Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Scuall

Hangsen vedelik

Recommended Posts

Cherry-cigar: Fantastiline, leidsin vist teise allday RY4 kõrval. Õrn kirss, sigari aroomiga või mis iganes see on. Igatähes, supper.

Kiwi mix- kah päris hea, kuid pole igapäevaseks kasutamiseks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma (kui mitte tubaka maitsete tõmbaja) ostsin ka teie kiituste peale selle cherry-cigari :D tuletas kohe meelde miks ma neid ei tõmba (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina puhtalt tõmban reeglina ainult uut maitset, et saada aimu millega tegu. 95% clearo sisust on alati mingi mix ... eriti hakkasid erinevad maitsed välja tulema kui Russian sai soetatud. Mul suht kiiresti tüütab üks tugev maitse ära (mis sest, et on hea) aga segades saab alati laheda tulemuse vastavalt tujule. Jama aint selles, et vahest kui mingi üüber hea asi kokku juhtub siis ei tea täpselt mis ma sinna panin. Kuna ma mitte ei sega ette vaid ajan clearosse erinevad sisse.

Hetkel sai kiwi mixile lisatud vaniljat ja päris hea. Kiwi ise meenutab õuna... suht neutraalne natuke hapukas... vanilli juurde andis siukese mõnuse suvise õuna(kiiwi)koogi maitse (esiga) . Paras naistekas :D

Hangseni cappuccinoga soovitan ettevaatlik olla... see puhtalt ei kõlba. Aga ~10% ükskõik mis maitsele juurde ja tulemus on väga nauditav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hangseni kohvi on hästi öeldult lihtsalt rõve. Kohvist aroomi ega mekki ei kuskil. MIngi prahi ja konipõletamise aroom pigem. Tundub isegi Peleoni kohviga 1-1 sama asi ainukese vahega et Peleoni omal oli ka järelaroom mis meenutas miskist hallitust või kopitust.

Huvitav ka see et tehases oli kohvi pakitud cola sildiga karpi ja pudelisse. Võimalik et siis mõned joogimatselised on veel cola pakendis?

 

Kasutan I clear 16. Võimalik, et ka clearos on asi miks see maitse nii rõve on. Foorumites kiidetakse hangseni kohvi kui ühte paremat. Või siis on need kiitjad seni vaid Robusta kohvi joonud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi üldse head kohvi maitset on suutnud kuskilt välja kaevata? Välja arvatud hommikul kannust kruusi valades...

 

Minu hetkel proovitutest ainus tõmmatav on olnud Inawera Kawa. Teised on totaalne piss kuubis ja no üldse isegi mitte natukenegi ei meenuta kohvi mekki...

 

Samas kohvi tahaks. Meeldib. Kawa aga pole päris see ideaalne, mida olen ka otsinud. Piima-kohvi joogid aga on mõtetud imho ausalt.

 

Any hints? (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi üldse head kohvi maitset on suutnud kuskilt välja kaevata? Välja arvatud hommikul kannust kruusi valades...

 

Minu hetkel proovitutest ainus tõmmatav on olnud Inawera Kawa. Teised on totaalne piss kuubis ja no üldse isegi mitte natukenegi ei meenuta kohvi mekki...

 

Samas kohvi tahaks. Meeldib. Kawa aga pole päris see ideaalne, mida olen ka otsinud. Piima-kohvi joogid aga on mõtetud imho ausalt.

 

Any hints? (Y)

See inawera oma mis sinult sain oli tõesti ok maitsega - mahe ja araabika kohvioa laadne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav ka see et tehases oli kohvi pakitud cola sildiga karpi ja pudelisse. Võimalik et siis mõned joogimatselised on veel cola pakendis?

 

Kasutan I clear 16. Võimalik, et ka clearos on asi miks see maitse nii rõve on.

Energy drink on ka cola pakendis kuigi sildid peal. Eks see kulude kokkuhoid ole, et teatud sordid ühte pakendisse pandud.

Minul oli näiteks, et inawera chocominti IClear 30 tõmmata ei kannatanud .. evodiga hoopis mõnusam ja hea maitse. Teadagi vastavalt clerost võib maitse sõltuda seinast seina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav ka see et tehases oli kohvi pakitud cola sildiga karpi ja pudelisse. Võimalik et siis mõned joogimatselised on veel cola pakendis?

 

Kasutan I clear 16. Võimalik, et ka clearos on asi miks see maitse nii rõve on.

