Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
old

Hea hinna ja KVALITEEDI suhtega hiina elektroonika

Recommended Posts

Hiina poed otsast otsani igast kama täis ... hea/kvaliteetse leidmine suht ajamahukas töö.

 

Kui keegi midagi tellinud ning asi kohal ja leiab, et kvaliteedi ja hinna suhe väga hästi paigas võiks siin oma uusi teadmisi ja linki jagada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teen siis otsa lahti (FT alla juba kirjutasin aga mis siis):

https://www.fasttech.com/p/1670102 hinnaks tuli 105,20EUR. Tolliga ei pidanud suhtlema (Y).

Kaasas kaks akut. Siukese keskmise kasutamisega kestab aku ~2 päeva. Kui mängida, GPS'i kasutada ja youtubet vahtida siis saab kiiremini kui päevaga aku tühjaks... puhas oote aeg oleks tõenäliselt ~3-4päeva kui kõik säästu reziimile keerata.

Koostöö kvaliteet on hea. Tagumine kaan kül nii plastmass kui olla saab aga kinnitub korpuse külge korralikult ja ei nagise kuskilt.

Ekraan on ka hea ... terav ja tundlikusega probleeme pole. Kõik apid ja mängud mis proovitud on sujuvalt toiminud. Keegi küsis play store kohta... loomulikult see ka toimib ... miks ei peaks?

AnTuTu Benchmark andis tulemuseks 17124 pole küll high end aga siuke tugev keskmine - good job.

Fotoka osakond on küll natuke nõrga ... ka tagumine 13MP kaamera ei tee just head pilti... objektiiv ka jube kitsa nurgaga.

GPS'ga oli alguses jama mõtlesin, et ongi saast või katki... panin wifi toe juurde ja kui GPS side kätte sai siis hoiab ilusti ja nüüd ka leiab kiiresti. See pidigi vist nii olema, et alguses side loomine võtab aega.

 

Selle raha eest on minu arvates telefoni väga palju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eieieiei. küsisin kas kõik Play-poest hangitud kraam töötab...

Android ja Play ei tööta? (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eieieiei. küsisin kas kõik Play-poest hangitud kraam töötab...

Android ja Play ei tööta? (facep)

Play Store ... ehk siis google play store ... miks sealt ostetud asjad ei peaks töötama? Googlel peaks ju kõik kasutajaga olema seotud ... või olen ma millestki jälle valesti aru saanud? :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tänks viite eest, läheb vist loosi (Y)(psühho)

Pean vist ise ka teise teele panema kui paari nädala jooksul midagi paremat silma piirile ei ilmu ... see sai valge ja naisele... endal hetkel mingi hiidvana HTC mudelit isegi piinlik öelda... hakkab vaikselt saba andma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oppo Find7a siit: http://europe.oppostyle.com/

Kes tahab tippmudelite jõudlust, aga ei taha nende eest küsitavat kallist hinda maksta, siis väga hea valik. Ise kasutan ja pole midagi paha öelda. Kuna ladu euroopas, siis ka tolliga suhtlemist ei ole. DHL toob alla ööpäevaga kohale ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oppo Find7a siit: http://europe.oppostyle.com/

Kes tahab tippmudelite jõudlust, aga ei taha nende eest küsitavat kallist hinda maksta, siis väga hea valik. Ise kasutan ja pole midagi paha öelda. Kuna ladu euroopas, siis ka tolliga suhtlemist ei ole. DHL toob alla ööpäevaga kohale ka.

Siis on Nexus juba asjalikum minu meelest.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oppo Find7a siit: http://europe.oppostyle.com/

Kes tahab tippmudelite jõudlust, aga ei taha nende eest küsitavat kallist hinda maksta, siis väga hea valik. Ise kasutan ja pole midagi paha öelda. Kuna ladu euroopas, siis ka tolliga suhtlemist ei ole. DHL toob alla ööpäevaga kohale ka.

Siis on Nexus juba asjalikum minu meelest.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Nexus 5 olen näppinud ja ei tekkinud tunnet, et seda endale tahaks. Ma ei tea, aga Oppo juures meeldib mulle välise sd kaardi lisamise võimalus ja vahetatav aku. Nillisin OnePlus One telefoni ka, aga seal on sisseehitatud aku ja mälukaarti ka lisada ei saa, lisaks pole seda veel saadaval ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi saaks selle teema puhtaks teha ja actually sellest normaalsete hiina poodide list teha? Või siis äkki OP paneb head/halvad hiinakad ka peateemasse loetellu, kui need siin jooksvalt välja tulevad.

See läbu on käsiteldamatu aga teema hea ja vajalik.

Mina tänan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiidan Xiaomi Mi2A oma hinnaklassi juures super telefon. Kiire ja asjad saab ajatud, hind oli sinna 215€ kanti, ei arvestanud tolli, miinuseks siis see, et tervet systemi pole ma saanud hiina asjadest vabaks, 1gb ram kuid sellest rohkem otseselt pole vajadus sellel mudelil, 16gb mälu... mälukaarti juurde ei saa panna mis on suuremaks miinuseks. Hea poolelt siis: kiire, iga nädal update, mugav MIUI operatsioon süsteem, ja loomulikult hind, http://www.aliexpress.com/item/In-stock ... 46930.html

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiidan Xiaomi Mi2A oma hinnaklassi juures super telefon. Kiire ja asjad saab ajatud, hind oli sinna 215€ kanti, ei arvestanud tolli, miinuseks siis see, et tervet systemi pole ma saanud hiina asjadest vabaks, 1gb ram kuid sellest rohkem otseselt pole vajadus sellel mudelil, 16gb mälu... mälukaarti juurde ei saa panna mis on suuremaks miinuseks. Hea poolelt siis: kiire, iga nädal update, mugav MIUI operatsioon süsteem, ja loomulikult hind, teloga ei hakka lingiga jamama

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Aga me ikkagi ootame linki ka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega mul teler üle 720p välja ei võtagi (psühho) ja 25 jevrot pole eriti kallis, 1 normaalne mechmod.

Kus kohast sa odavama leiad? anna ka siia teada siis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

DLNA on, siis saan võrgukettalt otse lastele multikaid panna, ei pea suurt raali taha lükkama, why not?

Ka analoogi kimumine on liiga mõtetu, et seda teha (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...