Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Maitsev Aur

Kayfun Mini V3

Recommended Posts

Küsisin, kaugel asjad on, vastati, et aprilli alguses peaks saama. Ehk siis, hingame sügavalt sisse ja välja ning kannatame veel veidi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Good to know. Löön siis selle kuu vapebudgeti kuidagi muudmoodi laiaks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole probleemi Renx olen homme tööl :-)

Krt nädala sees raskendatud see päeval liikumine aga äkki reede hommikul? Öötöö ei lase elada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm. Teiste idee varastamine ja selle 10x odavamalt turustamine ei ole mitte auväärt tegevus, aga siiski. Olen ideed (mitte õiget Kayfun V3 mini) paar päeva proovinud ja hea on. Väga hea. Parem, kui mu originaal K4. Wickib kaunilt ja õhuvool super. Aga hetkel on turul head kraami palju parema hinnaga ja see jääb pigem fanboyde pärusmaale. Nagu mäkbuuk/fõun/tab :) Paljalt "idee" põhjal otsustada ei saa tegelikult. Loodan, et õige tükk veel parem ja ilmselt haaran endalegi ligi. Fanboy olen, mis teha. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain oma klooni eile kätte. Nüüdseks päevake tossutatud ja ainult kiidusõnu jätkub. Kindlasti parim M2L tank mida proovinud olen. Kõigepealt hämmastas selle nii-öelda klooni kvaliteet. Väga super töö. Teiseks hämmastas see, et kui svojemesto lehel numbrid sisse lõin õnnitleti mind authentic toote ostmise eest :-D Küsisin veel müüjalt üle, kas on ikka tegu klooniga ja müüja vastas, et on on ;-) Aga väga hea kvaliteediga klooniga. Nad on suutnud isegi karbil oleva hologrammi kloonida.

Share this post


Link to post
Share on other sites
EHRG, no siis nad ostsid mingid modid ja sama koodi peale pressinud. Kas laseb koodi uuesti sisestada?

Kui ei lase, siis orikas. Ma olen nii mõnegi asja saanud hiinaka asjade all, aga tegelikult orikas. (mitte esuitsu värki)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pane selle hea klooni link ka?

Ma arvan, et vist ei ole ilus siin hakata Auru äri klooni linkidega ära rikkuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain oma klooni eile kätte. Nüüdseks päevake tossutatud ja ainult kiidusõnu jätkub. Kindlasti parim M2L tank mida proovinud olen. Kõigepealt hämmastas selle nii-öelda klooni kvaliteet. Väga super töö. Teiseks hämmastas see, et kui svojemesto lehel numbrid sisse lõin õnnitleti mind authentic toote ostmise eest :-D Küsisin veel müüjalt üle, kas on ikka tegu klooniga ja müüja vastas, et on on ;-) Aga väga hea kvaliteediga klooniga. Nad on suutnud isegi karbil oleva hologrammi kloonida.

Klooni valmistaja on Eycotech?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klooni valmistaja on Eycotech?

Pole õrna aimugi, kes valmistaja on 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul hakkas peale pluss klemmi pingutamist asi lühisesse minema. Pluss klemm puudutas õrnalt vastu korstent. Vahepeal töötas ilusti ja siis kui üritasin vedeliku voolu kruttida läks jälle lühisesse. Probleemi kõrvaldas väike viil :)

 

Aga seal sinu antud teemas on vist ikka mingi muu jama. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii. Täna saab lõpuks tellimuse teha. Tellime tooted ära päeval. Nagu aru sain, on soovijaid siit teemast 2?

renxnrj ja Jaan?

Andke teada, need kes soovivad. Tellimuse teen umbes kella 13 paiku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuendusi kauba jõudmise kohta on nii palju, et uuendusi pmst ei ole :/

 

Saadetis väljus saatja asukohariigist 07.04.2016 06:04

 

Äkki siis homme/ülehomme? Anname jooksvalt teada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...