Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Maitsev Aur

Kayfun Mini V3

Recommended Posts

Aurustajad ja varuosad käes. Proovib täna need lehele saada ja siis on võimalik tellida!! (Y)

 

Kas neid airflow kruvisid ei saabunudki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii. Veidi üle nädala nüüd kasutanud ja ega midagi paha polegi öelda. Keermed käivad pehmelt, täitmine ülilihtne, küttekeha ehitus lihtne ja vati paigaldus veel lihtsam.

Vedeliku reguleerimine lihtne :D

Tegemist on siis peamiselt ikkagi suhu-kopsu maitsefriigile mõeldud aurustajaga. Saab lahtise õhuvooluga ka otse kopsu tõmmata, aga see on võrdlemisi raske ja "särab" see seade pigem ikka mõnusalt popsutades.

Küttekeha olen ehitanud umbes 1,3-1,6ohm ja kasutan seda 12W juures.

Aur on soe, ülimaitsekas ja piisavalt tihe.

Vedeliku ja aku kulu on langenud, samas veibi kvaliteet on oluliselt tõusnud.

Mis mind hämmastab, on see, et ma kasutan 90VG vedelikku ja see toimib! Kui kurguni täis täita, siis alguses peab vahepeal mõned "kuivad" mahvid tegema, aga kui hakkab juba õige rõhk tekkima, läheb aurustaja kenasti tööle. Vedelama vedelikuga pole loomulikult üldse probleeme.

 

Üldiselt olen väga väga rahul ja olen endale leidnud lõpuks "selle õige", kellega loodan palju aastaid koos veeta :D

 

Kuidas teistel tellinutel? Kas kõik toimib kenasti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toimib ilusti. Minul oma läks kingiks emale. Tal oli hea üleminek ce5 pealt kayfunile :) Ise kasutan klooni ja samamoodi paha pole öelda kvaliteedi kohta aga 70vg ei wicki hästi jaheda ilmaga .

Ema originaalis aga kasutusel 50/50 vedelik ja talle meeldib. Traati vahetan ise tal kui vaja aga vati vahetuse õpetan ära.

Samamoodi nagu ka sul, disain hea, vedeliku kontroll, wickimine ja täitmine super.

Kokkuvõttes hea ost nagu oli ka oodata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen ka väga rahul. Maitse on super ja kasutamine lihtne.   Ise keerasin SS316L traadist kontaktkoili. Takistus 0,5ohmi ja tarbin 17W juures. Mahlakulu ca 3 paagitäit päevas. Esimene paak mille õhuvoolu sain MTL jaoks ideaalseks timmida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

M.Aur mis traat, mitu keerdu, milline sisediameeter ja kui kõrgel on koil õhuvõtust? Ma ei saanud kanthaliga head maitset kätte. Võibolla krudisin midagi valesti :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

28AWG, 6-7 tiiru, 2,5mm, ja kõrgus mingi... 1-2mm max.

Aitähh, see seting on päris hea. Kuigi mulle tundub, et ss traadiga on maitset rohkem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul küll V3-e pole, aga parema maitse annab muidu peenem traat (AWG 31, 32), boonuseks veel mahlasem-jahedam aur, väiksem võimsus ja kestvam aku (saab Pansonicut kasutada)  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas SS traadiga siis power mõudis või pean lõpuks oma SX Mini uuendama, et seda TCR mõudi kasutada? Ei eruta see temp kontroll eriti.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kui ilusti teed, siis saab ka vahedeta, aga hotspote kontrollida ei saa (kui punaseks ei lase). Samas SS meshi lasti vanasti koguaeg punaseks (genesis tüüpi RTA-dega) ning minuteada on kõik elus, SS pole selles mõttes nii hull kui ni200 või titaan. Vahedeta coili saad nii teha, et hästi madalatel vattidel hästi õrnalt ja lühikeste vahedega lased voolu peale ja samalajal kraabid coili, nii, et punaseks ei lähe - peaks ka hostpotidest lahti saama.

 

EDIT: mina teeks ikkagi sx mini update ära ja kasutaks temp modes seda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mitte ainult Kayfunis, vaid ka teistes aurustites lasen mina SS316-i punaseks ja kasutan power-mode's täpsel samuti nagu kanthali või nikroome
Kuumeneb eelmistest kiiremini ja ka ampreid tarbib rohkem, kuid on samas "äkilisem", kui eelnimetatud ning ei lähe "rooste"   :) 
Peamine kasutatav traat mul siiski klassikaline Kanthal A1erinevates twistides, ülekeeramistes ja viimasel ajal enamuses põimituna.
Kui mahlapudelid lähedal ja laadimine käeulatuses, siis kasutan jämedamaid traate ning madalamaid oome - kui olen pikemalt perifeerias, siis on seadmetes peenemad traadid ja samad akud ning mahlakogused kestavad 1,5...2 korda kauem    :rolleyes:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii. Tänud vastuste eest, eriti Vikatile põhjaliku telefonikõne eest.

