Jump to content
E-sigareti foorum
Brannu

Eleaf iStick

Recommended Posts

Millega seda üldse laadida tohib? Saan aru, et Micro USB aga kas on ka mingi tootjapoolne soovitatud A vahemik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakun, et vahet väga pole kui palju A-d sa sinna sisse annad, kuna sellel built-in laadijal on amprid paigas... Nt. Hanal on mul 500ma laadija sisse ehitatud... Olen laadinud nt.telefoni laadijaga,otse usb-st või kasutanud ego-laadija seina adapterit... Arvan et iStickiga sama teema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud. Sain ka just ise pihta. Mu telefoni laadija 1.8A ja sellep hakkasin mõtlema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tootja kodukal selline tekst: iStick supports charging with 1A wall adaptor which is more fast. Enamus mobla laadijaid ongi pigem 1A, ilmselt siis bulit in laadija nagu e-smoker mainis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PBusardo ülevaade.

 

See, et hitib hästi sellel on siis ka põhjus ... ehk siis annab rohkem matsu välja kui ekraanil kirjas.

A muidu tundub selline hea samm ego aku pealt edasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi jutt oli kuskil foorumis, et kuna popp pv, siis hakatakse äkki tegema ka aksessuaare ehk vbl saab mingiaeg ka skin-e. Loodan, et kui tulevad, siis paksemad. Siis sobiksid ka 22mm asjad peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikul saab ikka seda, mille eest maksad. Saan enda oma ka varsti kätte ja kingin kohe hea meelega ära. Liiga mööda ikka tulistab...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikul saab ikka seda, mille eest maksad. Saan enda oma ka varsti kätte ja kingin kohe hea meelega ära. Liiga mööda ikka tulistab...

Liiga mööda?

Kas sa tõmbad volte ja watte või tõmbad ikka mahla?

Minu arust on olulisem tulemus kui see mida see ekraan seal kuvab  (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liiga mööda?

Kas sa tõmbad volte ja watte või tõmbad ikka mahla?

Minu arust on olulisem tulemus kui see mida see ekraan seal kuvab  (esiga)

marc, 100% õige jutt sul  (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaan oled sa seda käes hoidnud? Kui ei, siis usun, et kui seda teed, siis mõtled ümber. Pisike, hea kvaliteediga, lihtne käsitleda. Vahet pole, et numbrid valetavad. Aku kestvus ja mugavus kaaluvad selle üle imo.

Ma Muidugi ei ütle, et maailma parim aga selle raha eest ei ostaks hetkel muud. Tegemist ju ikka originaaliga mitte mingi 2x kallima pv klooniga mida pead peale ostu kodus remontima hakkama enne kui kasutada saad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma iegi väidan, et numbrid ei valeta ;) Kui bussardo video täies pikkuses mõttega ära vaadata, saab aru - miks ekraan just sellist infi kuvab.

asi on lihtsalt erinevates võimsus näitajates, mida seadmed kuvavad ja millega me "harjunud" oleme.

 

meil siiani on levinud, et seade kuvab Cycrms numbreid, aga iStick kuvab hoopis Mean numbrit.

  • Cycrms (Vk): rms voltage over one period
  • Mean (V): the average value of the voltage

https://www.tmatlantic.com/encyclopedia/index.php?ELEMENT_ID=9167

 

iStick kuvab infot hoopis teise loogika järgi kui enamus "mõistusega" seadmeid. 

Vaadake hoolega ja mõttega videot - saate vast isegi pihta rohkem asjale, miks iStick selliseid numbreid näitab ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekraan võiks ikka reaalset olukorda kajastada. Milleks ta üldse siis täpseid ühikuid näitama panna? Ühesõnaga jah, tõmban pigem Watte.

E: tulemus ekraanil ja täpses mõõteriistas on erinev. Mean või mitte. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekraan võiks ikka reaalset olukorda kajastada. Milleks ta üldse siis täpseid ühikuid näitama panna? Ühesõnaga jah, tõmban pigem Watte.

E: tulemus ekraanil ja täpses mõõteriistas on erinev. Mean või mitte. :)

Kajastabki reaalset olukorda - lihtsalt teisiti mõõdetud :P

Cycrms - 1 perioodi kõrgeim ühik

Mean - 1 perioodi keskmine ühik

 

Siiani on kasutatud ainult Cycrms -i ja sa oled sellega harjunud   :D

 

See on sama väide, nagu - sa oled kogu aeg sõitnud autoga, millel on bensumootor ja nyyd äkki antakse sulle diisliga auto.

See , et see kasutab bensu asemel diislit ei muuda teda ju täielikuks jamaks  (kick)

 

Või et meie siin olema harjunud Celsius kraadidega ja nyyd uus DNA40 näitab (hetkel) hoopis farenheitides kraade.

Kas DNA40 on kräpp selle pärast?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen eespool olevast tabelist nii aru saanud, et tabloole saad sättida oma W soovi ja iStick täidab selle kui aku tal seda teha lubab (vastavalt laetusele. Kui aku on täis, siis alla 11w ta praktiliselt ei tule ja vastupidi ehk siis iStick ei näita reaalset olukorda, ükskõik mil moel või mis ühikutes mõõtes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen eespool olevast tabelist nii aru saanud, et tabloole saad sättida oma W soovi ja iStick täidab selle kui aku tal seda teha lubab (vastavalt laetusele. Kui aku on täis, siis alla 11w ta praktiliselt ei tule ja vastupidi ehk siis iStick ei näita reaalset olukorda, ükskõik mil moel või mis ühikutes mõõtes.

