Jump to content
E-sigareti foorum
Brannu

Eleaf iStick

Recommended Posts

Eks saad seda mille eest maksad. Isticki kohta see ilmselt ei kehti. Kiibiga vist probleeme ei ole ja koostekvaliiteet on nii mõnestki kallimast asjast parem. Mul otsene kogemus IpV2ga, mis maksis topelt hinna ja töötab hästi aga see pagana karp on paras kräpp. Istickile oleks suuremat venda kahe vahetatava 18650 aku ja mõningase võimsuse lisaga vaja. Hetkel on ainuke tõsiseltvõetav asi Vapor Flask v2 mille hind on natuke teisest klassist. IPV3 läheb käes põlema, Sigelei 100w seadmetest oleks paras korstent laduda, ja nii edasi. Pole vist väga õige teema aga Eleaf võiks miskit puuduses kannatavale turule tuua. :)

 

E: IPV3 ei lähe põlema ja ilmselt selle võtan. Kui muidugi enne jõule keegi uut YIHI kiipi kahe akuga mõistlikusse karpi ei topi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SXmini tundub mahe aga 1x 18650 saab kahe - kolme tunniga tühjaks. Kuskilt lugesin, et sellest pidavat ka kahe akuga 100w versioon tulema. Ühe akuga on 60w, mis on küll piisav, aga ühe akuga. :twisted:  Yihi kiibiga IPV sees olen igatahes väga rahul.
Spezzi müüdav GI2 on kindlasti huvitav ja hunnik originaali vigu olla ka likvideeritud. Siiski on tegemist minu jaoks üsna tundmatu tootjaga ja google kaudu tuleb mitmeid, mitte küll liialt suuri, vigu välja. Lahtised juhtmed, mitte hästi paigal püsiv 510. Lisaks on maine halb ilmselt originaali tegijate prohmakate pärast. Ei tulnud neil see müümisprotsess hästi välja ja lõpuks oli asi ka vigane. Tellisin isegi FB grupi kaudu selle. Hunniku spämmi sain meilile aga keegi minuga otse ühendust ei võtnud, sinna see jäigi. Päris pirakas on ka teine. Uurin selle kohta veel ja äkki isegi võtan. Eestist alati tore asju osta ja hindki enam-vähem vastuvõetav. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pildil oleks nagu 423 w olnud aparaadil.

kisub OT aga see on vast 42.3W

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai ka Spezzi käest Istick ligi võetud. Peaks mainima, et asi ikka julmalt hea. Pisike kui kurat ja paugu annab välja sellise, et lööb kõrvalestad pea taga kokku. Ma tõsiselt imestan aku vastupidavust. Eile sai venelast imetud, 15w peal, 10 keerdu 0,32 ja aku pidas päeva tõsist andmist vastu. Oome näitab asi ikka väga imelikult. Momendil kruttisin 8 keerdu ümber 3mm puuri  0,3 traati, ning takistus on 1.5. See peaks olema alla ühe. Eile näitas 10 keerdu 0,32 takistust umbes 2,5 oomi. Samas näidaku mida tahab, 1.5 oomi peal lasi 20w üles kerida ja tossu lennutas välja samapalju kui mu diisel auto hommikuse külmaga käivitades. Litakas tuleb koheselt ilma viivituseta. Mõnus raisk. Omaette teema on muidugi seadme suurus. Ta on ju niiiiiiiiiiiiiiiiiiii pisike. Cm lühem kui venelane ise seal otsas. Läbi aja on erinevad seadmed on märgi maha pannud millest teised hakkavad malli võtma, ning muudavad kogu pakutavat kremplit tundmatuseni. Istick on kindlasti üks selliseid seadmeid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nüüd RBA isekeeratud coili kohta ei oska öelda kuna puudub võrdlus moment, aga kõik clearod mis mul on max +0.1 oomi erinevusega tootjaandmetest coili peal. Peab huvi pärast Squape R mõne teise seadme otsa keerama kui juhus tekib. Ah jaa Squape R istub ilusti iSticki otsa, ainult veidi on üle. EMTA iStick alla 1.0 ei tohiks tunnistada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi juba lahti pole kiskunud? Kangesti huvitab et mis 1X650 aku see seal paari kuuskandi kaugusel võiks olla ja kuivõrd jäigasti ta sinna sisse on keevitatud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pbusardo videos on näha alates 17min ja edasi

A PBusardo Review & Contest - The Eleaf iStick:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind see 510ne reguleerimise mitte saamine veel ühegi clearoga häirinud ei ole, kuid aku vahetamise võimalust ootaksin küll järgmiselt versioonilt. Muud nagu küll ei oska tahta hetkel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...