Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Tossutaja

Häda Joyetech eGoONE-ga

Recommended Posts

Tere!

 

Ostsin ka midagi kaasaegsemat: Joyetech eGoONE, ühelt siinselt kasutajalt. Mulle meeldivad sellised väiksemad ja käepärasemad aparaadid.

 

Probleem lihtne: aur hakkab rämedalt kurgule, selline kerge kärsakas oleks nagu ka.

Milles asi võib olla, sees on 1oomine coil.

 

Kuna võtsin ka portsu vedelikke( ka samast kohast, ühe siinse kasutaja looming), siis algul arvasin, et äkki vedeliku probleem.

 

Võtsin uuesti oma uunikumi kasutusele (Kanger Evod+ vana skysmoke ego junni aku) ja sellega on aur jätkuvalt mahe ja maitsev.

 

Hetkel ongi tulemus, et uus riist on sahtlis ja kui lahendust ei leia, sinna jääbki. Kahju lihtsalt, et see vana töötav aparaat on praktiliselt tasuta võrreldes sellega, mis sahtlis ja kasutada ei kannata.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis mõttes, mille jaoks see junn siis tehtud on?

 

Tõmban isegi lahjat 6mg sisaldusega.

 

Ei tahaks hästi uskuda, aga kui nii, siis kivi müüja kapsaaeda. (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paks vedelik ehk? Ilmselgelt probleem mittemärjas coilis. Müüja ei saa coili auke suuremaks teha. Kui on paks vedelik, siis tuleb tõmmata mõned mahvid ilma nupule vajutamata või panna õhuvoolu kinnipoole, et tekiks suurem alarõhk mahvi ajal ja imetakse rohkem vedelikku küttekehasse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selleks ma teema tegingi, et mitte aparaati süüdistada, vaid esimese hooga enda teadmatus vms välistada.

 

Jah coili ei tilgutanud, sest pole ühegi teise coiliga seda kunagi teinud. Ja no kes neid manuaale ikka loeb enne, kui miskit katki... :roll:

 

Aga junniks nimetasin seda lihtsatel põhjustel: närvid said otsa, kui oma vanale uunikumile olin sunnitud uue mahla sisse panema ja töösse ajama. Ja mahl oli hea, mahe, maitsev ja palju, kahjuks ainult mu vana aparaadiga.

 

Proovin uue coiliga otsast peale...... :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskumatu lugu, aga mõned tilgad coili ja hoopis teine aparaat... ja natuke agressiivsemat imemist tahab ka.

 

Tegelikult on väike, aga väga võimekas tossumasin. Kes eelistab väiksemaid ja käepärasemaid aparaate, siis

julgen soojalt soovitada. Mõnus väike ja käepärane, aga maitse ja tossu kogus suurematele riistadele omane... 5+

Share this post


Link to post
Share on other sites

pBusardo videost on ka näha, et tahab natuke kõvemat imemist või nö. eeltõmmet.
Vedelam mahl peaks paremini sobima. Ma pakun, et kuna selline probleem on tõstatud siis tulevad ka suht kiiresti suuremate aukudega coilid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...