keermete mure. Ära keera väga tugevalt aurustajat kokku. See suur tihend hoiab niigi päris hästi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tagurpidi jätmine ja vedelik torus on gravitatsioon. Coilis on ikka veits vedelikku ja see lihtsalt voolab tagurpidi olles huuliku kaudu välja.

Ja see et Coil jääb sinna toru külge kinni on ka natuke müsteerium minujaoks. Töökaaslasel sama keiss. Ja mitte ainult, et on seal õhutoru sees veits kinni vaid lausa tõmmanud viltu keermesse ja ilma näppariteta lahti ei saanud. Minu ainuke loogika on see, et poole paagi pealt kuni tühjenemiseni keera teda lahti, siis lased veits lisaõhku sinna ja ta ei tiri nii kõvasti vaakumisse. Nii imelik kui see ka pole aga mingit muud põhjust ma sellele ei leidnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See ka varjant aga mitte minu töökaaslase puhul. Tal oli probleem(tehase Coil oli viltu sisse keeratud) , kui ta selle paagi kätte sai ja peale seda ta pööras erilist tähelepanu sellele. Keeras kõik ilusti kokku ja oli hästi aga tõmbas paagi kuivaks ja siis oli juba hilja. Veebis selle kohta midagi silma pole jäänud aga see, et tühi paak vaakumis ja ei saa lahti pidavat olema küll tüüpviga. Sellest ka mu loogiline järeldus coili murele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coili kinnijäämises pole midagi uut, sest keerme vahele sattunud vedelik kuivab kuumutades aja jooksul ära ja liimibki coili kinni. Sama nähtusega tegu nt Vamo jt meestel, kes oma modi kraed suurte tangidega maha keeranud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...