Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
e-kodanik

Uuring: e-sigaretid koolilaste seas populaarsed

Recommended Posts

oot mis seis... keegi teab mingit linki millist teksti EU komision plaanib vastu võtta?

Kas on kreeka arsti uurimused aluseks või sõidetakse teadusest üle. Kotkel muiugi poogen kui maksustatakse... saabgi käibe suuremaks.

 

Aga ausalt on ikka oinad... vaja bussis, kinos, koolis imeda. Baar ja kontor (kui väga ninapidi koos pole, või ei tegele teendindusega) on nagu minu arvates suht viimane piir kus imda oleks viisakas.

 

See krdi arst võiks viidata ka uuringutele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis krdi saksa uuring?!?

 

(facep)(facep)(facep)

 

Ja jälle muidugi kõik negatiivses võtmes. Miks kunagi ei võeta kedagi kes on kenasti maha jätnud nagu meie siin...

Paska lahe keerutada ja sitt müüb. 5+ jälle Kanal2, guud job!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezz kui ennast reklaamid reporter.ee kommentaarides pane toimiv link :D :D :D(psühho) ...

Ma ka naersin seda, et vot. Spezz on gerillaturundusega tegelema hakanud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezz kui ennast reklaamid reporter.ee kommentaarides pane toimiv link :D :D :D(psühho) ...

Ma ka naersin seda, et vot. Spezz on gerillaturundusega tegelema hakanud :D

Ei tea kas hakkab asi tuksi minema? Peab juba reklaami tegema kommentaariumites (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tegelt on see Spezz.ee link seal õige, aga ilmselt kommentaarium on ühe tühiku vahele toppinud "innokin -itaste" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatasin, väga hull ei olnudki ju. Ilmselt on suures enamuses tegelasi, kes miskit Ego käkki omanud aga ikkagi tõrva peale tagasi läinud. Meie siin oleme erandid. Seega loogiline et pilti jäävad need esimesed. Reporteri alatoon pigem lastele suunatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahtejõu puudus on see kes analoogile tagasi pöördub

rohkem pask varustus ja sitt mahl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahtejõu puudus on see kes analoogile tagasi pöördub

rohkem pask varustus ja sitt mahl...

Minulgi tekkis eelmisel aastal tagasilöök just tänu vamo komplektis oleva laadija koolemisele. Uut ei saanud piisavalt ruttu kätte... Nüüd jälle rajal tagasi (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kui juba piisavalt kaua ilma analoogita oled olnud, siis ei näe küll põhjust laadija koolemisega pläru uuesti ette panna.

Mul suht alguses jäi evic autosse ja naine läks Eestisse, 2 päeva olin ilma millegita, kuigi analoogid vedelesid kapipeal.

Mõtlesin korra küll, et teen ja kellegile ei ütle, aga siis mõtlesin et see on vaid enesepetmine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kui juba piisavalt kaua ilma analoogita oled olnud, siis ei näe küll põhjust laadija koolemisega pläru uuesti ette panna.

Mul suht alguses jäi evic autosse ja naine läks Eestisse, 2 päeva olin ilma millegita, kuigi analoogid vedelesid kapipeal.

Mõtlesin korra küll, et teen ja kellegile ei ütle, aga siis mõtlesin et see on vaid enesepetmine.

Õigust räägid, tahtejõud tuleb siiski esimeseks panna. Oma vabanduseks saan vaid öelda, et tollal oli mul aurustaaži u. 1 kuu vs 30 aastat analoogi (öäk)

 

-- 09 Mai 2014 10:41 --

 

Teema juurde tagasi minnes tuleb kodust kasvatust ja vanematepoolset tolerantsi kah mainida. Tuttavad ostsid ka skysmokest mingi asja, ise läksid suitsu juurde tagasi, aga lapsed (5 ja 9) võivad pahvida küll, kui isu on :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Persse mulle on 12 aastased amfetamiini pakkunud müüa tra see e-suits seal koolikotis on väikseim kuradi mure üldse!

Õhh! Raisk sellistel hetkedel on hea meel, et ma kollasest ajakirjandusest minema tulin ja ametit vahetasin :D

 

-- 09 May 2014 12:18 --

 

Oot euroopa komisjon hakkab see kuu mingeid otsusi langetama juba? :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tahtejõud tuleb siis mängu kui juhtub taoline kriis. Ennem on vaja koraliku varustuse ja hea mahlaga pasast lahti saada.

 

Vist võetakse se uus direktiiv vastu see ku vms.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oot euroopa komisjon hakkab see kuu mingeid otsusi langetama juba? :o

Peaksid teadma küll palju kollast ajakirjandust tõe pähe võtta võib :lol:

 

Euroopa Komisjon ei hakka midagi otsustama vaid 19. mail 2014 jõustub uus tubakatoodete direktiiv, mis tuleb liikmesriikidel kahe aasta jooksul üle võtta.

http://ec.europa.eu/health/tobacco/prod ... dex_en.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...