Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vikat

Aromamizer RDTA SC200-S (velocity deck)

Recommended Posts

Mnjah, ikka tuleb suht kallis (või noh, mida ma lootsin) :P mina ilmselt ühe isegi ostaks, aga 30tk sa maha ei müü, arvestades, et juba praegu tulevad need Hiinas odava hinnaga müüki (esialgu küll 3ml paagigai).

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.wetvapes.com/index.php/obs-crius-rta-with-velocity-style-deck.html

 

Obs Crius on vist parem asi. Ei oma kumbagi vaid tuginen youtuubile.

Crius on samuti Fasttechis olemas https://www.fasttech.com/products/3028/10018376/3796200-authentic-obs-crius-rta-rebuildable-tank-atomizerAga need ikkagi suhteliselt erinevad asjad - kasutusmugavuse poolest on kindlasti Crius parem (pealt täitmine, vedelikukontroll ning uuem ehk V3 on samuti Velocity tüüpi postidega), samas Aromamizer on hoopis teise ehitusega ehk nagu alguses kirjutatud, siis rohkem Belluse sarnane (Dripperi moodi, kus õhuvool on suunatud otse coilide peale), mis peaks andma rohkem auru ja rohkem maitset. Minul samuti kumbagi pole ja minu arvamus põhineb piltidel + youtube'il :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttechis ka nüüd https://www.fasttech.com/products/3028/10018387/3799301Saadaval nii 6ml, kui ka 3ml versioon.

Juhuu, kui ise tellisin 6ml versiooni, sain veel 27 taalaga, nüüdseks on pidu läbi ja Fasttechis ka hind 45 taala. Neil aga on komme allahindluskoode kasutada, seega äkki saab ikka kuidagi odavamalt ka (ise ei tea kahjuks, kas on kood ja mis kood on).

Edit: Tellimisel kasutada allahindluskoodi MAP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juhuu, kui ise tellisin 6ml versiooni, sain veel 27 taalaga, nüüdseks on pidu läbi ja Fasttechis ka hind 45 taala. Neil aga on komme allahindluskoode kasutada, seega äkki saab ikka kuidagi odavamalt ka (ise ei tea kahjuks, kas on kood ja mis kood on).

Edit: Tellimisel kasutada allahindluskoodi MAP

Aga kui enne sai kasutada ka sooduskoodi XMAS, siis nüüd saab ainult MAP kasutada ehk lõpphind on siiski ca 10% kallim kui enne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga põnev olukord.

 

FBs on sellel tootjal oma kinnine kommuun ning seal oli see FastTechi link üleval. Steamicravei (Aromamizeri tootja) esindaja ütles, et tegemist on kloonidega. 

Esindaja ise ütles nii: "Fast tech sell clone Aromamizers, I am finding them to complaints, also send them our trademark certification of Aromamizer" 

 

Nii, et soe soovitus on natukene rohkem maksta ja nautida kvaliteetset toodet. 

 

PS! Olen kloon dripperit käes hoidnud ja vahe originaaliga on selle toote puhul kaugelt näha. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, ka mulle kinnitas tootja, et tegemist on klooniga. Sama ka 3fvapes toote kohalt.

EDIT: Kvaliteedi kohalt ei oska miskit kosta, pole kumbagi käes hoidnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub loogiline. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul jäi segaseks, mis seisukohal te siis olete. Et kas lihtsalt nendite, et esindaja tembeldab (karistuseks liiga madala hinna eest, nagu 3fvape väitel ka ähvardanud oli) klooniks või et arvatavasti ongi tegu klooni(de)ga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt teab kummad nad tegelikult on(nagu öeldud, pole kumbagi oma käes hoidnud). Iroonia peitub pigem selles, et hiinlased üksteise pealt kopeerivad nüüd ja ise ka sellega hädas on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aastaid tagasi vbla võis sellist asja olla.... aga nad lõikasid suht kiiresti läbi, et kui tahta natukengi mainet hoida siis need asjad tuleb ausalt öelda ... ehk siis ka on või ei ole kloon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Techi oma tundub juba tänu piltidele kloon. Kui aus olla. Ja kui tootja ütleb, et on kloon siis pigem usun tootjat. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu viimase aasta kogemus on selline, et kui Fasttech kirjutab, et "Authentic", siis on ka, olenemata sellest, mida tootja räägib. Tootja räägib selle põhjal, et nendelt otse pole Fasttech ostnud, mis Fasttechi puhul on tavaline, sest Fasttech tihti ostab läbi vahendajate. Sama juttu ajas Kangertech ja Aspire, et Fasttechis on kloonid, aga kontrollkoodid mis tootega kaasas kontrollides klappisid (tootja kodulehel kontrollitud). Osade tootjate puhul on Fasttech isegi tootelt seerianumbri maha kiskunud, et tootja ei saaks teada kes see nö vahendaja oli kes Fasttechile edasi müüs, sest selle järgi saaks tootja ka vahendajale tala anda. Selline sahkermahker on sealmail tavaline    :) Yihi lahendas selle mure sellega, et ei müü mitte ühelegi Hiinas regatud ettevõttele, seetõttu pole ka ei Fasttechis, Gearbestis, 3fvapes ega mujal Hiinas Yihi originaaltooteid müüa, sest nad ei saa neid tooteid isegi läbi vahendaja kätte, ainuke võimalus oleks siis tellida kuhugi Hiinast välja ja siis tagasi saata, aga see oleks täielik logistiline horror+kulukas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kogu selline FT taidlemine tuleb sellest, et nad ei ole nõus, et tootja kirjutab ette mis hinnaga müüma peab.
Ja kuna FT mahule ning väiksele kattele rõhub siis paljud tootjad ei taha FT'le oma kaupa müüa.

Aga jah ma ei ole küll kohanud, et FT oleks üritanud klooni audetntse pähe valetada. Osadel juhutudel on aga olnud kahtlused, et originaale müüakse kloonide pähe :D.
Wierd :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kellelgi on probleeme lekkimisega?

 

Tellisin endale otse tootjalt, pole põhjust arvata, et järgi on tehtud. Ehitasin sisse kaks vertikaalset coili, kuid kotti pikali pannes poole tunni pärast oli terve tank tühjaks jooksnud. Oskab keegi aidata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...