Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Aspire Nautilus

Recommended Posts

Aspire Nautilus on parim asi, mis mul peale Jack Daniel'it, esimest abikaasat ja Tallinna Olümpiamänge on olnud. (Esimene abikaasa võib ennast muidugi Jackist ettepoole nügida, helista (õlut) )

(Y)(esiga)

järgmine ost on seega selge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge ajage isu peale ,mul ei mahu enam sahtel kinni (kurk) .Liiga palju tekkinud seda e-suitsu kola ,aga ikka vaja juurde osta ja katsetada (ullike) ,aga kui on väärt vidin siis miks ka mitte (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge ajage isu peale ,mul ei mahu enam sahtel kinni (kurk) .Liiga palju tekkinud seda e-suitsu kola ,aga ikka vaja juurde osta ja katsetada (ullike) ,aga kui on väärt vidin siis miks ka mitte (esiga)

S*tt sahtel sul, vaata kus Spezz-il (Y) on sahtel, küsi ta käest mõõtusid (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge ajage isu peale ,mul ei mahu enam sahtel kinni (kurk) .Liiga palju tekkinud seda e-suitsu kola ,aga ikka vaja juurde osta ja katsetada (ullike) ,aga kui on väärt vidin siis miks ka mitte (esiga)

S*tt sahtel sul, vaata kus Spezz-il (Y) on sahtel, küsi ta käest mõõtusid (psühho)

jah aga spezz müüb neid asju krt aga mina ostan ja lihtsalt koguneb neid (peaks vahepeal spezz-ile tagasi müüma peale proovimist (psühho) ).Saaks järgmise kogumis-proovimis popsari sahtlisse edasi vedelema .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oeh, mul endal neid proovitud asju ikka päris masendav kogus vedelemas .. peab ju proovima, et oskaks kirjeldada ja soovitada.

Kuidagi ei tõuse käsi ka selleks, et kasutatutena müüa =/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar päeva olen nautilust nüüd kasutanud ja suht kergelt hakkab lurisema. Õhuava on kõige suurem ning evic on 10W peal. Kasutuses on hetkel 1.6oomine coil. Maitset annab muidugi suht hästi.

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on ka 1,6 oomine ja pole veel lurisema saanud. Sul äkki liiga vedel segu… pane VG'd hulka veits ja kontrolli üle, et kõik ikka ilusti kinni oleks.

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen samuti paar paeva Nautilust kasutanud ja olen rahul. Ei leki, ei lurise, maitset ja tossu on piisavalt. Iclear 30 oli suht pidevalt alt marg ja Vivi STV-d lekkisid vaikselt paagi ja pohja vahelt, molemaga oli pidevalt paberiga kuivatamist ja toimetamist. Kui Nautilus luriseb on vast coil voi ylaosa lahti, minu oma toimetab kyll perfektselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen samuti paar paeva Nautilust kasutanud ja olen rahul. Ei leki, ei lurise, maitset ja tossu on piisavalt. Iclear 30 oli suht pidevalt alt marg ja Vivi STV-d lekkisid vaikselt paagi ja pohja vahelt, molemaga oli pidevalt paberiga kuivatamist ja toimetamist. Kui Nautilus luriseb on vast coil voi ylaosa lahti, minu oma toimetab kyll perfektselt.

Pane korra külma ja võta tuppa tagasi, saad kohe lurisema. Aga ma lähen nüüd Nautilusele coili keerama, annan pärast teada, kuidas õnnestus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav on see, et mul hakkab ta toas lurisema. Õues on kõik ok. Ilmselt tuleb coil ümber ehitada või uue vastu välja vahetada.

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saanud seekord sõbraks selle coili rebuildiga. Hakkas kärssama hoopis. Eks proovin teine kord uuesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et minu oma on nüüd korralikult tööle hakanud. Saab isegi madalama võimsusega tõmmata ja ei hakka lurisema.

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avaldan ka arvamust siis. Ei lurise, ainuke mis häirib on see, et auru tuleb üsna vähe võrreldes Kangertehci MT3S omadega. Vahet pole, mis auku proovind olen pole ma seda kurgulaksu saanud. Proovitud mõlemad, 1.6 kui ka 1.8 ohmine coil. :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avaldan ka arvamust siis. Ei lurise, ainuke mis häirib on see, et auru tuleb üsna vähe võrreldes Kangertehci MT3S omadega. Vahet pole, mis auku proovind olen pole ma seda kurgulaksu saanud. Proovitud mõlemad, 1.6 kui ka 1.8 ohmine coil. :roll:

Kust sa coile ostsid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kummaline, ma pole ühegi teise klearoga rohkem tossu näinud :D

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...