Mis mõttes?

mul hetkel aku täis - delta 16 otsas - 1,6 ohm coil - tõmban 6,4W peal (3,2V)

ja nii saan tõmmata kuni aku tyhi.

6,4w tähendab iStick-i puhul keskmist watti - mitte peak-i, nagu muudel seadmetel näitab.

Bussardo videos toodud andmeid aluseks võttes tähendab see seda et enim levinud seadmetel oleks see võrdeline ca 7,5-8,0 W näiduga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bussardo videos toodud andmeid aluseks võttes tähendab see seda et enim levinud seadmetel oleks see võrdeline ca 7,5-8,0 W näiduga.

Ei saa ikkagi pihta, sest Ohmi seadust pole keegi ära muutnud või tahad kinnitada, et nt eVic 1,6 coili ja 3,2V peal kärab 8W välja? Miks ta siis ikkagi 6,4W tarbimist näitab kui teistmoodi mõõdab? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saa ikkagi pihta, sest Ohmi seadust pole keegi ära muutnud või tahad kinnitada, et nt eVic 1,6 coili ja 3,2V peal kärab 8W välja? Miks ta siis ikkagi 6,4W tarbimist näitab kui teistmoodi mõõdab? :)

 

Ei saa ikkagi pihta, sest Ohmi seadust pole keegi ära muutnud või tahad kinnitada, et nt eVic 1,6 coili ja 3,2V peal kärab 8W välja? Miks ta siis ikkagi 6,4W tarbimist näitab kui teistmoodi mõõdab? :)

8W on peak

6,4W on keskmine

kui raske on neist kahest asjast aru saada?  (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha. Mis pinget te kõik seinakontaktist siis saate? 230V ? Ma ütleks, et 99,8% juhtudest te ei saa 230V ja siis 0,2% juhtudest saad 230V. Mis me nüüd teeme? Kui pinget mõõdad, siis milline värdjas suudab 50Hz sagedusel (see on siis 50x sekundis) pinge kõikumist - 0-st 330V, siis 330V kuni -330V ja siis jälle -330V kuni 0V. Mida see sulle näitab siis? Et oled ajuinvaliid? Tõestatud.

 

Samuti võib DC olla pulseeriv, mida hetkel ongi ju välja toodud eleaf-i tootes. RMS ei maksa essugi, kui ta ca 100x laseb pinge maha ja siis kütab x voldid otsa. Tarbijale ju vaja just teada, et palju pinget 1sek jooksul väljutati, mitte RMS.

 

Aga muidu ilusat reede algust. Õhtul ajage rummipudelid ritta ja võtke sama topic üles ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peak, mean, teak, geek või RMS ... mis seal vahet kui 99% tootjatest kasutavad ühte moodust ja 1% kasutab teist mis ei ühildu enamusega.... siis kasutaja jaoks on see halb. Tema paneb oma harjunud watid kella peale ja mats asi kõrbeb. Loomulikult saab tagasi keerat ja õigeks timmida  aga asja point on see, et kasutaja võib see tõttu saada halva kogemuse osaliseks ja ongi kõik.

Aga see mööda mõõtmine on nüüd teada ja minu arvates see ei ole kindlasti põhjus miks asi ostmata jätta. Aku vastupidavust ja suurust ikkagi kiidetakse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marc, dna40 võrdlus ei päde. Vahet pole, mis ühikutes, tulemus on ju sama. Ma väidan, et sättides istick 15w peale, keerata otsa 1.4 oomine coil, on tulemus erinev, kui mõne teise tänapäevase seadmega. See ei hull probleem, paari klikiga saab ju asja madalamale sättida. Aga mind see ikkagi häiriks. Lisaks oleme ühtlase dc - dc signaaliga harjunud. Kellele probleem, kellele mitte. Õnneks on hind vastav.

 

Pühapäeval saan koju ja lähen haaran smartpostist isticki paki. Kardan, et kingituse saaja seda ei hinda ja istick jõuab minu arsenali tagasi. Kui vision spinner on juba liiga jäme....

 

Asjast rääkides, siis mis asi sinna otsa sobiks? Videodest on silma jäänud Nautilus mini aga coile vahetada ei taha. Mini Kayfun on kole pikk. Midagi veel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asjast rääkides, siis mis asi sinna otsa sobiks? Videodest on silma jäänud Nautilus mini aga coile vahetada ei taha. Mini Kayfun on kole pikk. Midagi veel?

Praegu on kuum kaup 21mm Erlkönigin, selle lühike variant http://www.e-cigarette-forum.com/forum/attachments/rebuildable-atomizer-systems/350364d1403757854-erlkoenigin-pictorial-erlkonigin-mini-dimensions2.jpg ka varsti tulemas. Lühematest 22mm võib-olla mõni Orchid :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delta? neid mitmes mõõdus

Ma ei tea deltast midagi. Coili kannatab keerata? Parim oleks ikkagi RTA. Erlköenigen on väiksem kui 22mm aga ikkagi suur. Kallis ka. Kloonid end vist veel tõestanud ei ole...

Nautilus mini mõõdus RTAd vaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...