Jump to content
E-sigareti foorum
vilistaja

Esimene Mech Mod, Okei tellimus?

Recommended Posts

Magneteid võta kindlasti rohkem. 5 vähemalt. 2 jääks tagavaraks, kolmega seisab ka ilma lukustamiseta püsti siis ;)

Aga muidu tundub täitsa ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul küll on kaks 18650 Sony akut aga neid ma üldse ei kasuta. Ka ei kasuta ma Kicki - pole mingit vajadust. Mulle meeldib kui aparaat on piisavalt lühike - hea taskus kanda.

Seetõttu on kasutusel Spezzi 18350 akud või AW IMR 18350 akud (need viimased ei tundu tegelikult parema mahutavusega kui Spezzi käest ostetud akud ja kuna aku on pikem, siis tuleb ka mod pikem - see mulle väga ei meeldi).

 

Mul on kolm sarnast komplekti igapäevases kasutuses aga minu lemmik komplekt:

- "Connection Parts Nemesis Mod"

- "Nemesis Mechanical Mod Mixed Edition" (ilma nibuta Spezzi käest ostetud akudega kasutan vaid alumist toru ilma selle keskmise võruta, AW akudega on vajalik kasutada ka keskmist võru)

- "Kayfun Lite Plus v2 1:1 clone"

- "Tank section smoke"

- "Stainless steel + POM 510 drip dip"

- "Intellicharger i2" 

*nimetused fasttech.com lehe järgi.

 

**Mul on ka Kayfun Nano Body kitid aga neid ei kasuta - liiga vähe vedelikku läheb nendega RBA-sse. Praegune 4,5 ml on täpselt paras 18350 akule. Paak ja aku saavad samaaegselt tühjaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul küll on kaks 18650 Sony akut aga neid ma üldse ei kasuta. Ka ei kasuta ma Kicki - pole mingit vajadust. Mulle meeldib kui aparaat on piisavalt lühike - hea taskus kanda.

Seetõttu on kasutusel Spezzi 18350 akud või AW IMR 18350 akud (need viimased ei tundu tegelikult parema mahutavusega kui Spezzi käest ostetud akud ja kuna aku on pikem, siis tuleb ka mod pikem - see mulle väga ei meeldi).

 

Mul on kolm sarnast komplekti igapäevases kasutuses aga minu lemmik komplekt:

- "Connection Parts Nemesis Mod"

- "Nemesis Mechanical Mod Mixed Edition" (ilma nibuta Spezzi käest ostetud akudega kasutan vaid alumist toru ilma selle keskmise võruta, AW akudega on vajalik kasutada ka keskmist võru)

- "Kayfun Lite Plus v2 1:1 clone"

- "Tank section smoke"

- "Stainless steel + POM 510 drip dip"

- "Intellicharger i2" 

*nimetused fasttech.com lehe järgi.

 

**Mul on ka Kayfun Nano Body kitid aga neid ei kasuta - liiga vähe vedelikku läheb nendega RBA-sse. Praegune 4,5 ml on täpselt paras 18350 akule. Paak ja aku saavad samaaegselt tühjaks.

Päris head 18350 akud järelikult

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris head 18350 akud järelikult

Mul ka spezzilt ostetud samad sinised akud. Ikka üldse ei kesta, 5-6 akut paagiga ja kui maht alla 40% langeb pole nendega enam midagi teha.. :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka spezzilt ostetud samad sinised akud. Ikka üldse ei kesta, 5-6 akut paagiga ja kui maht alla 40% langeb pole nendega enam midagi teha.. :roll:

Ei vaidle vastu, aga mul .7 nano dual coil what ever seda nimetatakse Klite-is koos selle läbipaisteva kitiga ja samad akud 18350 spezzi omad 2tk nemesises, mahla kulub ütleme et 2,5 paaki päevas ja täitsa jagub nendest aukudest õhtuni, kui õhtul laadima panen siis laadija viskab 2 pulka mõlemale ette.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kasutan u 1 ohm coile. Evicus need akud ka ei olnud eriti asjalikud aga mech modis toimivad küll. Minu sinised akud on nüüdseks juba rohkem kui aasta vanad ja endiselt toimivad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei vaidle vastu, aga mul .7 nano dual coil what ever seda nimetatakse Klite-is koos selle läbipaisteva kitiga ja samad akud 18350 spezzi omad 2tk nemesises, mahla kulub ütleme et 2,5 paaki päevas ja täitsa jagub nendest aukudest õhtuni, kui õhtul laadima panen siis laadija viskab 2 pulka mõlemale ette.

 

Eeldan et 2*18350 akud on sul nemesises koos kickiga ... kust sa välja lugesid, et kick lubab kahte akut panna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeldan et 2*18350 akud on sul nemesises koos kickiga ... kust sa välja lugesid, et kick lubab kahte akut panna?

Ei ole koos vaid ikka eraldi ja kicki pole juba pikemat aega kasutanud.

Aga kui keegi sellekohta infot leiab siis oleks hea teada, ise ei ole midagi leidnud kahjuks. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...