Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
kairokukk

Abi vedeliku tellimisel!

Recommended Posts

Terv,et tahaks siis siin peleoni ühistellimustel ka kaasa lüüa aga kuna suhteliselt võhik veel ei jaga maid.

Nimelt tahaksin osta ainult valmis vedelikke aga lehepeal vaadates on küll igasuguseid õlisid,küll neid mida ise kokku segada jne,et kas saaks keegi öelda milline see peab siis olema kas PG,VG jne?Paha poleks ka kui keegi saaks saata õige lingi kus just valmis õlid on,ehk kohe sisse ja tõmbama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

PG/VG suhe olenevalt kuidas endale meeldib

nikotiini sisaldus olenevalt kuidas endale meeldib

maitse olenevalt kuidas endale meeldib

 

:D valmis vedelikud on Liquidy nupu all, seal kategooriad eri tootjate jaoks

kui kohalike röövlitega kogemus olemas siis võib nende vedelikud võrdluseks tuua

skysmoke - 80PG20VG, lahja on 12mg/ml, kange on 18mg/ml

nicorex - 50PG50VG, lahja on 6mg/ml, kange on 12mg/ml

 

PS! tehniliselt on tegu alkoholiga mitte õliga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peleoni enda vedelike ära telli. Ma pole kunagi ühtegi tõmmatavat sellest saanud. Vaata ehk Hangseni lõiku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peleoni enda vedelik(Peleon/Dekang PG) peab seisma mingi paar kuud siis kuidagi tõmmatav, kuigi mingi tuim kõrvalmaitse on man ikka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peleoni enda vedelik(Peleon/Dekang PG) peab seisma mingi paar kuud siis kuidagi tõmmatav, kuigi mingi tuim kõrvalmaitse on man ikka

Vaadates valmistamise kuupäevi, siis olen saanud nii aasta seisnud, kui ka ka paar kuud. Ikka, keemia, mis keemia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

okei,ise tellin muidu präegu e-vedelik.ee st õlisid ja asju.Suht head hinnad Eesti kohta minuarust aga mõtlesin et äkki saaks veel odavamalt.Mis muidu arvate e-vedelik.ee õlide kohta,on keegi ise ka teinud et pole siis niiväga keemia?endale tunduvad täitsa head aga no palju ma ikka nendest jagan! :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem irooniline viide sellele, et kui isegi foorumit ei osata lugeda mis siis vedelike segamisest enam rääkida.

OP tahtis vist valmis kraami osta kui ma valesti aru ei saanud? (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...