Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
napoleon

Cloupor Mini Plus 50W TC

Recommended Posts

Nüüd tuleb neid TC MODe juba nagu seeni pärast vihma http://www.cloupor.com/cloupor-mini-plus-50w-ni200-titanium-smart-temperature-control-box-mod

Esialgu veel preorder, aga päris hea hinnaga

https://www.fasttech.com/products/3032/10009433/3301100-authentic-cloupor-mini-plus-50w-tc-temperature

http://www.cigbuyer.com/cloupor-mini-plus-50w-box-mod/

 

kui endal juba kahte TC-ga MODi olemas poleks, siis võtaks endalegi prooviks ;)

 

Cloupor mini plus Specs:
1. Dimensions: 78.5mm x 37mm x 22mm
2. Floating 510 pins
3. Stain steel 510 connector
4. Takes 1x 18650 battery
5. Magnets back cover
6. Output power: 1W-50W
7. Output voltage: 0.5V—7.0V 
8. Joules range:10-50J 
9. Mode: VV/VW/TC
10. Standard resistance:0.1-3.5ohm(VV/VW)
11. Joules resistance:0.1-0.5ohms(Ni),0.1-0.8ohms(Titanium)
12. Temp Limit: 200-600 Fareheit & 100-300 Celsius
13 .Smart-auto Temperature Control
14. Standard package comes with one silicone case
15. Can be charged through standard micro USB port
16. NO PWM, takes independent step up/down circuit design
17. Multi-hole for Ventilate 
18. Optional Left & Right Mode
19. Reverse battery protection
20. Over-charge protection
21.  5 colors available :black, white ,pink ,dark orange ,dark blue 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka see mõlgub mõttes, samas 30w 100% rahul pole, see 510 kruvi ajab vahest ikka närvi. Hetkel Koopor mini teel ja see nädal ehk pannakse ipv d2 ka teele, seega clouporiga ei kiirusta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xerox, on juba teele pandud või preorderis veel?

Mõtlen hetkel, kas teha tellimus ära või mitte, aga tahaks kellegi tagasisidet kuulda.

 

EDIT: Yolo, tegin Alist tellimuse ära. Eks näis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õige, sellepärast otsustasingi, et mõnda aega enam uut MODi ei osta kui just tehnoloogias mingit sarnast läbimurret ei tule nagu seda TC oli või mõni vana MOD töölepingut ei lõpeta :) Aga samas väga kindel ma selles muidugi pole, et pärast oma sõnu sööma ei pea :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õige, sellepärast otsustasingi, et mõnda aega enam uut MODi ei osta kui just tehnoloogias mingit sarnast läbimurret ei tule nagu seda TC oli või mõni vana MOD töölepingut ei lõpeta :) Aga samas väga kindel ma selles muidugi pole, et pärast oma sõnu sööma ei pea :D

Sama plaan siin, liiga palju asju tuleb hetkel peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õige, sellepärast otsustasingi, et mõnda aega enam uut MODi ei osta kui just tehnoloogias mingit sarnast läbimurret ei tule nagu seda TC oli või mõni vana MOD töölepingut ei lõpeta :) Aga samas väga kindel ma selles muidugi pole, et pärast oma sõnu sööma ei pea :D

 

Midagi natukene teistmoodi on tulekul: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jõle äge kui paagist vedeliku lekkima hakkab.

Tuleb õige paak osta ja õigesti ehitada. :) Aga seda videot vaadates mõtlesin sama asja. Mõnus seda karpi puhastada pärast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, minu esimesed muljed.

Tõsiselt kvaliteetne vidin käes hoides - korpus on ühes terves tükis korralikust metallist, kena Cloupor graveering, pärlmuttervärv ning üldse väga ilusa disainiga. Magnetitega akukaas käib väga konkreetselt ja mõnusalt, hunnik lisamagneteid oli ka kaasas. Mõõtudelt väga pisike, umbes iStick 20W suuruses silma järgi, aga kaalult täitsa raske - ilma akuta kaalub sama palju või pisut rohkemgi, kui tunduvalt suurem iStick 50W. Kokkuvõttes disain ja kasutusmugavus on minu jaoks super. Minimalistlik, kuid fancy.

Funktsionaalsuse osas etteheiteid ei ole, teeb kõike mida lubatud. Fire nupul on väga mõnus konkreetne, kuid vetruv ja pehme klikk ning kogemata taskus vms hoides seda naljalt alla ei vajuta. Kui silikoonkest ümber on, siis mingeid "accidental-press'e" kindlasti ei juhtu. Kasutan spezz.ee soetatud rohelise Sony akuga, kuid auru osas tundub, et iStick 50W tootis 45W pisut karmimat auru kui Cloupor 45W peal. Samas Cloupor on kuidagi stabiilsem vms, raske seletada, kuid üldiselt väga mõnus.

Pildid võrreldes iStick 50W:

cloupor3.jpg

 

cloupor2.jpg

 

cloupor1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd on ka kõik TC võimalused proovitud ning toimib väga hästi ja täpselt nii nikli kui titaaniga. Ühtegi dry hitti ei ole saanud ning tossutab TC režiimis üle mõistuse hästi.

Metallist korpus tundub üsna kuuli- ja kriimukindel olema - tugev metall ja lihtsalt lauale püsti asetamisega naljalt põhja kriimuliseks ei kraabi.

 

EDIT: Ahjaa, kuna ma ei ole teisi TC seadmeid omanud, ei osanud seda kohe välja tuua, aga mingisugune automaatfunktsioon on ka, mis võimsuse (dzaulides J) automaatselt vastavalt coilile ja temperatuurile määrab (Smart-auto Temperature Control vist nimeks sel). Toimib ilmselt hästi, kuna mingeid probleeme ei ole - keeran coili, lukustan takistuse, määran temperatuuri ja vape away, midagi muutmata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain alles täna kätte kuigi tegin preorderi sellele. Eks natuke katsetan siis muljetan. Vb tegin miskit valesti aga mul selle smart temp controliga lükkab kohe jaulid max peale. Muidu esmamulje hea nagu eelpool mainitud. PS. Ei ole minul vana 30 w clouporiga mingit jama olnud nagu mainiti kuskil teemas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui lükkab max jaulid peale, siis järelikult läheb coil liiga aeglaselt kuumaks. Mul 0,08 ohm coiliga @ 190 kraadi mängis vahetpidamata jaulidega, hetkel on kaks hiigelsuurt coili sees, mis iseenesest mõistetavalt lähevad kauem kuumaks ning hoiab samuti jaule 50 peal, kuniks vedelik otsa hakkab saama.

Ideaalne coil võiks olla selline, mulle tundub, millega peale 2-3 sekundit jaule järjest allapoole hakkab kerima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3,5 kuud igapäevaselt nüüdseks kasutanud ning siiani 100% rahul - kordagi pole ühtegi tõrget olnud ning kõik näeb välja ja toimib nagu karbist võetuna.

Ni ja Ti režiimid toimivad laitmatult ning uued coilid tunneb automaatselt ära. Kasutanud olengi teda tegelikult nii, et u. 2 kuud tagasi panin Ni režiimis kraadid paika ja siiamaani polegi praktiliselt midagi muud pidanud näppima. Olenevalt coilist +- 20-30 kraadi peale coilivahetust ning tuld ja ainult tuld :)

Eelnevate modidega on ikka tulnud ette seiku, kus vahel tahtis restarti, hakkas taskus iseseisvalt tulistama, muutis režiime, võimsust vms. Selle puhul pole mitte ühtegi "accidental" nupuvajutust esinenud.

Väga mõnus ja töökindel pisike asi. 10/10st.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...