Jump to content
E-sigareti foorum
Brannu

Eleaf iStick

Recommended Posts

oi perkala, kui pisike (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

see pm nagu tikkutops...liiga väike...ja lahja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ega sinna otsa miski väga sobi kah... Kaalu isegi rohkem kui iStickil kui andmeid uskuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka täna kätte selle iSticki Fasttechi klooni "Smart-20". Kas ma saan õigesti aru, et originaalne iStick võimaldab ainult voldi reguleerimist? Smart võimaldab ka wati reguleerimist, funktsioone saab vahetada kolme nupuvajutusega. Wattidega saab üles minna kuni 20-ni, volte lubatakse teoreetiliselt kuni 5,5 või kui 20W täis tuleb. Mul hetkel 1,0 ohmine coil sees ja üle 4,4 voldi minna ei lubata, seega ohmi seadus töötab ja tühja õhku ei reklaamita.

Muidu on mõnus pisike, olen teist terve õhtu tõmmanud ja akust on kaks kriipsu läinud, samas ei tea, kui täis ta pakist võttes oli, võibolla oleks pidanud enne silmini täis laadima. Laadimise ajal saab seda sihipäraselt kasutada ka, nii et mina olen rahul praegu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võtsin 2 originaali sealt, muidu tundub kõik korras olevat,aga mõlemal nupud logisevad, klikivad küll normaalselt,aga peale vajutades on nuppudel lõks sees. Ei ole kvaliteedilt nii hea kui õige originaal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uue aasta alguses tuleb välja iStick-i 30W versioon  :idea:

üks uuendus veel antud isendil - ohm alumine piir on nyyd alates 0,5 ohm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veel uuem iStick - 50W

 

istick50w.JPG

iStick 50W is a super upgraded version based on the iStick series. Powerful vapor can be generated due to the expanded range of output voltage(2V-10V)/ wattage(5W-50W) with 4400 mAh battery capacity. Additional temperature alarm function makes it safe even in strong vaping.

 

Specifications:

Size: 23.0mm x 45.0 mm x 83.0mm
Color: black, sliver, red, blue
Capacity: 4400mAh
Thread Type: 510 Thread 
Output voltage: 2.0V-10.0V 
Output wattage: 5W-50W 
Resistance range: 0.2Ω-5Ω

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõõdud lähevad suureks... Ilmselt 2 akut sisse aetud sinna...

ongi 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii iStick 30-l kui 50-l on nüüd vedruga center pin ja roostevabast terasest keermed, lisaks on muudetud ülaosa, et ka 22 ja 23 mm aurusti sinna ilusti otsa istuks, mitte ei jääks üle ääre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna Hanat pole tehnilistel põhjustel siis võtsin olude sunnil IStick'i ja Delta 19 ette.  
Retrorelv Vamo V5 on ikka liiga jurakaks muutunud,  ja akugi on poolpidune...

Väike väge täis jupstükk. Mind isiklikult ei häiri et laadimisport on all ja (sisuliselt) kõik mis kruvid, "ripub üle ääre". Magma, piltlikult öeldes, hõljub selle tillukese särts-karbi kohal. Pauku annab välja vägevalt, aku kestuse kohta ei oska midagi öelda.

Nonstop hard-rock chain vaping...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...