Jump to content
E-sigareti foorum
Maitsev Aur

Joyetech eGrip

Recommended Posts

Infot siis niipalju, et:

 

*Sisseehitatud vedeliku paak (5-5,5ml)

*Sisseehitatud aku (1600mAh)

*Kuni 20W

*Hind - ??

 

Näeb päris huvitav välja, aga review'd vaadates, kui varem pole juhuslikult paberit kasutanud täites ja muudel toimetustel, siis sellega kindlasti :D

Tea, kas hakata uurima, tellima?

 

 

 

Info Joyetechi lehel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

usa-s 80-90 USD pakkumises - aga Joyetech-i enda lehel pole piiksugi infot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pull aparaat (Y)

Selle raha eest oleks isegi huvitatud, ainuke jama selles, et ma veebruarist saati ainult tibla kasutanud ja ei tea kas olen suuteline coilide peale tagasi minema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Näeb hea välja jah, aga ise vist ka ei viitsiks nende vahetatavate coilidega jamada, musternäidis mul sõber tööl kes aina mässab oma pulgaga ja vajab ohjeldamatult abi koguaeg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tea, kui coil on selline, mis suudab üllatada, siis on okei üle minna. Näiteks ise kasutasin pikka aega RDA-d. Rahul igati. Ja siis tuli Nautilus Mini oma BVC-ga. Pole käest pannud.

Kui selle coilid on vähemalt sama head, siis tuld! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

T

 

Tea, kui coil on selline, mis suudab üllatada, siis on okei üle minna. Näiteks ise kasutasin pikka aega RDA-d. Rahul igati. Ja siis tuli Nautilus Mini oma BVC-ga. Pole käest pannud.

Kui selle coilid on vähemalt sama head, siis tuld! :)

Tõmban VG vedelikke ja nendega tavaliselt probla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natuke lisainfot:

 

 

joyetechUSA:

- $69.90 USD with a soft battery 1600 mAh.
- The atomizer is 1.5 dual coil. The max voltage is around 5.5 with a mAh rating is 1600. The atomizer head is 20 watts so a c1, c2, c3 aren't aren't compatible. Tank capacity is 3.5 ml. 
- It is indeed a variable wattage device, 8-20w, 1.5w increments. The standard resistance on the atomizer head is 1.5 ohms.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No härra ülevaates rääkis, et lasi päeva ära sellega. Ega ennem ei tea, kui ise ei proovi. Mul samuti tegelt Supreme otsas Nautilus Mini ja saan VTC5 akuga pool päeva umbes. Aga samas ma teen ka palju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Efesti aku 3100 20A lõtva päev (Y) Digital Steamist, paraku küll otsas präägu :)

2000 ja 3100 on nagu 50+% vahe lisaks akudega on see jama, et need kuluvad raisad.

homme saan uued akud, eks siis paista kaua nendega vastu pean, pm saan ka 1,5 aastat vana akuga võrdluse enamvähem teha

Share this post


Link to post
Share on other sites

2000 ja 3100 on nagu 50+% vahe lisaks akudega on see jama, et need kuluvad raisad.

homme saan uued akud, eks siis paista kaua nendega vastu pean, pm saan ka 1,5 aastat vana akuga võrdluse enamvähem teha

Präägu väga rahul, eks näis alles 2 korda kasutanud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris vanni seda ei viska ikka. Mingi pipetiga ka tilgutada ei viitsiks. Kui iga päev mahla vahetada, võib pesu tülikaks osutuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga lahe vidin tundub, kui see kunagi normaalse hinnaga müüki tuleb siis kindlasti tahaks ära proovida ja ma näen selles ka suurt potensiaali ka algajatele või neile kellele klassikalised torud ei meeldi. Teiseks seadmeks endale sobiks hästi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai omale soetatud camo variant.Pildil ei olegi ta nii kena kui käes.Üllatavalt väike vidin,hästi istub pihus. Soovitan teistelegi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...