Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vikat

Aromamizer RDTA SC200-S (velocity deck)

Recommended Posts

Sry, jälle ei viitsi pikalt kirjutada, aga põhimõtteliselt on tegemist Belluse sarnase asjaga, ainult, et 2x parem ja mitte ainult selle pärast, et tal on velocity stiilis postid. Lühidalt: vaata videot:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei mul ei ole olemas. Spezz vist on SteamCrave asju maale toonud, aga Aromamizer RDTAd ei tundu tal olevat (kodulehe põhjal). Väga uus asi ei ole jah, aga Velocity deck + 6ml paagi upgrade tuli vist hiljem? Mõtlesin selle lihtsalt siia visata, kuna Bellus on praegu teema ja Aromamizer RDTA on põhimõtteliselt Bellus steroididel. Bellusel muidugi omad eelised - mahlakontroll, topfill, 2x väiksem hind jms, aga Aromamizer RDTA tundub ka huvitav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jup. Velocity deck tuli hiljem. Ma olen juba pikalt oodanud seda. Juutuub kiidab igast otsast. Kahjuks kõige paremas poes (loe: FT) seda ei ole ja on siiani ostmata jäänud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui see autist mingit seadet reklaamib, siis kaob selle vastu huvi ära. Muidu tundub päris huvitav, bellus istub praegu sorteerimiskeskuses, siis näeks ära mis hype selle airflow taga on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kellelgi kuskil need deckid silma hakkavad ja muud pudinad ka siis olen ka huvitatud vähemalt kahest velocity deckist jne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

yesh. nuhh 1 variant on hiinast, tootjalt aga siis jah transa ning maksud söövad päris palju. teine ongi UKs midlands aga nendega asjatamine on kuradi aeglane. Nii, et kui kellelgi tuleb hea võimalus siis andku märku. Võtaks hea meelega paar juppi. (deckid, jne) juurde. Ehk ka ühe 6ml tangi velocity deckiga. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aromamizer RDTA SC200-S ja Belluse lahendused tunduvad päris huvitavad ja head olevat. Aga mõlemad tahavad veel natuke lihvimist ja täiustamist.
Ma ise ootaks lisaks küljepealsele õhuvoolule ka põhja alt õhuvoolu ... siis peaks coil igalt poolt võimalikult palju õhu liikumist saama.
Aqua V2 võimaldas seda dripper modes ja polnud üldse paha tulemus.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas tõesti ei müü neid maha?

Sellel kellajal ma kardan, et võib jah sellise kogusega raskeks minna.

Uue asja ja sellise kogusega on kindlasti see teema, et see vaja samal ajal umbes lattu saada kui esimesed ülevaated tulevad .... sest hiljem sellised natuke raskema rauaga tükid on juba mujalt soovijad ära tellinud - ma arvan, et sellise raua kasutajad paljud ka välsimaalt tellijad. Kui aga nüüd kogus sisse võtta siis tõenäoliselt võib neist jah kinnisvara saada.

See on teooria ... aga eks poed teavad prakitkat paremini :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellel kellajal ma kardan, et võib jah sellise kogusega raskeks minna.

Uue asja ja sellise kogusega on kindlasti see teema, et see vaja samal ajal umbes lattu saada kui esimesed ülevaated tulevad .... sest hiljem sellised natuke raskema rauaga tükid on juba mujalt soovijad ära tellinud - ma arvan, et sellise raua kasutajad paljud ka välsimaalt tellijad. Kui aga nüüd kogus sisse võtta siis tõenäoliselt võib neist jah kinnisvara saada.

See on teooria ... aga eks poed teavad prakitkat paremini :D

 

30tk tundub mulle jube vähe. :) Aga ega ma ei tea jah, mis kogused poodide käest läbi käivad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatan, et Gearbesti on ka müüki tulnud. Ainult, et pole 6m ja kirjeldusest ei saa aru, kas on velocity postidega versioon (piltidel mõlemad versioonid).

Lisaks on "ships after 25. nov" - http://www.gearbest.com/rebuildable-atomizers/pp_257610.html


Komistasin juhuslikult sellise lingi otsa - Free shipping ja varosad ka saadaval...

 

http://shop.steamcrave.com/c/aromamizer-rdta_0361

Nägin ise ka seda linki, aga soovitav paak (6ml + velocity deck) on 45 usdi siiski + võimalik käibekas (toll). Saaks Spezzi käest mingit head hinda, siis võtaks tema käest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nägin ise ka seda linki, aga soovitav paak (6ml + velocity deck) on 45 usdi siiski + võimalik käibekas (toll). Saaks Spezzi käest mingit head hinda, siis võtaks tema käest :)

 

Mul pole kordagi tulnud midagi maksta kui Hiinast väikseid kallimaid asju ühekaupa tellida (RDAd, MODid) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellel kellajal ma kardan, et võib jah sellise kogusega raskeks minna.

Uue asja ja sellise kogusega on kindlasti see teema, et see vaja samal ajal umbes lattu saada kui esimesed ülevaated tulevad .... sest hiljem sellised natuke raskema rauaga tükid on juba mujalt soovijad ära tellinud - ma arvan, et sellise raua kasutajad paljud ka välsimaalt tellijad. Kui aga nüüd kogus sisse võtta siis tõenäoliselt võib neist jah kinnisvara saada.

See on teooria ... aga eks poed teavad prakitkat paremini :D

Jep, see pigem kinnisvara soetamise teema ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul pole kordagi tulnud midagi maksta kui Hiinast väikseid kallimaid asju ühekaupa tellida (RDAd, MODid)  :D

Hiinast on natuke teine teema, USA poed reeglina ei märgi "gift" ja "1-15usd" hinnaks, sest USAS on see karistatav, vastupidiselt Hiinale :) Mina olen siiski ka Hiina tellimuse puhul pidanud üksikud korrad tollima (paar korda).

 

Edit: nüüd lugesin nende kodukalt, et USA tellimused saadetakse USA laost, aga muu maailm (v.a. Saksa ja UK) tulevad HK postiga Hiinast. Samas, mis väärtuse nad pakile märgivad? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...