Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Maitsev Aur

Kayfun Mini V3

Recommended Posts

Sai vaadatud PBusardo ja Suck My MOD ülevaateid ja täitsa vahva suhu-kopsu aurustaja tundub.

http://shop.svoemesto.de/verdampfer/kayfun-mini-v3.html

 

Seoses sellega, on plaan tellida meile need müüki.

Mitu inimest on juba soovi avaldanud. Hetkel käib tootmine ja paari nädala jooksul peaks saama tellida.

 

Lehel on veel Svoemesto tooteid, uurige, vaadake, ehk keegi soovib sealt midagi. Andke siis teada siin teemas, või privaatsõnumis.

 

Kayfun Mini V3 hind tuleb 99,95€

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas see "paari nädala jooksul peaks saama tellida" tähendab saab tellida teilt või te tellite svoemesto-st?

Küsimus siis maitsvale aurule ☺

Edit: krt MV ju reisul, mul oli kiire küsimusega 😄Aga savi kiire läks üle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on igapäevaselt käigus kay v4 cloon .Ka oli odav aga toimetab ilusti ja veatult .Pinni vedru on ära vahetatud ,seda mitte ühenduse pärast ,vaid kraanikausi pärast mis eelmise vedru ära sõi aurusti pesemise käigus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga ma ei teegi kedagi maha .Ma lihtsalt ise ei jõua osta nii kallist (ilmselt ka head) masinat ja pean leppima odavamaga .Kui oleks pappi ,nagu putru siis muidugi ostaks originaali ja loomulikult ka Eesti poest.Aga see on puhtalt minu isiklik arvamus ja ärge siis pikka viha pidage    :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii aga mis see point on? Ilmselgelt ei soovi ka seda seadet. On inimesed, kes soovivad osta originaaltooteid ja poode, kes soovivad müüa originaaltooteid. Ei pea üht ega teist maha tegema selleks.

Siin tekib küsimus tõenäoliselt selles, et kas antud originaalne toode on 3 korda parem kui näiteks originaalne Geekvape Griffin? Toodetakse mõlemaid Hiinas, seega ei tule vahe ka tööjõukulust. Materjalid pole ka tõenäoliselt 3 korda paremad? Lihtsalt tekib küsimus ostu mõttekusest, sest tegemist on hetkel kiirelt areneva valdkonnaga ja seadmeid tuleb väga palju uusi peale. Kui need kõik atid nüüd näiteks 100 euri maksaksid ja modid 200, siis kaoks ära käive, sest lihtsalt niisama proovimise pärast ei ostaks neid enam keegi. Kui aga SvoeMesto üritab sellise hinnaga eksklusiivsust taga ajada, siis paratamatult tekivad turule kloonid, eriti veel siis, kui oma eksklusiivset toodet Hiinas toota. Ja sõltuvalt kloonide kvaliteedist võib ka hinnaga kunstlikult üles aetud eksklusiivsus kaduda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mouth to Lung segmendis võib täitsa küsida sellist hinda ja on suur tõenäosus, et leiab ka kliente piisavalt, sest Hiina on selle segemendi lihtsalt ära unustanud :( . Uusi M.T.S atisid mis vastaks muu funtksionaalsuse poolest viimase aja otse kopsu atidele pole lihtsalt.
Loomulikult hiinas see V3 ka kloonitakse aga kuigi Hiina originaalide kvaliteet on täitsa heal tasemel siis kloonid reeglina (on erandeid) nii hea kvaliteediga pole.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi ei pea uus olema, asi peab hästi töötama. Nt M2L jaoks on 5€ maksev kahe õhuvõtuavaga Kayfun Lite baas lausa suurepäerane, kahju ainult, et FT-s otsas on (mitte segi ajada Kayfun Monsteriga). Veel üks M2L lemmik on UD Bellus, ühe coiliga, kahe wickiga (teine samasugune wick läheb coili ja baasi vahele, nii et coili pind jääb vabaks ainult õhuava poolt ja pealt). Nii et hind ei kindlusta alati rahulolu, aga kui arvestada, et ostame eelkõige emotsiooni, siis originaali omamise uhke tunne sisimas võib kõik muu üles kaaluda... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...