Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Aspire Nautilus

Recommended Posts

Millegi uuenduslikuga on lõpuks turule tuldud.

 

[attachment=0]Aspire_Nautilus.jpg[/attachment]

 

Positiivsed uuendused:

Reguleeritav õhuvool

Mahutab 5ml e-vedelikku

Roostevaba teras ja Pyrex klaas

Peaks olema sama jäme kui enamus mod'e

 

Ülevaade ja võrdlus teiste uute reguleeritava õhuvooluga clearodega (VapinGreek)

 

Esimene partii peaks juba homme minuni jõudma, eks siis paistab kas on tegelikult ka nii hea kui ülevaadetes räägitakse...

(Uuendan postitust kui olen saanud proovida)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ainuke kehv asi selle aspire juures ongi hind, kisub juba korraliku rebuildable kanti... Seda muidugi seal videos ka mainiti. Aga kõik muu tundub hea olevat. Ei tea, kas ta luristama hakkab, kui liiga tühjaks saab?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ainuke kehv asi selle aspire juures ongi hind, kisub juba korraliku rebuildable kanti... Seda muidugi seal videos ka mainiti. Aga kõik muu tundub hea olevat. Ei tea, kas ta luristama hakkab, kui liiga tühjaks saab?

Paraku ei saa mina sinna hinda suurt midagi teha. Ma kiiruga otsisin netist seda ja FastVape hind peaks üks soodsamaid olema. USA's küsitakse lausa 45$ selle eest (mis euro hinnas peaks olema umbes 45€ kui makse arvestada). Inglismaal küsitakse 30 naela. Seega see hind ongi täpselt selline nagu ta on.

 

Mina ootan seda igal juhul väga, paistab olema just see mis mulle peaks sobima/meeldima. Peale lõunat oskan ehk kommenteerida kas tegelikult ka on... Üritan peaaegu tühja paagiga ka proovida ja annan teada kas saan lurisema, aga kuna õhuvool on reguleeritav, siis teoorias peaks olema võimalik lurisemist vältida.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ainuke kehv asi selle aspire juures ongi hind, kisub juba korraliku rebuildable kanti... Seda muidugi seal videos ka mainiti. Aga kõik muu tundub hea olevat. Ei tea, kas ta luristama hakkab, kui liiga tühjaks saab?

Paraku ei saa mina sinna hinda suurt midagi teha. Ma kiiruga otsisin netist seda ja FastVape hind peaks üks soodsamaid olema. USA's küsitakse lausa 45$ selle eest (mis euro hinnas peaks olema umbes 45€ kui makse arvestada). Inglismaal küsitakse 30 naela. Seega see hind ongi täpselt selline nagu ta on.

 

Mina ootan seda igal juhul väga, paistab olema just see mis mulle peaks sobima/meeldima. Peale lõunat oskan ehk kommenteerida kas tegelikult ka on... Üritan peaaegu tühja paagiga ka proovida ja annan teada kas saan lurisema, aga kuna õhuvool on reguleeritav, siis teoorias peaks olema võimalik lurisemist vältida.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

ootan ka innukalt palgapeäva :D Video järgi paistis et viliseb palju, aga kui kätte saad anna teada kuidas tundub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nautilus ei vilistanud vist, teised vilistasid küll

 

paksu auru, e-popsarid :)

Suuruselt teist õhuauku kasutades vilistas alguses kohati, aga nüüd on nagu vait jäänud.

 

Esmamulje on igal juhul positiivne.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas auru kogusega on, maitsega ja kas tühjemalt luristama ei kipu?

 

paksu auru, e-popsarid :)

Auru on palju, ilmselt rohkem kui ühegi teise clearoga mida ma kasutanud olen. Maitse on üsna sama mis Aspire BDC clearodega, tiba tugevam ainult. Kurgulaks on ka tugevam kui ühegi teise clearoga mida ma kasutanud olen. Seega suht nii ongi nagu Phil'i tehtud testi tulemused näitasid.

 

Lurisenud siiani ei ole, aga tiba üle 1ml on veel sees (3ml'st mis ma lõuna ajal sisse kallasin)

 

Mingil põhjusel on mul tunne et selle clearoga jõuab oluliselt rohkem nikotiini mu organismi. Ei teagi kas see on negatiivne või positiivne omadus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JazZ´i käest uus Nautilus käes ja esmamulje on väga positiivne :) Uus clearo sobib kenasti eVic´u ja SVD külge. Tõmmta on väga kerge, hetkel kasutusel kõige väiksem õhuava. Auru tuleb 1,8 Ω ja 8,5 W piisavalt. Eks katsetamise käigus selgub, mis saab olema optimaalne W. Natuke silmailu kah :)

[attachment=0]aspire_nautilus_bdc.jpg[/attachment]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas auru kogusega on, maitsega ja kas tühjemalt luristama ei kipu?

