Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
4ular

RBA & wick

Recommended Posts

Teen siis otsa lahti.

Olles värske RBA kasutaja ja vatiga ma hakkama ei saanud, st. jube vati maitse käis üle, vahet ei olnud kui vähe või palju pandud sai, siis küsiks nööri kohta.

Ei saa mina aru kuidas seda nööri läbi coili ajada? Kui coil otse ümber nööri keerata siis ei saa see üldse nii tihe ja ilus kui võiks või peaks olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuskil on spekuleeritud ka seda, et kui vati maitse on, siis pane vähem vatti. Pane nii vähe, et vabalt liigub coili sees.

Asi nimelt selles, et vatt pressib nii tuugalt vastu coili, et mahl ei pääse vahele õieti aga tegelikult on vati eesmärk ju juhtida mahl coilini, kus viimane teda kenasti keetma mahub.

 

See on puhtalt minu spekulatsioon. Praktikas korra katsetasin ja lõdvema vatiga oli maitse puhtam, paksemaga kuidagi veider kõrvalmaitse juures.

 

 

Edit: Mahlaga üle ujutamine on ka teema, seda ikka päris palju vaja sinna, enne kui RBA kokku kruvid ja mahla peale valad.

 

Lisaks, millist vatti sa kasutad? Kust pärit st.

 

Edit 2: Guugeldasin veits ja leidsin ühest foorumist sellise jutu:

 

Don't thread it too thick (it'll "choke" and not wick juice properly) as it'll give you a dry hit.

 

Boil cotton if need be. I've PERSONALLY found a lot of cotton to have a weird perfumey taste to it. I've since switched to organic and haven't had that weird taste (no boiling, either!).

 

And make sure the thing is properly saturated. Dry hit and it's done for. Well, depends on how dry you let it go. But you'll know. It's not hard to tell.

 

http://www.e-cigarette-forum.com/forum/ ... otton.html

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Variant 2 microcoili jaoks - lõika nööri ots diagonaali ja tee märjaks. Nööri ja coili diameetrid peaksid muidugi samad olema.

 

Sent from my GT-I8190N using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lõpuks panin vatti paar kiudu ainult aga ikka oli rõve maitse. Ehk mulle lihtsalt ei sobi vatt?

Ma kusjuures proovisin seda nõela teemat, ei toimi :D Lõpuks keerasin korraga ümber nööri ja nõela coili valmis, siis sai nagu parem ja tihedam.

Muidu kui niisama seda toppida siis lähevad harud laiali läheb nöör pekki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lõpuks panin vatti paar kiudu ainult aga ikka oli rõve maitse. Ehk mulle lihtsalt ei sobi vatt?

Ma kusjuures proovisin seda nõela teemat, ei toimi :D Lõpuks keerasin korraga ümber nööri ja nõela coili valmis, siis sai nagu parem ja tihedam.

Muidu kui niisama seda toppida siis lähevad harud laiali läheb nöör pekki.

Pane pilti, kuidas sa seda vatiga coili teed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

Siin on siis täpselt nii palju, et mahla kanalid ära täidaks. Vatt liigub edasi tagasi suht lõdvalt coili sees.

Teiste buildidega panin juba oluliselt vähem aga midagi ei muutunud.

Kõige huvitavam on see, et vedeliku maitset pole ÜLDSE tunda, ainult vati maitse.

Tegu orgaanilise puhastusvatiga, lõpuks küll proovisin naise meigieemaldus vatipadja vatti ka, aga maitse jäi samaks. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma tunnistan et esimeste kõssidega tunnen ka vati maitset, aga see läheb suht kohe üle minu meelest...:/ proovi keeta vatti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin keeta aga tulemus jäi samaks. Ma veel ekstra ujutasin vati vedelikuga üle, et esimesed matsud kuivad ei oleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovi coil kõrgemale tõsta, vähenda diameetrit, lase wick üle serva ja keera coil risti. Kõiki asju ei pea korraga tegema, siis ei saa aru, mis aitas.

 

Sent from my GT-I8190N using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nööri saab läbi coili traadi abil. Teed U kujulise ... ~10c külje pikkuse traadi ja sama moodi teed nööriga ... siis seod need oma vahel ja raadi abil tõmbad nööri vaikselt läbi coli ....uhh kui keeruline on seda seltada teen pildi ka juurde :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alguses ongi vatimaitse. Coil valmis anna mõned korrad tuld ja tilguta uuesti. Mulle ka alguses ei meeldinud vatiga, kuidagi imelik maitse oli.

Või siis on vatt mingi saast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No vatt ei tohiks ise maitset anda, kui coil on õigesti keeratud, aga pildi pealt ei oska küll midagi öelda, et valesti oleks. Mul kaifaris vatiga coli annab esimesed matsud kerget kõrvalmaitset, ise arvan, et lahtised vatikiud põlevad esimestel kordadel ära ja annavad sellist kerget maiku juurde. Korra õnnestus teha nii, et vist ei wickinud korralikult, aga see kärsakas, mis sealt tuli, mattis ikka korralikult hinge kinni, nii et köhisin kopsutükke välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alguses ongi vatimaitse. Coil valmis anna mõned korrad tuld ja tilguta uuesti. Mulle ka alguses ei meeldinud vatiga, kuidagi imelik maitse oli.

Või siis on vatt mingi saast.

Umbes täpselt midagi sellist:

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naiss, tänud !

 

Seoses sellega tahan ma veel öelda, et saab hakkama ka ilma teravate kommentaarideta nagu näha, meie kommuunist saab veel asja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käte puhtaks pesemine enne coili ja vatiga tegelemist andis mul parema maitse.

 

Jah ma enne vatiga mässamist ka käpad alati puhtaks teen ... mis iganes seal käte küljes juhtub olema see maitse ka pärast võib tunda anda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...