Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Marc55

Joyetech Delta 2

Recommended Posts

Mhmh, 30+W peal tühjeneb aku ikka päris jõudsalt .. a samas jälle käest ära pannes on rDNA Qi laadijal .. oeh. Peab katsetama veel, üks neist läheb vähekasutatuna igatahes lähiajal odavamalt müüki ilmselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu kuradi palju küsimusi tekib. Ma ei saa aru, kas ja millist coili keegi kimub? Kas alumine ots vajab tõesti 30+w? Kas sama aur tuleb välja ka ise keeratud peast? On seda juba keegi proovinud?. Kas sa Spezz kasutad niklit? Kas ka sellega toimub räige aku tühjenemine 30w juures? Aga siiski huvitab mind enam see ise keeratud variandi kasutamine, kas te olete juba proovinud seda ja ka tulemus on sama mis kaasa antud vahetatava pea suhtes? Mida Delta2 teeb 10w juures? Kuratlikult tahaks osta aga alumise otsa teave on täiesti must maa. Tegelikult ei saa ma pilti tervest süsteemist esialgu ette. Kas Gi 2 oleks seal all õige variant või peaks vaatama rdna 40 poole? Eriti suurt akupanka ka nagu ei tahaks kaasa vedada. Raisk küll, ma pole tükimat aega midagi nii väga tahtnud, samas pole mul ka tükimat aega nii suurt segadust kõrvade vahel olnud. Äkki oleks aeg rahuneda, mõelda ja oodata ning õppida teiste vigadest :D Uh, antke nõu nüüd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

maksuamet, sa videot ei vaadanud?, alates 20w pidi tööle hakkama

vahetatavat coili pole, järgmine nädal pidi tulema (ma usun, et keegi ei tõmba seda veel)

 

Rdna-l on kiirlaadimine, viska 2A taha ja pea tunniga kurguni täis. 2 akuga mide läheb minu jaoks suureks

Share this post


Link to post
Share on other sites

40W on Delta 2 veelgi võimsam tunne.....50W pole veel julgend proovida....ja 12 (tavaline) on ikka vääääga kange delta 2-ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm ... sain ka proovida (tänud Venturale kes koju tõi ja uut asja ka veel proovida andis (Y)  win win ). Mis tõsiselt üllatas oli väga hea ja vaba õhu vool. K4 selle kõrval on suht umbne. Tehase coil minu arvates seal suurem asi pole - mina ei kasutaks. Aga kui RB põhi ka saadaval on siis võib see väga, väga heaks atiks osutuda - vbla isegi K4 killer. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei lurise (vaevalt, et lurisemise 5mingi ka tuvastaks) .... üle 30W on ka tõenäliselt piisavalt auru (30W minu jaoks väga miinimum).... aga.. Maitse lihtsalt "VALE" .... ehk siis teist moodi kui enda tehtud coil ja wick. Natuke nagu karedam/teravam - mitte nii puhas ja pehme -  kindlasti oleneb ka vedelikust --..... aga see arvamus läheb juba suht subjektiivseks. Ehk siis korrates eelmist posti .... tänu heale õhu juurdepääsule ja kasutades on RB põhja on asjal jumet.

Ma olen suht kindel, et nö. uus kasutaja ei tee mingit vahet. Aga kordame veelkord üle .... õhu juurdepääs on muljet avaldav ja selle peale thumbs up.
Ja ikkagi siia maani pole kokku sattunud tehase coiliga mis oleks sama hea kui ise tehtud ja wickitud.
Maitse võrdluses tunduvad tehase vs ise tehtud coilid nagu poest ostetud mahla konsentraat vs reaalsetest marjadest ise tehtud asi. Ehk siis kes hindab maitse puhtust see peab ikka ise ehitama.

Tehase coilide areng viimase aasta jooksul on päris hea olnud aga natuke maad on veel minna.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nõustun Oldiga, lisaks tuleb ära mainida, et tehase coilidest on ilmselt Delta II coilid kõige paremad! Natuke veel ja ongi RBA maitse/aur :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii palju veel, et lurisema seda vist ei saagi. Minu tõmbamis stiiliga oli see tavaline. Delta19 sain lurisema vaid õuest tuppa tulles...delta2 seda pole juhtund

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pidi olema organic cotton, seetõttu ma seda dryburnimise asja tehase coilidega väga ei harrastaks.

 

Aga sellest videoülevaatest - ta räägib suhteliselt õiget jutu, st Delta2 on mõeldud rohkem neile kellele meeldib (või äkki hakkab meeldima?) otse kopsu tõmmata. Kui õhuauke väiksemaks keerata, siis kipub aur tõepoolest liiga kuumaks minema. Hetkel on nii, et Delta2-hte ma kaasas ei kanna, selleks on Erlkönigini kloon. Delta2 on rohkem õhtul kodus paksu auru nautimiseks ja ka siis krutin ma mingi hetkl midagi muud modi otsa, sest tuba on suitsu täis ja rohkem otse kopsu tõmmata ei taha. Varsti ehk saan RBA põhja, siis võrdlen ja kirjutan uuesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nii, esimene coil siis "pekkis", annab kärsakat, pesin selle nüüd küll ära, aga ei kujuta ette küll, et sellest enam asja saab. Õnneks on üks coil veel kaasas, siis peab kas uue coili varuks ostma või lootma, et RBA põhi ikka lähiajal tuleb.

 

Nädalaga u. siis coil... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...