Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
KasKas

Esimene RDA

Recommended Posts

Ahoy!

Olen oma veipimisega jõudnud nii kaugele, et sooviks proovida mõnda RDA-d. Valik on suur ja ei tahaks lampi midagi tellida.

Targemad härrad oskavad soovitada ehk midagi?  (esiga) 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul endal Velocity ja derringeri kloonid, muud ei oska soovitada, sest endal pole. Aga Velocity ehitamine on superlihtne ning õhuava saab nii lahti keerata, et sobib mistahes coil :) Derringer palju väiksem ning sobib lihtsamate buldide jaoks. Lühidalt on Velocity rohkem aurumasin ning Derringer rohkem maitsele orienteeritud.

 

Edit: kuigi Mutation X V4 ka piltide/ülevaadete järgi halb ei ole, vaja lihtsalt norm kloon leida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul endal Velocity ja derringeri kloonid, muud ei oska soovitada, sest endal pole. Aga Velocity ehitamine on superlihtne ning õhuava saab nii lahti keerata, et sobib mistahes coil :) Derringer palju väiksem ning sobib lihtsamate buldide jaoks. Lühidalt on Velocity rohkem aurumasin ning Derringer rohkem maitsele orienteeritud.

 

Edit: kuigi Mutation X V4 ka piltide/ülevaadete järgi halb ei ole, vaja lihtsalt norm kloon leida.

 

Velocity kloon on tõesti hea asi. 0.14 oomi dual-coil teeb 75w peal tuju väga heaks. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei, tegin ise just 2 päeva tagasi sama asja läbi. Valik on tohutu ja viskasin pm. kulli ja kirja, ning läks Goblin mini. Rohkem rahul olla ei saakski. Mõnus pisike, ei leki (siiamaani), super maitse jne.

Enne kasutuses olevatelt subtankidelt on edasiminek ikka rets.

Esimest korda coile keerates läks umbes 40min  :razz:  aga tulemus on 0.3 oom dual coil kanthalist.  Julgeks seda soovitada küll aga samas teisi proovinud ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal on Plume Veil millega olen väga rahul :) Sõber just tellis endale Mutation X V4ja ja on ka väga rahul (hea airflow, lihtne ehitada)

Palju head olen Kennedy RDA kohta ka kuulnud pidi väga hea flavour olema sest airflow otse coili all.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole vist küll õige teema aga vajaks natukese juhendamist esimese uue RBAga nimelt sai soetatud Squape R ja esimeseks coiliks sai 0.25oomise takisutusega olevus. Kas keegi oskaks seletada kuidas arvutada vatid mida selle jaoks kasutada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole vist küll õige teema aga vajaks natukese juhendamist esimese uue RBAga nimelt sai soetatud Squape R ja esimeseks coiliks sai 0.25oomise takisutusega olevus. Kas keegi oskaks seletada kuidas arvutada vatid mida selle jaoks kasutada?

 

http://www.e-suits.eu/topic/4250-kalkulaator/?hl=kalkulaator 

 

Valid kalkulaatoris oma koili materjali ja parameetrid ning näed mingi orientiiri, palju watte su koil tarbib ja seejärel juba ise katsetad, mis konkreetselt sinu aurutile, koilile, tahile ja mahlale paremini sobib

Share this post


Link to post
Share on other sites

M2L jaoks veidi madal takistus vast kui kanthaliga tegu. Kanthali puhul soovitaks 1+ ohm coili selles seadmes ja alusta 10w pealt ja liigu üles kuniks rahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...