Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

Koosistumine üle eesti vol 1. 1-2 august rae puhkemajas

Oleks tulemas  

22 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Oleksin tulemas

    • Jah
      16
    • Ei
      6
  2. 2. Asukoht

    • On oluline! VASTATA KUS SIIS! (hetkel lihtsalt kiire, kuna kohtadega kesk eestis tuuga)
      5
    • Ei ole oluline!
      5
    • ei tule nagunii
      3


Recommended Posts

 

 

 

TULETAN MEELDE, ET HOMME VIIMAST PÄEVA 23€!

OSALUSTASU ENNEM 5. JUULIT MAKSNUTELE: 23€

OSALUSTASU PEALE 5. JUULIT MAKSNUTELE: 30€

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf0 võtab välja nende nimed, kes küsitlusele jaatavalt vastasid ja kes ei tule, sellel võtame ligipääsu vabateemale ära :D Tagantjärele hääle muutmine ei aita, kõigest jääb märk maha :D

 

Disclaimer: palun võtta asja huumoriga, minul pole mingit õigust siin mingeid sanktsioone kehtestada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

HINNASULA 23€ LÕPUNI, OLEKS TORE KUI IKKA ROHKEM RAHVAST TULEB, HETKEL NATUKENE ÜLE POOLE RAHA KOOS, EHK KES ALGUSES KÕIK JAH PANID ON VEIDI ÜLE POOLE JAH VASTANUTE RAHA KANDNUD. OOTAN VEEL NÄDALA JA SIIS HAKKAME HETKEL MAKSNUTE VAHEL ARUTAMA, KAS ÜLDSE JA KUI PALJU JUURDE MAKSTA.!!!!!! TULGE KOHALE, LÕBUS SELTSKOND GARANTEERITUD!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võimalik, aga hetkel on veel lahtine, kas stardin reedel või laupäeval ja pakkuda saaks ainult ühe otsa pileti, kuna peale üritust liigun edasi Pärnusse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tavaliselt on check in kell 12-14. Aga kui nüüd nii sihid, siis mina võtaks eesmärgi kell 17-18 kohal olla.

Mõned päevad enne üritust helistan sinna, kui neil kedagi reede õhtul ees pole ja nad on nõus hea hinnaga toa andma, siis võibolla laekun hoopis reedel ehk olen esimene ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

On keegi tallinnast vaba transpordiga minemas muidu?

Mul vist on, kerge ringi teen ka sisse, et e-smoker peale võtta

Esimene pool makstud, kontole jäi veel 7€, ehk 193€ oleks vaja juurde saada

E8ta1p3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kes voodikohast ilma jääb ja endal telki pole, saab minu käest laenata. Kokku on mul 3 telki, üks laiusega 180(kirjade järgi 3 inimese telk), üks laiusega 120cm(kirjade järgi 2 inimese telk) ja üks mingi eriti odav mida pole juba 10 aastat kasutanud... laiust ei tea, aga oli kirjade järgi vist ka 2 inimese telk.

Kui telgi tervelt tagasi saan ja midagi puudu pole, siis telgi kasutamise eest raha ei küsi :)

 

Update - telki laenan vaid neile, kes teisipäevaks 28. juuliks osalustasu ära on maksnud. Aga seltsimehed- ja naised, aeg on nii ehk naa oma osalemine osalustasu maksmise näol kinnitada, üritus on juba 2 nädala pärast ja Rein peab ka enne üritust pildi ette saama, palju tulijaid on ehk kui suur ürituse eelarve siis on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...