Jump to content
E-sigareti foorum
Mark Kuusk

Puit e-sigarettides?

Recommended Posts

Tere,

Plaanin veeta tänase õhtu dremeli otsas treides ja tahaks enne kommentaare ja ideid kuulda.

Hetkel kasutan Delta 16 Spinner II otsas ja oleks vaja ilusat sujuvat ühenduslüli ning natuke imelik tundub see metallist imemise otsik.

 

Kas peale krae ja drip-tipi saaks veel miskit pudust teha ja mis oleks parim koht tipile tihendite saamiseks?


Mõlemad jubinad teen kadakast ja pärast immutan õliga. See peaks olema selline ohutu ja loodslik lahendus asjale, praeguste ilmadegaka nahale soojem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma töökaaslase käest ühe selle kumera lüli sain jah, aga plaanisin juba varem, et teen ise. Pole väga keeruline detail ja vahendid kodus olemas.

Puidul iseloomu vähekene rohkem, kui muul kraamil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma töökaaslase käest ühe selle kumera lüli sain jah, aga plaanisin juba varem, et teen ise. Pole väga keeruline detail ja vahendid kodus olemas.

 

Puidul iseloomu vähekene rohkem, kui muul kraamil.

Nii on puiduga, viska pärast pilti ka siis (Y):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

xI40yE7.jpgTlGVxjz.jpg
3 seibi purunesid kruustangide vahel ja sellel kergelt viltune alumine äär, aga proovin uuesti. Huulik peaks vähe vastupidavam olema.

Sorry, laiskus takistas piltide töötlemist.


A selline küsimus ka veel laiale foorumile, et Delta drip-tip on otsast kitsam, kui põhjast.
Ehk siis huuliku ots on umbes poole väiksem, kui kanal ise. Kas see on vajalik millekski muuks ka kui niiskuse kogumiseks?

Ja millist rolli mängib asja pikkus?
Kas mõjutab tõmmet ka kuidagi, või on lihtsalt valmistatud mingitel esteetilistel kaalutlustel, et poleks proportsionaalne muu riistaga?

Igasugune teoretiseerimine ja ideede/disainide pakkumine on teretulnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A selline küsimus ka veel laiale foorumile, et Delta drip-tip on otsast kitsam, kui põhjast.

Ehk siis huuliku ots on umbes poole väiksem, kui kanal ise. Kas see on vajalik millekski muuks ka kui niiskuse kogumiseks?

 

Ja millist rolli mängib asja pikkus?

Kas mõjutab tõmmet ka kuidagi, või on lihtsalt valmistatud mingitel esteetilistel kaalutlustel, et poleks proportsionaalne muu riistaga?

 

Igasugune teoretiseerimine ja ideede/disainide pakkumine on teretulnud.

Ma pakkuks, et see laiem osa driptipil on nö auru kogumiseks mõeldud lisaks. Samas peaks ka pikkus ja driptipi sisene ruumala olema seotud auru jahutamisega. 

Kõik puhtalt minu oletused.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igasugune teoretiseerimine ja ideede/disainide pakkumine on teretulnud.

Disaine pakub Googel, nt wooden drip tips

https://www.google.ee/search?q=wooden+drip+tips&hl=et&rlz=1T4GGNI_etEE563EE563&biw=1646&bih=860&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=hVGEVJHVN8rlUrLLgPAP&ved=0CAYQ_AUoAQ

 

Kui füüsikat appi võtta, siis drip tipi ava läbimõõdust sõltub auru kontsentratsioon (maitse, kangus) pindalaühiku kohta. Nt kui astuda aiavooliku peale, jääb see otsast nirisema, aga kui pigistada kokku vooliku ots, siis pritsib mis kole :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need ei ole drip-tipid, need on nukumaja küünlajalad. :D

Ok, esialgu siis tuleb välja, et peab katsetama erinevaid lahendusi ja siis hakkama siia tulemusi loopima. ?

Eks ma homme lähen ja muretsen siis paar uut tihendit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Kitsam driptip juhib maitse keelele. Toob maitsed hästi välja aga otse kopsu tõmbamises liiga kitsas

 

- Lai driptip - keele peale tuleb oluliselt vähem, sobib otse kopsu tõmbamiseks

 

- Alt kitsam ja üles laienev kanal - sinna kipub kondensaati koguma. Vist on selliseid lihtsam teha hiinas. Ühtlase jämedusega kanal on parem mu meelest.

 

- ülespoole kitsenev - sellist mul pole, las keegi teine kommenteerib

 

- Pikem jahutab paremini. Metall jahutab paremini. 

 

Ja maitsed ja eelistused aja jooksul muutuvad ka, nii et tõesti tasuks erinevaid soetada ja proovida..

Share this post


Link to post
Share on other sites

See esimene on küll väga ülbe. Peaks vist välimuse poole pealt ka samasse kanti rihtima. Kumerused ja klaas näevad kuidagi imelikud välja nii liktsa ja rabeda clearo peal. :)

Manjana - suur tänu, võtan arvesse ja alustan vastavalt sellele juhendile.

Tänan kõigile!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...