Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Aspire Nautilus

Recommended Posts

Sorry, nägin pilti üleval pool juba, ise olin tola :)

 

-- 17 Jaan 2014 09:09 --

 

lekkimist ega mingit sellist kala ei ole? Ma algselt mõtlesin et proovin 30B ära, aga youtubes on seinast seina reviewsid, ühele meeldib, teisele mitte. Ühel lekib täiega teine kiidab taevani. Mõtlengi, et kas hakata väiksema asjaga jamama, võib olla kohe kallim ja kvaliteetsem kraam võtta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paras kolaks on jah (Y) , isegi kaifarist on nats pikem. Sisse mahub nats rohkem kui 5ml vedelikku. Ilus on ka. Ei ole üldse odava välimusega. Kokkuvõttes korralik klearo, mis tahab korralikku modi. 4,5 V on paras anda, aga eks see oleneb ka vedelikust. Mina olen rahul, tänud Jazz (Y)

Hoopis mina tänan tellimuse eest ja tore et rahul oled!

 

Sorry, nägin pilti üleval pool juba, ise olin tola :)

 

-- 17 Jaan 2014 09:09 --

 

lekkimist ega mingit sellist kala ei ole? Ma algselt mõtlesin et proovin 30B ära, aga youtubes on seinast seina reviewsid, ühele meeldib, teisele mitte. Ühel lekib täiega teine kiidab taevani. Mõtlengi, et kas hakata väiksema asjaga jamama, võib olla kohe kallim ja kvaliteetsem kraam võtta...

Nautilus toimib minu jaoks siiani paremini kui ükski teine clearo. Mitte kuskilt ei leki, isegi sisemine õhutoru on kuivem kui ühelgi teisel clearol. Samas ega 30B ka palju halvemini ei toimi, siiani ei leki see küll kuskilt veel. Phil'i clearode võrdluses ei jäänud see ka palju maha. Nagu ma juba palju kordi öelnud olen, kõik clearod on erinevad ja sugugi mitte kõik ei toimi kõigi jaoks, sellest ka erinevad arvamused ülevaadetes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

And he has done it again!

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=VAmIJIUeEUg

 

Sent from my Nexus 7 using Forum Fiend v1.1.5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud Jazz, kaup käes! (Y)

Aga mul tekkis küsimus. Mis vatiga seda tõmbama peaks, olen proovinud 8,5 - 10,0 peale anda, peale mõne ajast seismist esimete mahvidega tuleb korralikult auru, aga siis jääb nagu väheks seda. Enda keeratud vatiga coliga Protankil nagu sarnast muret ei ole, aurab kogu aeg korralikult. Erinevaid õhu koguseid olen ka proovinud, aga kogu aeg on sama jama, esimesed kaks mahvi on head, siis jääb lahjaks. Või peab ta mingi aeg sisse töötama, praegu olen 2 ml ära tõmmanud sellega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud Jazz, kaup käes! (Y)

Aga mul tekkis küsimus. Mis vatiga seda tõmbama peaks, olen proovinud 8,5 - 10,0 peale anda, peale mõne ajast seismist esimete mahvidega tuleb korralikult auru, aga siis jääb nagu väheks seda. Enda keeratud vatiga coliga Protankil nagu sarnast muret ei ole, aurab kogu aeg korralikult. Erinevaid õhu koguseid olen ka proovinud, aga kogu aeg on sama jama, esimesed kaks mahvi on head, siis jääb lahjaks. Või peab ta mingi aeg sisse töötama, praegu olen 2 ml ära tõmmanud sellega.

Hoopis mina tänan tellimuse eest!

 

Ma kasutasin 1,8Ohm coiliga 3,7V. Mul tekkis sama effekt siis kui vedelik otsa hakkas saama (alla 0,5ml), seega ilmselt läks liiga märjaks. Kui see sul ka täis paagiga nii käitub, siis peaksid ehk suuremat õhuava kasutama. Millist õhuauku kasutad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ma kasutasin 1,8Ohm coiliga 3,7V. Mul tekkis sama effekt siis kui vedelik otsa hakkas saama (alla 0,5ml), seega ilmselt läks liiga märjaks. Kui see sul ka täis paagiga nii käitub, siis peaksid ehk suuremat õhuava kasutama. Millist õhuauku kasutad?