Ka sel korral lõppevad minu temp kontrolli "seiklused" seal, kus nad siiani lõppenud on - prügikastis.

Ei saa mina seda sussutamist tööle ja kui maitse ei tule selline, nagu ma ootan, siis ei viitsi. Läks kanthal sisse1,46ohm, 12W ja naeratus tuli näole tagasi.

Alla ma ei anna ja proovin ilmselt kunagi uuesti.

Seniks aga - elagu kanthal ja "jamadevaba" veipimine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav, kuidas sellised probleemid tekivad siiski. 7-8 keerdu 3mm ja 0,16-0,18 oomi single coil on töötanud praktiliselt kõigi minu RTAdega - kayfunid (k4, mini v3) Hurricane, Subtank mini, Squape R (enam pole) + veel mõned. Dual coil (Cthulhu, Mizer) tavaliselt keerd rohkem, ja peenemast traadist. Probleeme üldse pole olnud TC kasutamisega!

Traadist - SS on täiesti olemas, aga pole viitsinud sellega jännata, kuna ühtlaselt kuumeneva coili saamine on raskem kui nifega, vähemalt minul. Ja kui nife48 toimib, siis olen seda rõõmsalt kasutanud alates möödund sügisest. Single coili jaoks 0,5mm ja dual 0,40mm.

Et peenema traadiga kuidagi parema efekti saab - ei saa aru. Proovisin ka 0,35 nifet, seisab siiani kasutuseta, kuna liiga suure takistusega jääb uimaseks asi.

Nah, maitse asi jällegi ;)

 

PS: 2 väikest viga v3 juures kindlasti on - kuumeneb rohkem kuna väike/kerge oma võimekuse kohta ja saab ruttu tühjaks ka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

Et peenema traadiga kuidagi parema efekti saab - ei saa aru. Proovisin ka 0,35 nifet, seisab siiani kasutuseta, kuna liiga suure takistusega jääb uimaseks asi.

Nah, maitse asi jällegi ;)

 

Traaditeemasse kaldudes - jämedamad traate kasutad liht- või klapton koilide sisetraadiks, peenemaid traate kombineerid twistides, põimides või paralleelsetena ning saavutad kiirema kuumenemise (ja järeljahtumise) ning suurema aurustuspinna sama takistuse korral.

Kui su 0,35 mm traat seisab kasutuna, siis soovitan twistida 0,4-se traadiga single koilides, ning su 0,5-ne traat jääb seisma

... kui twistid 2-traadise 0,35-se, jääb dual koilides su 0,4 mm-ne traat seisma   :)

Kuna twistimine on nii imelihtne ja kui ise nokitseda ei viitsi, siis kombineeritud koilitraate müüakse ka eraldi artiklitena ning ma isegi ei mäleta enam, kuna viimati ühesoonelist jämedat kombineerimata traati kasutanud olen (kusagil eelmise suve alguses imselt) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh-jah, ikkagi maitseasi. Olen proovinud keerutada neid traate ka. Aga kui saan lihttraadiga niigi piisavalt hea tulemuse oma varustusega, milleks siis veel vängemaks maitset ajada, ei näe nagu mõtet. + keerutatud traate lihtsalt puhtaks ei saa, tuleb tihemini vahetada.

Puhastus - põletamise riskidest on palju räägitud siin. Mina ei põleta üldse - pesen, lasen kuivada, harjan pronksharjaga puhtaks ja loputan korra veel. Aitab hästi, aga patsitud traadi korral mitte nii hästi..

 

PS: lisaks ka liiga laisk && hõivatud supernikerdamiseks, ajan lihtsamalt läbi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin eile õhtul sinna twisted koili sisse pusida. Paras jeblamine oli koili jalgu ümber nende mikrokruvide kinni saada. Aga lõpuks see õnnestus ja maitseomadustele mõjus see twisted koil väga positiivselt. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav, kuidas sellised probleemid tekivad siiski..

1 asi on küll, millest mumeelest pole eriti räägitud. Uuematel kaifaritel peab regulaarselt puhastama 510 kruvi vinti. Kui see on must või niiske, hakkab takistus hüppama eriti TC-ga ja korralikku auru enam ei saa + tõmme läheb raskeks (auru surve ei aita enam kaasa). Peale iga pesu peaks puhastama, pole raske.

Unustasin selle oma V3 minil tegemata - ja kohe tuletas meelde (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...