Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
kasper

Nemesis FT-st - kuidas puhastada

Recommended Posts

Palun soovitage mulle kuidas puhastada Fasttech'st tellitud Nemesist.
Kuskilt foorumist  (FT  võib olla , aga pole kindel) on silma jäänud et FT tulnud mech modid vajavad puhastamist, et võivad olla õlised, metalli purused ja mida kõike veel.
Kas on mingi kindel ja lihtne viis selle puhastamiseks.  FT kommentaare on nii palju (üle 1300 !)  et ei viitsi neid läbi lappama hakata.
 
Tellisin
http://www.fasttech.com/products/1411/10009160/1448300-nemesis-style-mechanical-mod
http://www.fasttech.com/products/1411/10006524/1501000-variable-wattage-kick-module-for-mechanical-mod-pv
http://www.fasttech.com/products/1411/10005773/1558901-switch-magnets-for-nemesis-mod-10-pack

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lakibensiin ... a mul neid sealt FT'st 10+tk tulnud ... neid kõige kallimaid küll puhastama ei pea. Samas vasest tahtis küll natuke puhastamist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cleaning mechanical mod toksi guuglisse ja nii lihtne see ongi, ei ole vaja suurt diskussiooni ja bla bla blad, ..et mis nüüd teha. Lihtsad asjad ongi lihtsad. Sorry, s.ta ajab vahel keema see õpitud abitus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to: Brutal

Sorry, vabandust et küsisin. (äkki vales foorumis ?) Ma OP-s mainisin ka et väga palju on seda materjali isegi FT kommentaarides, laiast internetist rääkimata. Eeldades et on olemas 1 kodumaine foorum kus kõik võivad küsida e-cig teemadel (???), siis miks mitte küsida mida keegi kasutanud on või mis moodi nende pulgad FT-st tulnud on. Ma ei  saa kahjuks kasutada ultrasonic cleanerit  või mingit muud uuema aja vidinat , niisiis vastused ala diisel või lakibensiin on väga teretulnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma hakkan vist vanaks jääma. Uuemal põlvkonnal on seda talupoja mõistust ikka vähem vist antud.

Sul on õline metalltor - sinu tegevus?

Pesed/lahustad selle õli ära ja jätad teema tegemata. Nii võib internet täis saada ju ! (psühho)

Sorry, et nii sapiline. Reeglina pole vaja neid mode puhastada, pealt lapiga puhtaks, seest ka kuigivõrd ja aku sisse.

Oleks küsimus n. kayfuni kohta, siis oleks asjalikum soovitus, et molekulideks (mida ja kuidas) et pärs hiina masinaõli endale sisse ei tõmba.

 

Kicki pead võibolla nats viilima, et mahuks sisse ära ilusti. Päästik ka alt lahti nemmilt ja magnetid vahele. Mingi silikoon määret võid õrnalt panna. nagu relvale näiteks (sama kiht, siis libiseb magnet paremini kuigi kogub tolmu nats)

Päästikul see viimane polt, mille sisse keerad, sinna keeru vahele pane n. tükk hambaniiti :D sest see kipub lahti kerima ennast muidu.

Aga edu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemesise nupule pidi libisemist juurde andma hariliku pliiatsi süsi ... vms selle õige nimi on. Mina peale puhsatasmist panin natuke WD40 õli ja ka nupp liigub väga pehmelt.
Seda siis vaja nupu sisse keskmise pulga peale panna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...