Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

Koosistumine üle eesti vol 1. 1-2 august rae puhkemajas

Oleks tulemas  

22 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Oleksin tulemas

    • Jah
      16
    • Ei
      6
  2. 2. Asukoht

    • On oluline! VASTATA KUS SIIS! (hetkel lihtsalt kiire, kuna kohtadega kesk eestis tuuga)
      5
    • Ei ole oluline!
      5
    • ei tule nagunii
      3


Recommended Posts

Pakun ,et pigem häda selles, et seltskonna mõttes võiks rahvast rohkem olla.... :P:D   aga kuna nüüdseks rahvast üle kümne juba koos , nii et suht Ok juba :P aga ega küll, küllale liiga ei tee... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tulekust olen kindel 99.9% 

 

Õige - Reinu me hätta ei jäta (Y)

Off koors 

 

 

Kuna tulekust olen kindel 99.9% siis küsiksin kuidas on söökidega (paar õltsi sees läheb mul kõht tühjaks IGATAHES)? Kas teemegrilli ?Mul on olemas väike grill , võtan sütt ka kaasa kui vaja . Kas teeme ühiskassa või võtab igaüks ise  ? Joogitega on llihtne nii palju kui keegi joob võtab kaasa .Kui kellegil on alkomeeter oleks nii hea ja võtaks kaasa ei tahaks olla järjekordne killer. Kui kellegil mõtteid tulistage .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muude asjade kohta ei oska ma kommenteerida aga krt mis puhketalu see on kui peab oma grilli kaasa vedama ... seega see vast ikka olemas on.
"Joker"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtan mingi koguse koduveini kaasa, mida tasuta jagan.

Toidu osas võtab igaüks ise mida soovib. Odava gaasigrili võin ka kaasa võtta.

 

Elektrokeemilise anduriga alkomeetri võtan kaasa. Kui teiste poolt kasutatud huulik ei sobi, siis mingi kogus uusi huulikuid on olemas, nende eest küsin 50 senti tükk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grill pidi olema   ju olema. Iseasi, kui kõht väga tühi ja kiire, siis sütt võtta, puudega läheb aega     :)

Süüa/juua võtab igaüx palju tahab, üle jääb alati. Eks mingi salati mesterdab rohelisest, punasest kohapeal kokku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina võin ka peale võtta, aga ei tea mis ajal täpselt stardin, seega peab laupäeval jooksvalt telefonis täpsustama kust ja millal peale võtta

 

Edit: aga kas ilm rikkus selle jalgsi minemise plaani ära või said aru, et jalgsi on ikka liiga pikk maa minna? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ups, see on see diagonaalis lugemine, suuremal osal on esimene mure kuidas kohale saada :D Pühapäeval kahjuks küüti pakkuda ei saa, kuna liigun edasi Pärnusse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui 10c ja jäävihma ei tule, rooman lõunal kohal

Hingan värsket (esiga) , võtan (õlut) ja õgin. Mis seal kodus ikka passida (psühho)

Ma tulen kaheks sinna umbes, hellam õhtul üle kuna võtmed saab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtke siis natuke sula kaasa ja klappige puudujääv osa kohapeal kokku. Kokku oli puudu 117, sellest on juba maha arvatud, et mina ja jeesus 25 lisaks panime ehk puudu on 67€ nagu Rein ütles.

Lisa maksmine käib muidugi südametunnistuse ja rahakoti suuruse järgi ehk otseselt kohustust pole, samas loodan et saate ikka aru, et Reinu me hätta ka jätta ei saa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jõuan ka ilmselt peale lõunat, mingi 2-3 paiku... ( Rein , tulen ise...) igaüks siis sööke jooke oma mõõdu järgi ja pärast jagame sõbralikult jah?? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grilliteema jah. Aga taimetoitlased võivad ka ainult rohelist süüa :D Majas sees on põhimõtteliselt ka köök ehk kes soovib, võib ka midagi muud vaaritada. Kuidas nõude ja muude köögitarvikutega lood on, ei oska kahjuks öelda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...