 

paksu auru, e-popsarid :)

Tõmbasin eile õhtul nii kaua kui kannatas ja lurisema ei hakanudki. Küll aga läks nii märjaks et lõpuks ei tulnud lihtsalt auru enam normaalselt. Aga selleks ajaks oli seal põhjas ainult tilk alles, pakuks et alla 0,5ml (selle suure põhja peal on raske hinnata seda).

 

Hommikul kallasin 5ml sisse ja minu üllatuseks toimis ideaalselt. Kui ma Protank 2 täiesti täis kallan, siis saan alati kärsakat alguses.

 

Seega, kui selle coil ka vähemalt nädal aega kestab, siis minu jaoks on see hind ennast õigustanud.

 

Negatiivse küljepealt, krt Liqua Berry Mix on liiga intensiivse maitsega :|

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei suuda otsustada, kas peaks ostma hoopis kohe kayfun lite plus, mida taevani kiidetakse või tasuks seda esialgu proovida. hetkel Iclear30S peal juba mingi 3 nädalat ja asi tomib suht ideaalselt.

kapis veel vivinova stv 2 tk ja iclear 30 mingi 8 tagavara coiliga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei suuda otsustada, kas peaks ostma hoopis kohe kayfun lite plus, mida taevani kiidetakse või tasuks seda esialgu proovida. hetkel Iclear30S peal juba mingi 3 nädalat ja asi tomib suht ideaalselt.

kapis veel vivinova stv 2 tk ja iclear 30 mingi 8 tagavara coiliga :D

Vot seda pead küll ise otsustama. Minu jaoks oli see otsus üsna lihtne, ma lihtsalt ei viitsi ise aretamisega tegeleda ja seega on clearo ainuke variant minu jaoks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui on keegi kes mõlemat omab bõiks mainida kas on suur erinevus

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui on keegi kes mõlemat omab bõiks mainida kas on suur erinevus

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Ma kardan et see erinevus on täpselt nii suur kui hea coili see keegi oskab keerata. Kunagi kui ma proovisin Protank'ile ise coile keerata, siis tulid kõik erinevad ja otsustasin et mul pole aega ega viitsimist sellega jamada. Aga see olen mina muidugi, kui on viitsimist ja oskust nikerdada, siis usun et Kayfun võib parem olla.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui on keegi kes mõlemat omab bõiks mainida kas on suur erinevus

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Ma kardan et see erinevus on täpselt nii suur kui hea coili see keegi oskab keerata. Kunagi kui ma proovisin Protank'ile ise coile keerata, siis tulid kõik erinevad ja otsustasin et mul pole aega ega viitsimist sellega jamada. Aga see olen mina muidugi, kui on viitsimist ja oskust nikerdada, siis usun et Kayfun võib parem olla.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Ega ta jah aus pole võrrelda ise keeratavat vs masstoodang. Igas kategoorias on ikka omad lemmikud ja mitte.

 

Mu esimene kogemus kayfuniga oli ebameeldiv, sest coili keeramise oskus oli olematu...aga kuna selline plekk läks alla, siis kohe nurka ka ei olnud südant...

 

Kayfuniga võib ka olla laisk - paned 0,3 traadi ja wicki ja suure tõenäosusega ei pea wickigi vahetama nädala jooksul. Coil on korduvkasutatav e. ei pea väga tegutsemagi rohkem, kui paaki täitma oma tarbimisharjumuste järgi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

asi mahutab 5 ml, seega on päris suur ma eeldan, kui suur see evicu otsas paistab? liiga suur ei ole, üle äärte ei ulatu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paras kolaks on jah (Y) , isegi kaifarist on nats pikem. Sisse mahub nats rohkem kui 5ml vedelikku. Ilus on ka. Ei ole üldse odava välimusega. Kokkuvõttes korralik klearo, mis tahab korralikku modi. 4,5 V on paras anda, aga eks see oleneb ka vedelikust. Mina olen rahul, tänud Jazz (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...