Energy drink on ka cola pakendis kuigi sildid peal. Eks see kulude kokkuhoid ole, et teatud sordid ühte pakendisse pandud.

Minul oli näiteks, et inawera chocominti IClear 30 tõmmata ei kannatanud .. evodiga hoopis mõnusam ja hea maitse. Teadagi vastavalt clerost võib maitse sõltuda seinast seina.

Minu meelest on see väga ebaaus. Just see, et üks mahl erinevas rauas nii erinevalt maitseb.

 

Peab ära standardiseerima, et kaifar on vatiga ikka must have ja teiste arvamus ei koti :P

Mul täitsa tulnud ette juhtumeid, et kus ise proovin ja ok ja teine mees väidab, et no pole üldse seda mekki....

Ise olen võrrelnud iclear16 ja kaifar. Tunnen kaasa kõigile icleari omanikele ofc.

 

chocominti pole ausalt õeldes julgenud tõmmata, kuna pidi raudvara väga kiirelt peppu keerama. PA-Creme de Menthe aga on väga bro. Ka shokolaad+mint. MEenutab väga after eight maiust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt kurk hakkas valutama, tea kas panin liiga kanget kiwi ........

Või kylma saanud, õhtul polnud shittagi viga

 

Jook on suht hea (Y)

Võib järgmine kord veel tellida

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai Kangeri Aerotankis ära proovitud Hangseni Juicy Peach ja on öelda ainult kiidusõnad. Tõesti mõnus ja mahlane maitse, nostalgikutele -- natuke meenutab Turbo nätsu. Nautiluses proovisin ka Hangseni rummi, tellitud ehku peale, aga mis osutus samuti üllatavalt heaks. Lõhn nagu klaasitäit tumedat rummi, aga ilma alkota. Peab pikemalt testima, aga tundub, et võiks sobida puhtalt või siis segatuna näiteks Liqua Cuban Cigariga või French Pipe'iga, mis tiba mõrum.

Mustikas oli Aerotankis tiba keemiline, meenutas pigem Largo tumedat viinamarjamahla, aga see võib olla ainult minu ninas.

 

Oleks väga tänuväärt, kui teisedki jagasid oma arvamusi uute Hangseni mahlade kohta. Cherry Cigar, Mango, Green Orange tunduvad kuramuse ahvatlevad, aga nende kohta ei ole nagu midagi kuulda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise otsin samuti kohvi, no krt, ei ole ka leidnud.

Cherry-cigar on hea ja kindlasti proovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise otsin samuti kohvi, no krt, ei ole ka leidnud.

Cherry-cigar on hea ja kindlasti proovi.

Ma täna ilmselt teen tellimuse ja võtan prooviks 2-5 erinevat. Tahaks ikkagist leida selle mõnusa üles :)

Vihjeid nagunii pole saada ilmselt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mango on siiamaani ainuke mille kohta mina arvan, et s**** ... mina toda tõmmata ei saa.

Cheery Sigar - on pea igapäevane osa miksist või RY4

Kohvini veel jõuna aga clearodes on ka ikka väga suur vahe sees. Cappucchinot näitex i30 ja i16 clearos isegi väikses osas lisades kippus asja ära rikkuma. Õgie tehnikaga aga maitseb päris hea.

Kes proovinud pole siis õuna julgen soovitada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise otsin samuti kohvi, no krt, ei ole ka leidnud.

Cherry-cigar on hea ja kindlasti proovi.

Inawera Mocca (maitsestaja) on mulle istunud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OT: See pole küll ühe tootja probleem vaid ilmselt ka teiste värviliste ja või magusate vedelike viga, et kipuvad põleti traadi külge settima. Sama hangseni kohviga proovides annab kärsakat uus Iclear 16 juba teise paagiga.

Kasutan tavaliseimat 3,7V pulka ka. Ehk peaks olema Volte rohkem ?

 

RY 4 meeldib mulle väga. coilid kestavad sellega ka normaalselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mixed Fruit - meloni maitset lööb üle minu arvates... Seega mulle ei meeldi kuna mulle melon absull ei meeldi. Lisasin natuke cappicciont ja pool Rumi ... tuli täitsa okas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise pisut pettusin Hangsenis, võtsin kolme erinevat:

 

Mint - see on MENTOOL! Mentoolina on ta tegelikult väga okei, intensiivse ja ühekülgse(selge) maitsega, aga kuna erinevatest Mintidest(Liqua ja PA) on väga head mälestused, siis pettusin, kuna mentool pole minu tera...

