Jump to content
E-sigareti foorum
EMTA

Inawerashop.com tubakamaitselised mahlad

Recommended Posts

Suhu jääb tubaka maitse või tutti-frutti?

 

Ei mingit tutti. Maitse selline puhtama poolne tubakas, kuigi ega päris tubakat ei ole mina veel saanud. Ütleme nii, et ära tuntavaid maitseid seal ei ole. Suhteliselt neurtraalne, paras igapäevaseks kasutamiseks. 8p räägib enda eest :)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Ma igaks juhuks tuletan meelde, et ma testin suitsumaitselisi vedelikke. See jäi pealkirja kirjutamata ja ma ei oska/saa seda muuta. Kui mode selle sinna lisaks, oleks arusaadavam tulevikus ka teistele.

 

Tino D'Milano-  US Mix

 

Ja jälle meeldiv üllatus. Maise on selline pehme. Kibedusest pole haisugi. Järjekordselt on mekid parlanksis. Ära tuntavaid lõhnu pole, mis on minu meelest ülimalt tähtis. Kui sa juba tunned suitsumaitselisel mõne spetsiifilise meki ära, siis tavaliselt hakkab ta sind ka häirima. Mekid peavad olema vedelikus sama märkamatud, nagu piibel Neitsi Maarja tisside vahel. 

Selle mahla pehmus muudab ka litakat kurgunibule väiksemaks, kuid hoopis teisiti kui muidu. Litakas on pea sama, kuid peale lõuahaaki tehakse sulle pai. Mõnus raisk 8-)  Minu kindel lemmik siiani. 10p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inawera- Little Space Drop

 

Kuna reede vastu esmaspäeva oli kõvem pidu, suutsin ma endale selle mahla ninna tõmmata nii, et mitte essugi ei mäleta maitsest. Igal juhul pudel on tühi ja meenutades lööb errori ette. Seekord jäävad punktid andmata.

 

Ma pean end veel korra parandama. Nimelt see Little Space Drop oli juba ammu ära tõmmatud (nagu ma siit memuaaridest lugesin), ning seisis tühjalt laual. Mille ma peo ajal ära klaarisin jääb seekord arusaamatuks. Tühje pudeleid oli veelgi, kuid need vist ei tossa. Nimekirjast leiab Saku Originaalid, kaks Jägermeistrit ja Fairi. Miks Fairi tühi oli, jääb samuti arusaamatuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Nimekirjast leiab Saku Originaalid, kaks Jägermeistrit ja Fairi. Miks Fairi tühi oli, jääb samuti arusaamatuks.

Hahahahaaa, päris hea...irw :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

fairiga saab kenasid suitsumulle.. teed käe seebiseks, paned nimetissõrme ja pöidla kokku sellise liigutusega, et tekiks seebivaht vahele.. puhud mõnusa mahvi teele ja ongi värviline suitsumull olemas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tino D'Milano- S'Camel

 

Hästi kergelt mõrkja alatooniga. Näpuotsaga on suitsusoola lisatud. Täitsa tõmmatav, kuid ei ole nii pehme nagu Tino D'Milano- US Mix. Kohati nagu kriibiks kurku veidike. 7p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tino D'Milano- Fortuna Strike

 

Mul on selline tunne, et mulle saadeti 18mg asemel 6mg. Välja ma seda lugeda ei oska kusagilt. 

 

Siiski, leidsin. Ikka on 18mg. Aga no andke andeks, sellist auru ei ole võimalik 18mg'st tekitada. Julmalt lahja. Ma kardan, et neil on endil miskit sassi seal läinud. 

 

Maitse ei ole ka teab mis. Suhteliselt võõras. Otseselt iseloomustada ei oskagi, kuid ei meeldi eriti. Umbes nagu puhtale VG'le oleks midagi juurde lisatud aga mida jääb selgusetuks. 

 

Üldiselt pettumus. 5p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tino D'Milano- Fortuna Strike

 

Mul on selline tunne, et mulle saadeti 18mg asemel 6mg. Välja ma seda lugeda ei oska kusagilt. 

 

Siiski, leidsin. Ikka on 18mg. Aga no andke andeks, sellist auru ei ole võimalik 18mg'st tekitada. Julmalt lahja. Ma kardan, et neil on endil miskit sassi seal läinud. 

 

Maitse ei ole ka teab mis. Suhteliselt võõras. Otseselt iseloomustada ei oskagi, kuid ei meeldi eriti. Umbes nagu puhtale VG'le oleks midagi juurde lisatud aga mida jääb selgusetuks. 

 

Üldiselt pettumus. 5p

 

Lihtsalt kõrvalise märkusena - nikotiini osakaal ei tekita tossu.

Tekitavad mõned üksikud keemilised elemendid maitsetes aga peamiselt VG. Äkki said suurema PG osakaaluga maitse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Ma vihkan neid hetki, kui mahl järsku otsa saab. Aastate jooksul on selliseid olukordi piisavalt palju tekkinud. Tilgutad pudelist viimased tilgad tanki, haarad uue pudeli järele ja hui... Enda meelest nagu oli aga enam pole. 

Seega ma otsustasin, et mul peab olema mingisugune kindel ja suur tagavara, millele võib alati loota. Ükskõik mis ka ei juhtu nende teiste mahladega, on mul alati varuväljapääs olemas. 

 

Ülalkirjeldatud probleem viiski mind tegelikult nende proovi mahlade ostmiseni, ning selle teema tegemiseni siin. Nimelt too mahl, mida võiks sahtli põhjas mustadeks päevadeks palju olla, ning mida kannataks ka igapäevaselt tõmmata, võiks olla ka tegelikult meeldiv ja mõnus kimumise materjal.

 

Tänaseks on mahlad proovitud, ning aeg hakata valima võitjat. Ma pidasin enesega pikalt aru, milline neist võiks saada mu lahutamatuks hingamise osaks järgmiseks aastaks või kaheks, ning võitjaks osutus Tino D'Milano- Cherry Tabac mis sai alguses teenimatult ainult 8 punkti, kuid mis jättis mind kõige rohkem end taga igatsema.

 

Cherry Tabac'ile sekundeerivad Inawera- Don Hill ja Tino D'Milano- US Mix. Ka viimase kahega kohtun tulevikus kindlasti veel, sest nad on seda väärt. 

 

 

 

 

Suurima kaotaja Tino D'Milano- Little Space Drop'i aga valasin enda traktori paaki. Traktor töötas edasi, kuid sumpsist tuli võikalt jõhkrat haisu.  Peale seda, kui ma eelmine nädal haiseva traktoriga üle naabrimehe põllu sõitsin, jäi naabrimees PRIA toetustest ilma. PRIA ametnikud arvasid, et naabrimees mürgitab põldu mingite keelatud ainetega. Eile jooksis ka trakatsi mootor kokku, ning lohutuseks andis naabrimees mulle peksa. Vot siis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dear Customers!

We would like to inform that Inawera Shop Sp. z o.o. Sobucky Ltd Sp.k. with a domain www.inawerashop.com has ended cooperation with Droper Gabriela Gęca Company - the producer of Inawera products, because of the business differences that could not be overcome.

 

Damn.

 

http://inawerashop.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...