Hetkel väiksuselt teist, suurematega läheb tõmme liiga vabaks

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ma kasutasin 1,8Ohm coiliga 3,7V. Mul tekkis sama effekt siis kui vedelik otsa hakkas saama (alla 0,5ml), seega ilmselt läks liiga märjaks. Kui see sul ka täis paagiga nii käitub, siis peaksid ehk suuremat õhuava kasutama. Millist õhuauku kasutad?

Hetkel väiksuselt teist, suurematega läheb tõmme liiga vabaks

Liiga vabaks Sinu jaoks? Selle õhuvoolu reguleerimise võimaluse point on tegelikult selles et põhimõtteliselt saab reguleerida palju vedelikku coili peale imetakse, mitte seda et sul mugav tõmmata oleks. Mida suurem on õhu takistus, seda rohkem imetakse vedelikku coili peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Külma/sooja vaheldumist see clearo küll ei kannata. Oli täna autos, niikaua kui poes käisin, nii umbes tunnikese. Pärast seda tulin praktiliselt kohe tuppa. Veerand tunni pärast tõmbama asudes tuli sealt sellist lurinat, nagu ma varem polnud kuulnud, samuti hakkas lekkima ka veel. Täpselt samamoodi ja sama kaua aga oli külmas ka Kayfuni kloon. See toimetas küll korrektselt, ei lurisenud ega lekkinud.

Peaks vist veel coili vahetust proovima, äkki praegune coil natukene nõder.

Kui toas ühtlase temperatuuri juures seisab, siis pole clearol viga, töötab korralikult ja annab mõnusalt auru ja maitset, enam pole ka seda tossu kadumise probleemi, mis alguses kollitas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama probleem on ka nende vanemate Aspire BDC clearodega, külmast sooja minnes upuvad ära. Samas Nautilus'ega ma ei ole seda veel kogenud, ilmselt pole siiani veel piisavalt suurt temperatuuride vahet olnud.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea, kas olen õigetel jälgedel, ent vb tekib see uppumise effekt seetõttu, et külmaga nii õhk kui ka vedelik clearo sees tõmbub kokku ja clearosse imetakse mõned õhumullid. Kui taas sooja saab, siis toimub taas paisumine ja pressitakse mõned tilgad vedelikku välja?

P.S! Äärmiselt asjalik clearo tundub peale esimest tunniajast kasutamist. Eks paistab, mis elu toob. Tahaks küsida hoopis, et kuidas mahlatarbimisega lood on? Kas joob sama palju kui i30?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endale tundub, et tubaka maitseid annab ta paremini edasi. Liqua french pipe üllatas taas meeldivalt (Y) . Kasutan lavatube ja 4,7 V.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endale tundub, et tubaka maitseid annab ta paremini edasi. Liqua french pipe üllatas taas meeldivalt (Y) . Kasutan lavatube ja 4,7 V.

Kusjuures jah, tubaka maitsed on rohkem tubaka maitsega, iseasi on see kas see on hea või halb. Minu lemmik Liqua Turkish mulle Nautilus'ega ei meeldi, peale tõmbamist jääbki suhu maitse nagu oleks koni imenud ja seda head imelikku maitset mis Protank 2'ga on, Nautilus'ega ei ole :-(

Peaks ka äkki üle pika aja French Pipe proovima.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

keegi juba on proovind coilida? rip väidab, et on parem kui varem :)

Kohe, kui kehva maitset hakkab andma, loobin vana sisu välja ja keeran vatiga uue. Praegu veel toimetab originaal ka, seega väheke kannatust veel :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

keegi juba on proovind coilida? rip väidab, et on parem kui varem :)

Kohe, kui kehva maitset hakkab andma, loobin vana sisu välja ja keeran vatiga uue. Praegu veel toimetab originaal ka, seega väheke kannatust veel :)

Ootan huviga, et su coil õhtale läheks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nooo ma ei tea. Ma olen seda küll mõned tunnid aint popsinud aga esmamulje on suuurepärane! vaikne, meeldiv (endale sobiv) tõmme, auru nagu saunas ja maitse väga hea! Soovitan soojalt !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teine päev sellega nüüd. Panin tähele ka seda et kui ta mul püstises asendis tükk aega oli siis hakkas lurisema korraks, aga natuke õhuavadega mängida ja laseb nagu loom edasi. Ikka rahul :D

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile sai ka Spezzi külastatud ja Nautilus võetud. Tahab veel katsetamist, hetkel panen suuuruselt 3nda õhuavaga. 12mg, mida muidu vapin tundub kange isegi sellega :( Cuban Cigar hetkel sees ja tundub et joob vähem kui iclear 30.

Paksu tossu (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...