Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
4ular

Mis juhtus vedelikega?

Recommended Posts

~2 nädalat tagasi ostsin mõned Perfumer's Apprentice vedelikud ja 60ml BB Klooni. Kuna ise sõitsin välismaale siis panin vedelikud külmikusse koos karbiga. Enne minekut sai 10ml bobast kaasa haaratud ja maitses hea. Reisult tagasi, kohe vedelikke sorteerima ja mitte ühtegi ei saa enam tõmmata.

Menthol on tükki tõmmanud , 2 vedelikku on täiesti ilma maitseta või maitsevad väga halvasti ja bobas maitseb nagu mägra peer.

Ainuke mis oli oma maitse säilitanud oli kookose vedelik.

 

MIS JUHTUS? (kick)

 

EDIT: Just võtsin ka karbist uue aspire nautiluse, arvates et teiste tankide coilid kõik pe*sses, aga ikka maitse ülimalt halvasti ja samuti lõhnab väga halvasti, nii et isegi naine tõstis häält(tavaliselt tal savi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naine tõmbas kõik ära salaja koos armukesega, kui sind kodus polnud. Jälgede peitmiseks mixis kähku okidoki vedelikke vanadesse pudelitesse. (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nüüd puusalt lastes pakun, et jeesus oli see kes mulle kuskil teemas ütles, et ta hoiab ka vedelikke külmaris mida ei kasuta.

 

Off-Topic :
Ma tänan, et te mu naiste pärast muretsete, aga rääkige nüüd mis vedelikega juhtus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nüüd puusalt lastes pakun, et jeesus oli see kes mulle kuskil teemas ütles, et ta hoiab ka vedelikke külmaris mida ei kasuta.

 

Off-Topic :
Ma tänan, et te mu naiste pärast muretsete, aga rääkige nüüd mis vedelikega juhtus
Lasid puusa sodiks (psühho)

Kui ma yldse midagi ytlesin, siis pimedas. Mul endal joogid baarikapis, ainuke mis kylmikus on, on 0 baas.

 

Siin neid külmkapi vendi peaks olema, äkki keegi neist kommentaarib

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korra käis mõttest läbi, et ehk asi hoopis minus. Läksin naabri juurde kes ka mõned kuud veipinud on ja lasin tal proovida. Nautilus+tutikas coil ja bobas sees. Ajas silmad suureks ja küsis kuidas ma seda tõmmata suudan :? Nii et viga ikkagi minus endas ei ole.

Muidu poleks vast hullu, aga et 55€ vedelikke korraga pahaks läks on veits kahtlane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protank3 , Protank2 , Vivi STV , IC30s , igalt poolt maitsevad need vedelikud sitasti . Naut sai uue coili , STVsse läks uus coil , protank2 sai samuti uue coili , üks sama maitse igalt poolt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imelik. ma hoian ka pidevalt enda vedelike külmkappis. Läbipaistmatus papp karbis ja kohati kuni 2+ kuud. Siiani pole midagi juhtunud nendega. Valasid kohe külmalt sisse või lasid ikka ülese ka soeneda nendel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kõik vedelikud seisavad külmkapis va. välja valatud kaup. Võtan külmas 100ml ja valan soovijatele.

Pole veel sedasi juhtunud, et maitseks nagu baas.

 

Mentooliga on küll sedasi, et jahedas ja külmas settib peale, kuid see sooja veega uuesti lahustatav ja maitseelamust ei muuda tarbimisel.

 

EDIT: kui külmast võtta, siis ei tohi kohe avada. Tuleb lasta toatemp saavutada. At least nii ma lugesin soovitusi keemikutelt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki reisilt kerge külmetus/nohu hangitud, mis maitsemeelt tapab?

Kuidas toit maitseb?

Lõõrid puhtad, enesetunne samuti puhanud, ühtegi tõbe küljes pole.

Varemalt naine nagu kiitis kui bobast veipisin, et hea magus lõhn. Nüüd ei või ma seda toas enam tõmmata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui külmast võtta, siis ei tohi kohe avada. Tuleb lasta toatemp saavutada. At least nii ma lugesin soovitusi keemikutelt.

Mina võtan tihti külmikust ja valan kohe otse clearosse. Ei oska nagu midagi ette heita (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub müstikavalda kalduvat seega. Võta kuskilt väljastpoolt mingi suvaline e-õli - kas see on ka imelik või ok?

Huvipärast praegu nii tegingi. Külmikus umbes 2 kuud seisnud Liqua energija joogi vedelik. Ops pesin Nautiluse puhtaks, see sisse ja hoopis teine veip (Y)(Y)(Y)

 

Ei pudelid ei olnud lahtised :D Hetkel tegin ühe bobase pudeli lahti ja panin pimedasse köögikappi seisma , ehk midagi muutub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...