Jump to content
E-sigareti foorum
Brannu

Eleaf iStick

Recommended Posts

Mmm tead ma arvan siin on ikkagi see, et 20W'l oli kiibis see RMS vüi kudas seda nimetati ja 50W võeti maha ja nüüd näitab watte nagu kõik teised mod'id. Ehk et krutin aga watti juurde :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmm tead ma arvan siin on ikkagi see, et 20W'l oli kiibis see RMS vüi kudas seda nimetati ja 50W võeti maha ja nüüd näitab watte nagu kõik teised mod'id. Ehk et krutin aga watti juurde :)

 

Täpselt-Täpselt, see see ongi. Endal mõlemad riistad olemas ning 10W ühe ja sama aurustiga on süsteemi vahe kohe tunda. Ehk siis 20W'l näitavad watid keskmist aga 50W'l peaki, ehk maksimumi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mure.

 

Tellisin hiljuti istick20-me. Avastasin hiljuti Nautilusega kasutades, et wati vahemik minu seadmel on 4,7-15,9w. Tutikale coilile (1,8oomi ) näitab takistuseks 2oomi. Natuke imelik. Aitäh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aitäh. Aga wattide vahemik? :) Loomulikult mul ei lähe seda 20w vaja. 1,8le paras 7,5w (3,7v). Lihtsalt uudishimu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

20w puhul vajad väiksema takistusega coili. Aparaat ei anna nii palju V välja, et 1,8 oomise takistuse juures 20w saavutada.

 

Krd segane  lause tuli, aga loodan, et said aru  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Annab välja küll.Nt 20w,1,6 oomi ja5,6V.Kui coil vastu peab siis saad suutäie kärsakat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin ka endale Istick 20W. Küsimus, et kas sobib kangeri EMOW sinna otsa? Ja mis vahejuppi kasutama peab. Coil on 1.5 oomi.

Sobib. Ei pea kasutama adapterit. eGo adapter on full kitis kaasas küll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin ka endale Istick 20W. Küsimus, et kas sobib kangeri EMOW sinna otsa? Ja mis vahejuppi kasutama peab. Coil on 1.5 oomi.

Sobib ikka. Ego otsa adapter on komplektis kaasas. Kui on emow mega, siis läheb ilms adapterita, kuna see 510 keermega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole viga midagi. Alustad madala Wati/Voldiga. Ntks 3,5V või 6W ja siis vaikselt üles. Maitse järgi paika, mitte näitude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul jah see tavaline. Ego pulga otsas hetkel. Noo siis on selge. Aga leht eespoolt just lugesin et 1.5 oomine coil on overkill sellele seadmele :D

Õhku just ei tahaks lennata :D

Täitsa ok kooslus oli - enda komplekti andsin vennale ära ... ta nüüd kolis 1 ohmistele coilidele üle ja laseb 12...15w . Ainus suurem häda oli , et 1,5ml vedelikku ei kesta kuigi kaua ja 20w isticki keere on suht pehme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probleem Istick50w. Nimelt siis takistus kõigub meeletult või ütleb üldse, et no atomizer. Proovitud mitme erineva aurustiga, mis teiste modidega töötavad ilusti, nii et viga kindlasti isticki endaga. Teadaolevalt ei ole mul vedelikku sinna vahele läinud, ehk mingit väärkasutust pole olnud. Üritasin ka pinni puhastada, kuid ei aidanud... Kellegil veel sellist probleemi olnud või äkki mingeid ideid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keera lahti ja vaata plaadi kinnitus kruvid üle. Mul oli sama situatsioon lahtiste kruvide pärast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...