 

Watermelon - Jällegi, kuna Watermelonitest pigem head mälestused(Inawera, Liqua ja PA), siis siin ei saa eriti maitsest aru, mingisugune veider kõrvalmaitse on, mis ei lase kuidagi seda puhast Hubba-Bubbakat välja lüüa.

 

Cola - Kõige parem neist, ei ole intensiivne(mida ma vedelikelt väga ootan), kerge kaneelikas(Cola ju kaneeli suuresti sisaldab)

 

Kiwi Mix - Mõned pahvid proovisin, Kiwist ei saa üldse aru, muus osas selline mõnus puuvilja mix...

 

Maitsed ei ole kuigivõrd intensiivsed(ainult Mint on väga intensiivne mentool), sestap pole minu arvamust puhta kullana mõtet võtta, kuna harrastan ainult intensiivseid(tugevaid) maitseid.

 

Varustus: ProTankIII, millel DC->SC homemade-conversion @ 2,1ohm, pahvin omakorda nii 8-9W vahel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise pisut pettusin Hangsenis, võtsin kolme erinevat:

 

Mint - see on MENTOOL! Mentoolina on ta tegelikult väga okei, intensiivse ja ühekülgse(selge) maitsega, aga kuna erinevatest Mintidest(Liqua ja PA) on väga head mälestused, siis pettusin, kuna mentool pole minu tera...

 

Watermelon - Jällegi, kuna Watermelonitest pigem head mälestused(Inawera, Liqua ja PA), siis siin ei saa eriti maitsest aru, mingisugune veider kõrvalmaitse on, mis ei lase kuidagi seda puhast Hubba-Bubbakat välja lüüa.

 

Cola - Kõige parem neist, ei ole intensiivne(mida ma vedelikelt väga ootan), kerge kaneelikas(Cola ju kaneeli suuresti sisaldab)

 

Kiwi Mix - Mõned pahvid proovisin, Kiwist ei saa üldse aru, muus osas selline mõnus puuvilja mix...

 

Maitsed ei ole kuigivõrd intensiivsed(ainult Mint on väga intensiivne mentool), sestap pole minu arvamust puhta kullana mõtet võtta, kuna harrastan ainult intensiivseid(tugevaid) maitseid.

Ei teeks paha kui mainiksid ära ka, mis varustusega katsetasid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiwi pudel hakkab tyhjaks saama. Pean tunnistama, et väga hea teine (Y)

Kiwi mitset selgelt tunda, eriti lõpus, väike fruitmix juures, aga väike.

Kindlasti läheb veel tellimusse

S70@ iclear30s

Homme õhtul, vb ka täna võtan uue maitse ette

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiwi mix täiesti tarbitav. Lisasin pisut VG 0mg (12mg-lt 10 mg-le) ning old'i eeskujul rummi (Inawera, 3:1). Pole paha nagu eksminister ütles. Nemesis, IGO-W, 12 W, 1,4 ohmi microcoil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aerotankis hetkel 0 ine. Iced usa mix ja 12 mg red cola. Päris huvitav kooslus, nagu mentoolicola:-)

 

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banaan - Kes on joonud Pisangi likööri, siis maitse täpselt 1:1-le. Jääbki tunne nagu oleks pisangi valand paaki, aga mõnus vaheldus, soovitan! (Y)

Mixed Fruit - Esimese asjana lõi hapukas kiivi mekk üle. Siis tulid ka apelsiin ja sidrun ning miskit veel, mida hetkel meenutada ei suuda. Aur lõhnab veidi mingi parfüümi järgi. Ei tea kas uuesti ostaks, võibolla rohkem tõmbama hakkab ka meeldima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RY4 50% ja Vanilla 50% -- väga hea mix neile kellele meeldivad magusad maitsed. Ma ei ole väga magusate maitsete fänn aga see küll päris hea (Y) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiwi pudel hakkab tyhjaks saama. Pean tunnistama, et väga hea teine (Y)

Kiwi mitset selgelt tunda, eriti lõpus, väike fruitmix juures, aga väike.

Kindlasti läheb veel tellimusse

S70@ iclear30s

Homme õhtul, vb ka täna võtan uue maitse ette

metsmaasikas on ok, aga väga lahja maitsega, ei taha uskuda,et 1/4 vg0 selle maitsetuks tegi. Teisi pole teinud

Ootasin nats rohkemat, äkki see paulsaare metsmaasikas on mind ära hellitanud (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...