Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

ZNA30 Mod (1:1 Clone)

Recommended Posts

huvi pärast hakkasin otsima, et milline ZNA 30 orikas on, krt no ei leia, igal pool clone. andke mulle orika linki   (relv) 


wotofotech oma?

edit: 

ah pekki, see ka clone  (facep) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_20140905_142041.jpg

zna30 18500 vs Hana DNA30 

 

Hana koos aku (18650) ja Deltaga - 236 g

ZNA30 ilma aku ja Deltaga - 274 g

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käes ja rahul! Mõnus pisike jublakas :)

Tänud jälle Marcile

Kasutad igapäevaselt? Kuidas kvaliteet tundub? Vaatan ise ka samas suunas aga pole veel kindel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käes ja rahul! Mõnus pisike jublakas :)

Tänud jälle Marcile

Panen ka omalt poolt mõne küsimuse:

Kuidas erinevad aurustid otsa istuvad, st kas vahet jääb? Kas flat top akud toimivad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panen ka omalt poolt mõne küsimuse:

Kuidas erinevad aurustid otsa istuvad, st kas vahet jääb? Kas flat top akud toimivad?

Kuskilt reviewst jäi meelde, et kasutatakse fat daddy vapes 510 connectorit. Hetkel ei leidnud midagi täpsemat kahjuks. Kloonil pidi vahe sisse jääma ce5-ga ja nautilusega seega usun, et suht enamusega. Aga kui on kloonitud samas tempos nagu originaal, siis peaks alates märts 2014 olema kõigil regullitav 510.

 

Unemployer-ilt uurisin infot kuna lugesin kloonidest, kus pilt kaob peale teist päeva kasutamist, ei leia atot jne.

 

Ja kui juba, siis.. Marc, ma ei leia infot smoktech zna30 kohta kuskilt. Su poes märgitud smoktech zna lisainfo all. Et äkki jagad infot?

 

Ei oska/viitsi telefoniga multitsiteerida :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, ma mõtlesin, adapterit, mis sobiks zen keermega (oli vist zen keere)

Samas, kui lasta ise teha, siis peab kindlasti olema mingi stopper, et kui ati tuleb adapteri küljest lahti.

Kas meil treialeid on :D ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, ei, kas on adapterit nagu nemesisel, et saaks ilma topcapita külge lükata.

Tõstan need paar posti zna teemasse üle.


Jep, nagu arvasingi, zna30 (marci oma) ei suuda tühja akuga täis w välja anda. Täis akuga kayfar hakkab kõrvetama. Eile tühja akuga tuli 30w peal ka mehiselt auru, kuid liigitakse seda pigem täis aku 17 = tühja 17 või30w (ehk siis vahet pole, üle 17w n. välja ei lase)
et reguleerib ilusti W aga kui aku tühi, siis ei saa täis laksu kätte. Mechina ta kindlasti ei toimi, kunas täis akuga, hakkab kõrvetama, samas keerates meci täis aku otsa, on ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

võimalik, et erinevatel tootjatel käituvad DNA30 kiibid erinevalt (kuigi pole eriti tõenäoline)

katsetasin Hana V3 DNA30 + Delta +VTC5     kooslusega just.

Aku on praktiliselt tühi - 1/5 vast aint alles.

Lükkasin 30 W peale ja.....sain Deltast sellise kärsaka, et oi oi - Delta teatavasti kannatab kuni 26W ilma probleemidetta

Kahjuks lasin sellega ka oma veteran coili vigaseks - takistus hüppas 1,6 ohm peale kohe.

52-e paagitäis hetkel selle coiliga käsil ja seda ilma ainsagi dry burnita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega ma ei laida! Täitsa meeldib mulle see zna. Aga eilse põhjal võin väita, et nii oli. 1,6 0,32 micro RDA´s täis akuga töötab nagu peab, samas tühjaga õhta oli pussu hais. Kuigi 1,1 kayfar tühja akuga toimetas igati viisamalt veel, kuid 30w seal kindlasti polnud. Täpsemalt saan rääkida mõne päeva pärast, kui olen olukorda rohkem monitoorinud ja analüüsinud.


Tegin siis nati mõõtmisi:

kiip näitas takistuseks 1,6 tegelik 1,9

30w juures näitas väljundit 7,0v tegelik 5,5,  aku voldid 3,94 tegelik W 25

30w juures näitas väljundit 7,0v tegelik 6,5   aku voldid 4,18 tegelik W 36

 

Tegu siis smoktechi kiibiga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega ma ei laida! Täitsa meeldib mulle see zna. Aga eilse põhjal võin väita, et nii oli. 1,6 0,32 micro RDA´s täis akuga töötab nagu peab, samas tühjaga õhta oli pussu hais. Kuigi 1,1 kayfar tühja akuga toimetas igati viisamalt veel, kuid 30w seal kindlasti polnud. Täpsemalt saan rääkida mõne päeva pärast, kui olen olukorda rohkem monitoorinud ja analüüsinud.

Tegin siis nati mõõtmisi:

kiip näitas takistuseks 1,6 tegelik 1,9

30w juures näitas väljundit 7,0v tegelik 5,5,  aku voldid 3,94 tegelik W 25

30w juures näitas väljundit 7,0v tegelik 6,5   aku voldid 4,18 tegelik W 36

 

Tegu siis smoktechi kiibiga

 

 

Ma saan aru, et akus oli 3.94V ja kiibi väljundpinge oli 7.0V asemel 5.5V? See on üsna halb ju. 3.94V ei ole tühi aku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...