Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Bomba

Uue e-suitsu valimine

Recommended Posts

Hei-hei. Ehk jagaksite soovitusi. Plaanis uus e-suits tellida. Vaatadsin, et Spezzil on päris mõistlike hindadega modid. Aga päris ei tea, mida valida. ESimene valik tundub olevat VTC-mini- igatahes midagi sinnakanti. Maksumus ei tohiks üle 100e minna. Samuti kas oskaksite soovitada Clearosid sinna otsa. Hetkel on mul Evic-Vt  full kit, millega suhteliselt rahul. Uue masina clearo võiks samuti olla suurema õhuauguga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

VTC mini on tõesti hea valik, toetab kõiki populaarseimaid traate (kanthal, SS, ni200, TI) ja on 75W. Paagiks võin pakkuda ühte kasutamata TFV4-ja http://www.e-suits.eu/topic/3953-m-smok-tfv4-full-kit-rba/või siis Oldi soovitatud Crown on ka hea variant (epiip.ee näiteks müüB). Muidugi Sweezy mainitud Subtank mini (või nano) on samuti edasiminek sinu varasema attyga, mul mõlemad ka juhuslikult pakkuda :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul muidu selline asi pakkuda, kindlasti sinu praeguse paagiga edasiminek http://www.e-suits.eu/topic/3950-m-originaal-kangertechi-subtank-nano/

 

Aga kui rohkem auru tahta, siis Oldi soovitatud Uwell Crown on saanud väga palju positiivset tagasisidet, endal ka tellitud. TFV4 on isegi suurem aurumasin kui Crown, aga vajab võimsamat mod'i kui tahta quad jms coile kasutada (80+W). Nii Crown kui TFV4 on Eestis e-poodides saadaval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

heihei,

 

Tänasel päeval parim hinna/kvaliteedi osas on tõenäoliselt Evic VTC mini.

Akuks selle sisse sobivad kõik 18650 mõõdus pulgad, mille kohta täpne ja aus koormustaluvuse info olemas on, Samsung INR, Sony VTC5, LG HG2 jne.

Clearo osas .. kui esimene e-suits siis võib otse kopsutõmbamine pisut liig olla algatuseks - harjumus on kõigepealt suits suhtu tõmmata ja siis see sisse hingata.

Paraku üldisem trend clearo tootjate hulgas on selline, et enamus panustavad suure õhuvooluga clearodele(eeldatavasti siiski tulenevalt turu nõudmistest).

Kindlasti peaks clearo olema reguleeritava õhuvooluga, et saaks mõlemat varianti katsetada ja sobivaima leida.

Piiratuma õhuvooluga aga reguleerimisvõimalusega oskan soovitada iJust 2 clearot.

Lahtisema õhuvooluga, millega mouth to lung pisut keerulisem aga mitte võimatu - midagi subtank sarjast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere

 

Olen siin ka alustamas tubakast eemaldumist. Ja see modide jne valik lööb silme eest suht mustaks. ehk keegi hariks ulli vähe ja annaks soovitused mida osta , ei tahaks raha maha ka visata. Eelarve võiks kõik kokku jääga sinna 100 euri alla .

Alati ei pea uus olema, 100 eurose eelarvega on ka müügiteemades korralikult valikut. Kuid spezzi soovitatud VTC mini on kindlasti hea valik (lisandub aku hind). Clearode osas on paljud rahul Joyetech Cubisega, see on suhteliselt selline hea paak alustamiseks. Subtank mini on ka kindel valik (alustajale).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaaperdan teema.

Plaan lõpuks liikuda tc peale. Modiks plaanisin osta reuleaux rx200. Aga sinna peale paagi valimisega veits hädas. Ühesõnaga tahaks mingit tanki, kus on hea suur build deck (ideaalis velocity stiilis) aga millel samas oleks ka laisemateks päevadeks prebuilt coilide võimalus. Samas võite mingit muud head mod+ati kombot soovitada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aromamizer väga hea ise ehitada ja valmis coilid samuti saadaval nii nikkel kui kanthal.

Mul juhuslikult üks kergelt kasutatud üle ja müügis:

http://www.e-suits.eu/topic/4160-m-steamcrave-aromamizer-rebuildable-dripping-tank-atomizer/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...